[ superbaka @ 25.11.2011. 22:18 ] @
zanima me da li mogu negde da se nadju brave za ovaj auto, kako od vrata, tako i od krila i zadnjih vrata na Van modelu... ako neko zna i kolika je orijentaciona cena, i jos bolje, ako ima neka online prodaja da moze da se naruci... u firmi imamo 8 ovih automobila i svakom fali po neka brava..
[ AcaDorcol @ 26.11.2011. 14:29 ] @
Mislim da clan Fiat-Panda-Classic-Club-Serbia, forum-a (pod nickom Milan01) ima ove delove (donosi iz IT po porudzbini). Tamo mozes naci detalje i telefon ovog clana (Izgooglaj forum).
[ nikola ilicin @ 02.12.2011. 14:20 ] @

Ja sam imao problem sa mehanizmom brave na zadnjim vratima, pa sam kupio mehanizam od floride i prepakovao sta mi je trebalo. Lepo sve leglo i lepo radi. 400 dinara sam platio mehanizam. Ovo je savet za neispravne mehanizme u tovarnom delu. Za uloske kljuca ne znam.
[ superbaka @ 02.04.2012. 21:59 ] @
ima li neko resenje (mada mislim da ga nema), kako osposobiti cilindar bravica kad vam neko nabije super lepak u njih? aceton i razredjivac ga delimicno odlepe, ali ga ne rastvore, struganje kljucem omogucava eventualno probijanje kljuca do kraja i eventualno okretanje, ali se poluga za podizanje piska ne pomera, a tome ne pomaze ni potapanje bravice u razredjivac nekoliko dana...
[ AcaDorcol @ 06.04.2012. 13:22 ] @
Jedino sta ti preostaje jeste da rasklopis celu bravicu, odnosno ceo cilindar. ima to negde na forumu u slikama dato kako se radi, sve do poslednje oprugice.......sve se pojedinacno lepo ocisti. kad se sve ocisti, i sklopi nazad, postavi se video nadzor sa po mogucstvu infra-red nocnim kamerama koje sada vise nisu skupe (ima ih na limundu i kupindu i sve se povezuje na komp), i onda se ulovi taj sto sipa superlepak u brave. Sa njim se postupa po Zenevskim konvencijama, naravno......
[ BperaB @ 27.02.2015. 20:36 ] @
potrebna brava od zadnjih vrata od pande Van-Postanska