[ vladd @ 14.05.2010. 17:14 ] @
Imam skuter suzuki burgman 250 ccm i imam problem sa paljenjem, evo ovako: motor je stajao cele zime u garazi kad je pocelo lepo vreme vozio sam se nekoliko dana i vise nije hteo da upali, vergla kao lud a nece da upali, zamenim svecicu motor upali odmah, vozim se desetak dana i opet nece, opet zamenim svecicu upali odmah pa opet voznja desetak dana i vergla anece da upali i tako sam zamenio 5 svecica,e sad vise nece da upali i sa novom svecicom. Zamenio sam kapu na svecici i kabli koji ide od bobine do svecice, svi majstori se cude i niko ne zna sta je pa me interesuje da li je neko imao takav problem, ja licno sumnjam na vise stvari: da negde gubi kontakt oko nekog konektora ili slicno, na bobinu mada su mi rekli da bobina ili radi ili ne radi ne moze tako da zeza, sumnjao sam na kapu i kabl ali to je zamenjeno, cak su mi rekli da mogu da budu i namotaji. ako je neko imao slican problem neka napise nesto
[ vladd @ 15.05.2010. 20:31 ] @
Da li si ga konzervirao preko zime, da li ga je neko pregledao nakon problema, ili se samo mudrovalo na distanci..?

Da li je ispusteno staro gorivo..?

Poz