[ Ivex_M @ 11.08.2009. 22:53 ] @
Poz svima...Interesuje me vas iskustvo sa BT-om,tacnije njegova izdrzljivost na duze voznje,posto znam da nije bas siguran na neke duze relacije,uradjena mu je generalna pre godinu dana,cilindar razbusen na 40.5mm,interesuje me sada vase misljenje a najvise iskustvo sa njim ? hvala vam unapred...
[ lancia88 @ 11.08.2009. 23:03 ] @
Pozdrav,

razbusen cilindar je vec garancija da - nece moci dugo u komadu da se vozi. Tu garancija vise nema. Sta standardima jos i nekako, dobra svecica, kapa i kabl uglavnom obezbedjuju nesmetanu voznju sa nekih 3/4 snage, tako da u kontinuitetu moze da izvuce i 100 km a da se to u voznji ne primeti, ma koliko da je star. Kod razbusivanja sve to uglavnom pada u vodu, pa je prognoze tesko davati. Doduse, ja te Tomose zaista ne vozim vec vise od dvadeset godina ali sam nedavno, pre nekih 5-6 godina, uzeo za suprugu jedan BT pa sam se podsetio sta znaci imati ga :)
[ Ivex_M @ 11.08.2009. 23:13 ] @
Hvala na ovako brzom odgovoru,do sada nije bilo nekih vecih problema sa njim,rec je o puto od nekih 25 km u jednom pravcu,motor inace nije silovan i forsiran previse