[ EMINEM @ 01.04.2001. 22:16 ] @
Koji je qurac tebi pederu jedan?
Samo dajes neke komentare,a tebe niko nije vidio na djelu!
Nema poruke da ti nesto neseres...daj dosadan si i bogu i narodu.
Sta fali onome sto su SST uradili na sexcaffe.com?
[ kewy @ 02.04.2001. 18:05 ] @
komentari su mu na mestu i nemoj da prozivas decka bez veze!
[ Vojislav Milunovic @ 02.04.2001. 19:07 ] @
Izbroj ti blago se mene do 20 pa udahni duboko i reci sta te odusevljava kod njih i zasto mislis da moje kritike nisu tacne?
[ Vojislav Milunovic @ 02.04.2001. 19:13 ] @
kewy ma provokacija brate ali ja sam smiren tip...
Jes pre neki dan mi puko film na utakmici i na sred utakmice sam hteo da bijem svog saigraca,a onda sam uzeo stvari i otisao sa terena i izbrojao do 20 sacekao sam kraj utakmice da vidim rezultat i dok sam cekao jednog druga da se vrnemo kuci on prolazi pored mene i gledame kao da sam kreten u fazonu nisi normalan i treba da ides kod doce...e tad sam krenuo i pesnicama da ga bijem ali nas razdvojise i sve se lepo zavrsilo,evo opet sedimo u istoj ucionici i pomazemo se na pismenom kad kome sta zatreba :o)

Ufff ovo sam morao da ispricam :o) Jebiga i ja sam ljudsko bice :o)
I sada na kraju :
Oce da li mi je oprosteno?
[ StYx @ 02.04.2001. 21:14 ] @
pa ti i treba da ides kod lekara :> oces ja da ti budem psihijatar nego eminem mogu ti samo reci da predator slobodno moze da kritikuje SST posto su i onako lameri, umesto da napisu nesto svoje oni koriste ono s***** sa www.hack.co.za. i sta su uradili ??? malo se foliraju kao vidite sta smo mi uhakovali mi smo 31337 i te stvari i sada drkaju na te slikice i filmcice sa sexcaffe-a. pubertetlije :>
[ EMINEM @ 02.04.2001. 21:20 ] @
Jedini lamer ovdje si ti !
[ StYx @ 02.04.2001. 21:43 ] @
jeste lamer sam ... nemam pojma sta je kompjuter ... jel se to maze na hleb ? ne znam da citam, ne znam da pisem ... ali ipak ne furam se u nekom filmu da volim eminema do smrti i da koristim njegov nik i ta sranja. bar sam u tom pogledu originalam

Luv Ya
[ BaCkSpAcE @ 02.04.2001. 23:43 ] @
EMINEM, imas dobar nick, obozavam ih... a vi ostali, pogotovo ovaj stiks, uradi brate tako nesto pa onda reci, ima neko ko ne ume ni to... ja mogu slobodno reci da sam clan SSTa, i ponosan sam, a drugi mogu da misle o meni sta hoce... ja radim za sebe, a drugima kojima treba pomoc pomocu onoliko koliko mogu, trudim se i kroz bZine... Ono za sexcaffe, imaju dobre slike na sajtu npr one slike sa Simpsonovima, Alisa u zemlji cuda ili ono Betmen i prijatelji... strava su ovi sexcaffe, svaka cast !

p0zdrav
[ Vojislav Milunovic @ 03.04.2001. 09:05 ] @
ma lameri...nisu mogli da skinu authx.adb ... a triput bolje slike imas na :
www.worldsex.com i to za dz i svaki dan po 30-40 novih linkova...
[ StYx @ 03.04.2001. 09:48 ] @
ma pusti decu da se raduju kako su oni hakeri. nego evo mali odgovor eminemu, ovo je forum tako da ko oce moze da se mesa u diskusiji i da daje svoje komentare, a ti ako oces citaj ih, ako ne preskoci.
[ nullb0x @ 03.04.2001. 16:24 ] @
Citat:
BaCkSpAcE wrote:
EMINEM, imas dobar nick, obozavam ih... a vi ostali, pogotovo ovaj stiks, uradi brate tako nesto pa onda reci, ima neko ko ne ume ni to... ja mogu slobodno reci da sam clan SSTa, i ponosan sam, a drugi mogu da misle o meni sta hoce... ja radim za sebe, a drugima kojima treba pomoc pomocu onoliko koliko mogu, trudim se i kroz bZine... Ono za sexcaffe, imaju dobre slike na sajtu npr one slike sa Simpsonovima, Alisa u zemlji cuda ili ono Betmen i prijatelji... strava su ovi sexcaffe, svaka cast !

p0zdrav


cccc

nego otkad je eminem u mnozini ???
[ Gojko Vujovic @ 03.04.2001. 17:36 ] @
Mozda je mislio da je to GRUPA

wohohoho
[ EMINEM @ 03.04.2001. 21:12 ] @
Znam te ja predatore dobro,znam....hehehe
A vi ostali....produvajte malo...hahaha.

p.s.
Nick EMNIEM sam stavio samo onako,a ja imam svoj drugi nick(kojim sam se uvjek sluzio)ovo je radi anonimnosti.
Usput Backspace i ja obozavam pjesme od EMINEM-a
[ nullb0x @ 03.04.2001. 21:17 ] @
Citat:
EMINEM wrote:
Znam te ja predatore dobro,znam....hehehe
A vi ostali....produvajte malo...hahaha.

p.s.
Nick EMNIEM sam stavio samo onako,a ja imam svoj drugi nick(kojim sam se uvjek sluzio)ovo je radi anonimnosti.
Usput Backspace i ja obozavam pjesme od EMINEM-a


Ti si bas debil...

Ajde kad si takva faca da ti vidimo i cenjeni nick ?

Usr'o si se ?

Smrdljivi lamer...
[ Dusan Marjanovic @ 03.04.2001. 22:04 ] @
Heh Gojko ona losa atmosfera je sve vise prisutna na forumu nema poruke da neko nekoga ne nazove lamerom
desava se to, pocevsi sa onim prvobitnim pljuvanjima neki su ovde izgleda pomislili da je fora sto vise pljujes veca si faca u ocima drugih
pa sad poceli da razvijaju pljuvacne zlezde
[ BaCkSpAcE @ 04.04.2001. 00:08 ] @
Evo sta ja imam da kazem.... ono sto se tice sexcaffe, to je samo ispitivanje sistema, a usput nadjene su i passwordi... ja licno sada sam se bacio na ispitivanje sajtova koji imaju cart32, tako da se trenutno s tim zabavljam... ja ne razumem sta imate protiv SST... to su sve ljudi zeljni znanja, a u ostalom necu da gubim vreme na vama pogotovo ne na ovom Styxu i njemu slicnim, ima mnogo pametnijih stvari u zivotu...

[ Vojislav Milunovic @ 04.04.2001. 00:31 ] @
Kao sto su SST zeljni znanja tako sam ja Solar Designer.
[ StYx @ 04.04.2001. 07:05 ] @
ok ok ja moram ovde da se umesam posto opet mene diraju . backspace koji ti je dzavo, kako mozete da kazete da ste ispitivali sistem kad ste digli toliku prasinu odma posle kad ste uzeli passove ??? pa koji vam je dzavo ??? mislite da ste uhvatili boga za muda ??? roknuli jednu masinu i sada misle da su elite ili pisu t.j. prevode neke e-zinove i opet kao oni su najbolji. kao sto je reko predator da je za vas solar designer ja sam za vas rfp. a sad me ostavi na miri i nikad me ne spominji.
[ Vojislav Milunovic @ 04.04.2001. 08:59 ] @
Ali najace je bilo kad su tvrdili da je FreeBSD nesiguran sistem...
Normalno dodjem na IRC i tamo onaj njihov vodja trazi da mu dam restricted shell kao da izadje iz njega i da mi procita neki file u / ...Dete procitalo negde da se moze izaci iz restricted shella ako se pokrene neki shell :o( pateticno i misli da nekom proda taj glupi fazon sa bash -r ...
[ StYx @ 04.04.2001. 09:14 ] @
hehehehehheheheheh
amerikanci unistavaju decu :> momci pogotovo ventura ako ovo niste videli vidite sada :> nas doticni haker backspace na svoj sajtu pozdravlja CyberB-a :> slobodno pogledajte

greetz to: e[ax] & Ecliptor & BGShadow & CyberB and all ppl on #sht

ja bi ga prebio za besplatno :> ne treba da mi ventura da 3000 dem :>
[ BaCkSpAcE @ 04.04.2001. 10:59 ] @
Ja sam CyberB-a od pre pozdravljao, ja ga znam samo kao codera, a kao hackera ne ! CyberB tezi da bude kao i nas Weird i ja mu necu smetati kao i vi, ako imate problem sa njim, obracunajte se i boli me tuki...
[ BaCkSpAcE @ 04.04.2001. 11:04 ] @
e[ax] & Ecliptor & BGShadow & CyberB and all ppl on #sht

e[ax] - mislim da ga svi znate... dobar momak sa njim saradjujem takodje, nisam ga vidjao zadnjih 15-ak dana, ali nema veze...

Ecliptor - stari prijatelj, nije bas neki poznavalac racunara, ali imam jedan razlog zasto sam ga stavio, nije vazno...

BGShadow - dobar momak, pomogao mi je nesto za bZine i sasvim je ok za razliku od vas nekih...

CyberB - prema meni je uvek bio ok, a za vas ne znam i ne interesuje me...

#sht - dobri ljudi, slozni, nema svadje i flame-a kao ovde, itd
[ @ 04.04.2001. 11:23 ] @
Predatore...
Ti sve i jednu poruku koju si ostavio je komentar kako je neko lamer.Ko za tebe nije lamer?
A vi ostali koji odgovarate (osim Backaspace-a) i sto ste na njegovoj strani:
GORI STE OD NJEGA CIM GA BRANITE !!!!

[ BaCkSpAcE @ 04.04.2001. 11:36 ] @
ok ok ja moram ovde da se umesam posto opet mene diraju . backspace koji ti je dzavo, kako mozete da kazete da ste ispitivali sistem kad ste digli toliku prasinu odma posle kad ste uzeli passove pa koji vam je dzavo mislite da ste uhvatili boga za muda roknuli jednu masinu i sada misle da su elite ili pisu t.j. prevode neke e-zinove i opet kao oni su najbolji. kao sto je reko predator da je za vas solar designer ja sam za vas rfp. a sad me ostavi na miri i nikad me ne spominji.
-----------
styx, ja nisam digao nikakvu prasinu, a u ostalom, zasto da ne, takvo nesto treba deliti, znas i sam koliko je njih posle pitalo za passworde, jos koliko njih je punilo nas inbox... ja tebe nisam ni dirao, ti mene ostavi magarcino!


Ali najace je bilo kad su tvrdili da je FreeBSD nesiguran sistem...
Normalno dodjem na IRC i tamo onaj njihov vodja trazi da mu dam restricted shell kao da izadje iz njega i da mi procita neki file u / ...Dete procitalo negde da se moze izaci iz restricted shella ako se pokrene neki shell :o( pateticno i misli da nekom proda taj glupi fazon sa bash -r ...
--------------
predo, ja nisam tvrdio da je FreeBSD nesiguran sistem, sto sad lazes? Ja znam da je jedan od najsigurnijih, pogotovo jos sto si ti zakrpio sve rupice sto su bile (ako ih je bilo), zato ja nisam hteo uopste da se mesam... u ostalom onaj covek nije glavni, glavnog i ne znas...

[ Destructi0n @ 04.04.2001. 12:22 ] @
Ovo postaje nocna mora.....
Nema teme koja se ne pretvori u Flame...
Pa ovo je nemoguce...
Izgubice forum profesionalnosta.
Jedni sto dobija na takve Flame postove jesu clanovi...
Svako hoce da dodje da se umesa da vidi ko koga pljuje,jebe majku i ostale stvari....
[ Marko Stankovic @ 04.04.2001. 15:10 ] @
Citat:
EMNEM wrote:
Predatore...
Ti sve i jednu poruku koju si ostavio je komentar kako je neko lamer.Ko za tebe nije lamer?
A vi ostali koji odgovarate (osim Backaspace-a) i sto ste na njegovoj strani:
GORI STE OD NJEGA CIM GA BRANITE !!!!



Slusaj, kao prvo mrzim Eminema, a kao drugo predator barem stoji iza svog nicka, ti bre piz** nesmes ni da kazes ko si a govoris nekome da nema pojma. Setaj sa ovog foruma i ne vracaj se dok nemas nesto pametno da kazes, a koliko mi se cini s'obzirom na tvoj IQ tesko da ces se vratiti
[ Vojislav Milunovic @ 04.04.2001. 15:42 ] @
Citat:
BaCkSpAcE wrote:
predo, ja nisam tvrdio da je FreeBSD nesiguran sistem, sto sad lazes? Ja znam da je jedan od najsigurnijih, pogotovo jos sto si ti zakrpio sve rupice sto su bile (ako ih je bilo), zato ja nisam hteo uopste da se mesam... u ostalom onaj covek nije glavni, glavnog i ne znas...


Ko je tebi uopste rekao da si tvrdio da je nesiguran...ti si barem od tih svih tamo lamera jedino tvrdio da je to ok system i da je siguran...A ona dvojica lamera i W i BORG su tvrdili da je to nesiguran a za onog W znam pouzdano da ne zna da li Windows i Linux mogu da idu na isti HDD...ali to nek ostane tajna otkud mi ta informacija...
Ko je glavni? Onaj idijot tazman ?
[ Vojislav Milunovic @ 04.04.2001. 15:49 ] @
Citat:
EMNEM wrote:
Predatore...
Ti sve i jednu poruku koju si ostavio je komentar kako je neko lamer.Ko za tebe nije lamer?


Za mene je lamer onaj koji se pali na hakovanje?Onaj koji osniva razna hack udruzenja a kad ih pitas nesto sve zajedno bre ne znaju ni kako se Linux dize...Oni ce da uce nekog o hakovanju...pa onda osnivaju klanove...Takvi su SST,VK,BiHnet i slicno...
Ja sebe ne smatram nikakim piratom mracnih voda niti lamerom,niti coderom niti bilo cim slicnim...jel ti razumes srpski ja C radim jel me zanima i zelim da zivim od toga!?
Zabavno mi je da naucim administraciju UNIXa ili WinNT...ja to volim...
Oni koji me znaju,dobro znaju da se ja nepalim na hack...
Mozda Hack na koji se ja lozim jeste kernel hacking koji ucim...ali to nema veze sa upadanjem u druge sisteme nego sa citanjem kernel sourca i razumevanja sistema na kom radim.
Zadovoljan?
[ StYx @ 04.04.2001. 19:53 ] @
predo ja se slazem sa tobom, isto je i moja zelja i ljubav unix i nt administracija, a C mi je zanimacija. sto se tice codinga, zasto pa i da ne kodiram neki sploit ako ga nadjem, to ustvari ne pravim da bih mogo da rusim druge sistemo :> to bih radio za sigurnost mog sistema. a deca kao sto je backspace su ti pubertetlije, nekad ce da shvate sta ocu da kazem
[ BaCkSpAcE @ 04.04.2001. 20:44 ] @
Da ti kazem, osnivac tima je zer0l odnosno Zero L^e^n^g^h^t koji se ne smara na ovakvim forumima, tako da ga mozes naci samo posle 03h na ircu. Momak je sasvim ok i dobro radi sa compovima... ja vas uopste ne razumem... vi se bavite win i linux administracijom, codingom u c... ali zasto onda vredjate druge??? Nisi rekao da i to volis... I ja kao i vi volim izucavanje sistema, a najvise me pali da ispitujem sajtove i da gledam debilnost nekih admina... i normalno volim coding... kao i vi...
[ StYx @ 04.04.2001. 21:08 ] @
dobro kako mozes da kazes za druge da su debilni kao na primer administratori, jes da ih ima kakvih, ali prvo sebe pogledaj, pa taj tvoj e-zine je s*****, prvo vidi ti sam koje gluposti pises pa posle kritikuj druge, neznas ni jedan tekst sa engleskog da prevedes
[ Gojko Vujovic @ 04.04.2001. 21:10 ] @
Bekspejs,

ja se trudim da te ne vredjam, a ni ostale.. izvinjavam se onima koje sam uvredio , a pokusacu da ti objasnim zasto te oni vredjaju i potpuno ih razumem:

i mene cesto iznerviraju takve paljevine kao sto si ti koji misle da su HAKERI, a u stvari ste daleko daleko dole, tek ste zagrebali na vrata programiranja i administracije.. zato ti predator i styx kazu da si LAME, kao sto kazu i za VK i za sve ostale, prepoznace se sami vec ovde.

mogu u svako doba dana da vam pokazem koliko nemate pojma.. i mnogi sa ovog foruma to mogu. i nije uopste lose truditi se da nesto naucis, ali je lose hvaliti se da nesto znas a realno - nemas pojma i to svi mi ovde vrlo dobro znamo.

i sta ti mislis ako si instalirao openbsd i podesio net i jos 2 stvari rucno a ne sa nekom visual admin alatkom, da si uradio nesto znacajno u svom zivotu? predator moze najbolje da ti opise kojim putem treba ici ka odlicnom poznavanju OSova i programiranja, a iz toga ce vremenom samo proizaci da si haker, ali bez 5-10 godina zestokog rada - nista..

eto kad me vucete za jezik nisam mogao da izdrzim
FLAMEEEEE...

NHF, ok ?
[ BaCkSpAcE @ 05.04.2001. 00:31 ] @
dobro kako mozes da kazes za druge da su debilni kao na primer administratori, jes da ih ima kakvih, ali prvo sebe pogledaj, pa taj tvoj e-zine je s*****, prvo vidi ti sam koje gluposti pises pa posle kritikuj druge, neznas ni jedan tekst sa engleskog da prevedes
----------------
dobro styx, ajde reci ti meni jesi li ti (a i ostali) ikada u zivotu uradio ili napisao nesto pametno (ako znash uopste shta ova rec znaci)? Ja se trudim da ostalima koji su zeljni znanja da pomognem... ako cemo tako, onda ste vi sebicni, vi ni sa kim ne delite vase znanje i sl... ovo govorim ozbiljno bez zajebancije...


i mene cesto iznerviraju takve paljevine kao sto si ti koji misle da su HAKERI, a u stvari ste daleko daleko dole, tek ste zagrebali na vrata programiranja i administracije..
--------------
ja znam da ne znam koliko toga moze da se nauci iz programiranja i administracije, a znam da ja ne znam ni stoti delic (ali se trudim)... ajde ti meni sad gojko reci kada sam ja sebe nazvao hakerom?


zato ti predator i styx kazu da si LAME, kao sto kazu i za VK i za sve ostale, prepoznace se sami vec ovde
-------------
predator i styx...cccc... oni su mi kao neki profesionalci, jelte? k3k3, ne znam samo na osnovu cega sam ja lame??? Ja znam da su VK lame a sigurno je i da je SST lame, ali ako ces tako, onda su sve po nama hakerske grupe po vama lame... sta je bio Kevin Mitnick? po vama on je lamer, sto i jeste na neki nacin... ali to je daleko iznad vas po svemu iako je mozda lame...


mogu u svako doba dana da vam pokazem koliko nemate pojma.. i mnogi sa ovog foruma to mogu. i nije uopste lose truditi se da nesto naucis, ali je lose hvaliti se da nesto znas a realno - nemas pojma i to svi mi ovde vrlo dobro znamo.
------------
ja se ne hvalim da nesto znam, jer ja znam da nesto znam i vredim, tako se i ti i predo ne hvalite da nesto znate jer znate da nesto znate (al mi je recenica...), ali opet kad sam ja to rekao "ja znam nesto"? Uopste po meni glupo je o tome govoriti i raspravljati... heh, i vi to tu sve vrlo dobro znate... cccc... hmm pa vi izgleda sve znate a ustvari nemate pojma?


i sta ti mislis ako si instalirao openbsd i podesio net i jos 2 stvari rucno a ne sa nekom visual admin alatkom, da si uradio nesto znacajno u svom zivotu?
===========
nikad nisam rekao da to mislim, i ne znam kako ti citas moje misli... i ne kazem ako sam to instalirao da sam uradio u zivotu... gde si sad to nasao?


predator moze najbolje da ti opise kojim putem treba ici ka odlicnom poznavanju OSova i programiranja, a iz toga ce vremenom samo proizaci da si haker, ali bez 5-10 godina zestokog rada - nista..
===========
pazi, mene uopste ne interesuje da li cu ja biti haker... ja sve sto radim, radim iz licnog zadovoljstva. A opet 'predator ti moze'... on moze (da ne kazem).... predator je izgleda neki veeeeeeeeeliki haker pa on to sve moze da mi pokaze? A zasto predatore, ako si vec toooooliki haker kako te ovde opisuju, zasto brate nesto ne napises za bZine?

[ajmo nova tura, nova avantura, chekam odgovore pa da se jos malo flejmamo cccc..]

[ Gojko Vujovic @ 05.04.2001. 01:01 ] @
Ehh meni je dosta flejmanja. Mozda je u pitanju nesporazum, mozda i nije. Uglavnom ja vise ne mogu da se svadjam.
Ovako bi smo mogli do sutra da odgovaramo i trazimo nove razloge, ali nema svrhe.



over and out.
[ BaCkSpAcE @ 05.04.2001. 01:21 ] @
meni je u pocetku bilo dosadno, a sad mi posta zanimljivo... zar ne Styx, predo i ventura?...

p0zdrav
[ hostbg @ 05.04.2001. 01:45 ] @
Citat:
Gojko wrote:
Predator moze najbolje da ti opise kojim putem treba ici ka odlicnom poznavanju OSova i programiranja


Kad ovo rece prodje mi kroz glavu ...zar ne bi bilo lepo da postoji neki deo ove diskusije gde bi se postavljala pocetnicka pitanja na razne teme koje su u okviru sajta. Tu bi recimo mi sto nismo nesto posebno upuceni u odredjenu oblast mogli da pitamo, a vi upuceni ako ste voljni? da nam odgovarate, gde se ne bi diskusija o nekom jednostavnom problemu pretvarala u flejmove kao sto je skoro uvek slucaj na ovom forumu kada se pita nesto lako. Ne znam ono sto duze dolazim sve mi se cini da ovaj forum sluzi samo za prepucavanje. Retko kad nesto konkretno da se napise.
[ Destructi0n @ 05.04.2001. 06:03 ] @
Pa cim bi neko postavio neko pitanje kako ovo? kako ono? odmah se tema pretvara u flame...
Pocnu razna prepucavanja ti si ovo? ti si ono? jebem ovo?jebem ono??/
i da neduzim moze do sutra da ide...
[ Vojislav Milunovic @ 05.04.2001. 09:05 ] @
Citat:
BaCkSpAcE wrote:
meni je u pocetku bilo dosadno, a sad mi posta zanimljivo... zar ne Styx, predo i ventura?...



Sad je smor...
Za SST...covece pa taj vas Zer0l nema pojma...pali se kako je kao dirao PTTov site pa vracao stranu...sad ti meni reci jel to normalno da neko tako k****...
[ Gojko Vujovic @ 05.04.2001. 09:29 ] @
hostbg: prestani da pratis ovaj 'madzone', a van njega nece biti prepucavanja, tj brisacu ih kako ih vidim.

i bilo je poprilicno pocetnickih pitanja na linux forumu na primer, pogledaj listing.
[ EMINEM @ 05.04.2001. 09:41 ] @
Predatore,
Ja protiv tebe nemam nista.Samo me nervira sto u svakoj jebenoj poruci od tebe stoji rijeci i recenice kao sto su: Lamer i tako te glupe rijeci.
Ozbiljno ti kazem ovo.U nekim slucajevima si previse drzak.Neko oce mirno da se raspravlja, ti se kao slozis sa tim i opet pocnes sa rijecima lamer,nemate vi pojma.....i take rijeci !
Znam te odavde,znam te sa newsa(bc.hackers),znam te sa sst-ovog foruma sve sam posmatrao.Nekad znas iznrevirati covjeka sa tim rijecnikom svojim!
Ja znam i BORG-a i **W**-a i BaCkSpAcE-a i tazman-a i zer0l-a.
To su pravo dobri momci kada ih upoznas.Ja visim na njihovom irc kanalu svake nedelje u 23:00h
Server je irc.box.sk a kanal je #s.h.t.
Za w-a znam sigurno da zna da moze da ide win i linux zajedno na hdd-u.
Cuj,
jeli onaj yoyo tebi mozda "dobavlja informacije" sa sst-ovog kanala,posto znam da uvjek nesto ispituje,dosadan je pravo.Ovo te pitam jer je rekao da te poznaje.
Eto tako da znas ja protiv tebe nemam nista,samo malo i ti se protudi da nebudes drzak prema nekome.ok?

p.s.
I znam da BORG zna puno o linux OS-ovima.


POZDRAV !

MEMBER OF @@&-a
[ Vojislav Milunovic @ 05.04.2001. 13:47 ] @
Citat:
EMINEM wrote:
Predatore,
Ja protiv tebe nemam nista.Samo me nervira sto u svakoj jebenoj poruci od tebe stoji rijeci i recenice kao sto su: Lamer i tako te glupe rijeci.
Ozbiljno ti kazem ovo.U nekim slucajevima si previse drzak.Neko oce mirno da se raspravlja, ti se kao slozis sa tim i opet pocnes sa rijecima lamer,nemate vi pojma.....i take rijeci !


Kad neko pocne da s*** o necemu a ja znam da o tome pojma nema,normlano da ga treba ucutkati
Citat:

Znam te odavde,znam te sa newsa(bc.hackers),znam te sa sst-ovog foruma sve sam posmatrao.Nekad znas iznrevirati covjeka sa tim rijecnikom svojim!
Ja znam i BORG-a i **W**-a i BaCkSpAcE-a i tazman-a i zer0l-a.
To su pravo dobri momci kada ih upoznas.Ja visim na njihovom irc kanalu svake nedelje u 23:00h
Server je irc.box.sk a kanal je #s.h.t.


A sta ti mislis da naucis od BORGa,Wa,zer0l i tazman ?!? Ti meni reci jel normalno da neko kaze "Dodjite veceras na IRC po mogucstvu iz Linuxa jer Linux koriste pravi hkaeri"...su oni hakeri? Nisu...pa sta onda kenjaju!!??Pa BORG tvrdi da haker nije dobar ili bolje reci odlican programer vec covek koji poznaje mreze...cccc...i ti oces sad da me ubedis u suprotno...Zalim ali nece moci
A na njihov forum sam dosao sasvim slucajno...i videvsi kake gluposti pricaju rekoh ajde malo da gi ih naucim pameti...Ajde posto si sve pratio reci da su tvrdili da je FreeBSD nesiguran sistem...i da sam im jedno vece dao telnet pristup da rade sta oce...a onda ce meni W e naso sam ti buffer overflow u proftpd...decko pojma nema :
1.u proftpd sigurno toga nema a i da ima on ga remote ne bi mogao naci nikako vec pazlivim i temeljnim citanjuem koda +- da se remote buffer overflow za jedan byte iskoristi sanse su ti 1:1000000 + sto se na FreeBSD ne moze slomit chroot() tako lako...ima nekih fora ali to nije za javnost niti ce ikad da bude
2. to nije bio proftpd nego samo wu 2.6.0 sa promenjenim bannerom
Citat:

Za w-a znam sigurno da zna da moze da ide win i linux zajedno na hdd-u.


Da da pa sto je onda cimao mog ortaka sa takim pitanjima???

Citat:

jeli onaj yoyo tebi mozda "dobavlja informacije" sa sst-ovog kanala,posto znam da uvjek nesto ispituje,dosadan je pravo.Ovo te pitam jer je rekao da te poznaje.


Ne znam nijednog yoyo...mozda znam decka pod drugim nickom ali pod ovim ne...

Citat:

Eto tako da znas ja protiv tebe nemam nista,samo malo i ti se protudi da nebudes drzak prema nekome.ok?


Ja sam kao sto sam rekao veoma smiren...imam svoj zivot i kosarkasku loptu + ovaj moj kompjuter...
predator.tlsecurity.com/my_pic/6.JPG
predator.tlsecurity.com/my_pic/8.JPG

Citat:

I znam da BORG zna puno o linux OS-ovima.


Zalim ali ja se u tu nisam uverio...

[ Vojislav Milunovic @ 05.04.2001. 14:03 ] @
Ako vam gornji linkovi ne rade pogledajte gi na :
http://www.predator.co.yu/my_pic/6.JPG
http://www.predator.co.yu/my_pic/8.JPG
http://www.predator.co.yu/my_pic/sredjena_6.JPG
[ EMINEM @ 05.04.2001. 16:00 ] @
Dobro napokon nema vise svadje...

Sada da kazem nesto u vezi BORG-a...

Momka poznajem vrlo dobro.Zivimo u Republici srpskoj obadvojica.
Citao sam forum na sst-u.
On nije rekao:"Dodjite veceras sa linuxom jer pravi hakeri njega koriste"
Rekao je:"Dodjite veceras sa linuxom"
A zasto?Evo sad cu ti reci:
Pitao sam ga,rekao mi je sledece:

Rekao sam to jer se njih 5 konektuju na mene a moja konekcija spora ko puz pa meni ovamo sporo radi.

Budi uvjeren da zna dosta o linux-u !
Isprobao je i radio u svakoj distribuciji koje cu sada da navedem:
RedHat 4.2 , 6.0 , 6.2 , 7.0
Debian GNU linux 2.1 , 2.2 , 2.2r2
Corel linux 1.0 , 2.0
FreeBSD(ne znam verziju)
A od windowsa:
Windows NT 4.0 , Windows 2000 p.e.

Dosta mi je objasnjavao kako da instalisem i konfigurisem servere u njemu,kompajliram kernel,Nesto o shell-u,......
Znam da momak zna i da se trudi ! , mogu ti reci da je i napredovao odonda!

Pozdrav !
[ Vojislav Milunovic @ 05.04.2001. 16:25 ] @
Ne bas je rekao : "Dodjite veceras na IRC iz Linuxa,jer hakeri koriste Linux" .
Zato sam i postovao odgovor na tu poruku.Dobro znam i pamtim sta je ko reko.
Ne boj se ja ne zaboravljam stvari...
I uzgred reci nam ti svoje cenjeno ime (originalni nadimak) a ne kao pickica da se skrivas iz nekog drugog
[ ventura @ 05.04.2001. 17:09 ] @
yoyo ... to je neki saban.. yooyo [eg8] je lik koga znam, i koji je po mom misljenju najbolji C koder u YU... On je radio gomilu demoa za eastgate, mislim da je cak i napisao neku igru sa jos nekim likom, tipa elite, ali stvarno razbija igra, i prodao je nekoj kompaniji... to je yooyo, a za yoyo nikad nisam cuo...
[ Vojislav Milunovic @ 05.04.2001. 17:18 ] @
za yooyo sam cuo,cak si mi ga ti isto nahvalio :o) a decko se pojavljuje na yu.prog.c i stvarno decko zna znanje...ali za yoyo ne znam
[ kewy @ 05.04.2001. 19:48 ] @


wow predatore, nisam te bash ovako zamisljao
bas si ti neki ubber geek
[ uLtracode @ 05.04.2001. 20:16 ] @
predatore ja sam te zamisljao(posto imas veom veliko znanje o C/linux....)
neko kao decak sa naocarima ono pogrbljen nizak ...


a ono ... (imas iste patike ko ja )


sad vidm sto je nick predator http://www.ultracode.8m.com/predator.jpg
[ BORG @ 05.04.2001. 21:44 ] @
Vidim pricate o meni ?
Eh.....
Jesam rekao sam to predatore !
Ali zasto?
zasto?
rekao sam to iz onog razloga sto je eminem napisao !
i iz jos jednog razloga:
Svi ovi koji dodju iz windowsa nesto trebaju od mene u linuxu....i tako...zbog toga sam se naljutio i rekao to,izletilo mi je !

Pozdrav !
[ Vojislav Milunovic @ 05.04.2001. 23:02 ] @
Jos me nistu stigle piksle :o)
Za sada sam jos uvek normalan covek :o)
[ ventura @ 06.04.2001. 01:57 ] @
Predatore... I ja vodim smiren zivot... imam svoje ribe... i opet ribe...



[Ovu poruku je menjao ventura dana 04-05-2001 u 07:03 PM GMT]
[ Vojislav Milunovic @ 06.04.2001. 09:09 ] @
:o) Iskusno
[ StYx @ 06.04.2001. 10:29 ] @
meni se svidza riba :> super je :> svaka ti cast ventura :>
lici mi na onu plavusu iz filma american beauty :>
[ UnderGround @ 06.04.2001. 13:19 ] @
nije neka ima spicaste grudi(sise),a to jooj je po meni minus
[ uLtracode @ 06.04.2001. 13:21 ] @
ventura nije lose
[ StYx @ 06.04.2001. 19:05 ] @
u pravu si za grudi :> spicaste su :>
[ ventura @ 08.04.2001. 00:37 ] @
Volite plavuse a




mada ja ipak vise preferiram crne



[Ovu poruku je menjao ventura dana 04-07-2001 u 05:40 PM GMT]
[ iNCUBUs @ 08.04.2001. 01:35 ] @
ventura, daj makar neku lepu
[ hostbg @ 08.04.2001. 01:59 ] @
a cemu ovo?
[ UnderGround @ 08.04.2001. 02:00 ] @
ajde ventura pali bre
ribe su ti nula,ja se njim ne bih hvalio
sve neke gaborke
[ ventura @ 08.04.2001. 02:13 ] @
Hoces da kazes da ova poslednja nije lepa.. pa decko ti si prsnuo u mozak.. ili si peder
[ hostbg @ 08.04.2001. 03:49 ] @
ni meni se nedopadaju ali to je stvar ukusa ...pretpostavljam
[ nullb0x @ 08.04.2001. 11:41 ] @
Zadnja je zakon...

A ti si smrad!
[ Vojislav Milunovic @ 08.04.2001. 13:43 ] @
Pa ne znam ova poslednja mi deluje malo debelo:o(
[ Mikky @ 08.04.2001. 14:40 ] @
daj brate batali ove nego jel imas neku sliku sa rodjakom ;)))))
.....bez tebe ;))))
[ UnderGround @ 08.04.2001. 14:44 ] @
hahahaa ventura smaras
nullbox clankolizac!!!!!!kakvo uvlacenje
[ UroS @ 08.04.2001. 15:23 ] @
Citat:
ventura wrote:



brate ova kad bi te zabola jednom ne bi se vishe digo
[ Boris @ 09.04.2001. 11:03 ] @
Citat:
UnderGround wrote:
ajde ventura pali bre
ribe su ti nula,ja se njim ne bih hvalio
sve neke gaborke


Dobro UnderGround-u da vidimo tvoje pa da onda pricamo h3h3h3
[ nullb0x @ 09.04.2001. 15:52 ] @
Citat:
UnderGround wrote:
hahahaa ventura smaras
nullbox clankolizac!!!!!!kakvo uvlacenje


oh yeah

ti si neki promucuran ?
[ nullb0x @ 09.04.2001. 15:53 ] @
BTW, ono gore "ti si smrad" se odnosilo na venturu da me neko ne shvati pogresno...
[ kewy @ 09.04.2001. 19:27 ] @
sto vi napadate Venturu i njegove ribe???
ajde pokazite vase ribe, pa onda da procenimo cije su bolje ))

a ventura, sto kaze Mikky, daj malo rodjakeeeeeeee......
[ Vojislav Milunovic @ 09.04.2001. 22:26 ] @
Ja sam jos uvek u potrazi za pravom :o)
Ali ventura daj malo rodjake :o)



E da ovo sam ja u kuci,a ovo sam ja u akciji

[ uLtracode @ 09.04.2001. 22:31 ] @
predatore za slikanje si mogao bar da vratis poklopaca na kuciste
[ iNCUBUs @ 09.04.2001. 23:54 ] @
Citat:
ventura wrote:
Hoces da kazes da ova poslednja nije lepa.. pa decko ti si prsnuo u mozak.. ili si peder


ma mutna mi je nesto
a i ne uzdam se u fotografije... mogu samo uzivo da ti kazem da li valja
posalji je na testiranje
[ Mikky @ 11.04.2001. 21:45 ] @
Citat:
uL7r4C0d3 wrote:
predatore za slikanje si mogao bar da vratis poklopaca na kuciste

ma jok to je sad fazon za hakere......i oni cyberb i ekipa na tv su imali otvoreno kuciste.....acidcookie na slikama ima otvoreno kuciste.......to je sad moderno
[ emperor @ 11.04.2001. 23:47 ] @
znaci ja sam dojaj

menjao sam moj poklpac za neki raspali i 10 dm

odlicno sma prosao .......


[ nullb0x @ 11.04.2001. 23:52 ] @
Citat:
Mikky wrote:
ma jok to je sad fazon za hakere......i oni cyberb i ekipa na tv su imali otvoreno kuciste.....acidcookie na slikama ima otvoreno kuciste.......to je sad moderno


Heh ja sam taj lim izgubio negde...
Svaki dan ceprkam nesto pa da se ne zamaram...A i lepse izgleda kuciste bez poklopca
[ Mikky @ 12.04.2001. 01:11 ] @
da kad je kuciste otvoreno izgleda mnogo vise l33t nego kad je zatvoreno..
[ Vojislav Milunovic @ 12.04.2001. 10:47 ] @
ccccc to je bre zbog menjanja HDD ... necu valjda stalno da odsrafljujem kuciste
[ Gojko Vujovic @ 12.04.2001. 14:29 ] @
A provalite kako Preedator nabada kaziprstima tastere.. iliti kuca sa 2 prsta pretezno
[ @ 12.04.2001. 14:45 ] @
Pa nemaju svi brainbench sertifikat
da dobro kucaju kao ti
[ Vojislav Milunovic @ 12.04.2001. 15:31 ] @
Pa jebiga ja sam tako navikao ponekad koristim i 'izvidjaca'...
Jebiga ja ne idem u daktilografsku skolu i ovako je meni lako...jebiga tako sam se navikao jos od 7me godine...
[ UroS @ 12.04.2001. 16:24 ] @
haha predator gleda u tastaturu dok kuca lol
[ Vojislav Milunovic @ 12.04.2001. 18:41 ] @
Ne gledam nego ponekad bacim pogleda da ne promasim neko slovo slucajno...
Jebiga ne idem ja u daktilogrfsku skolu!!!!!!!!!!!!!
[ nullb0x @ 12.04.2001. 20:37 ] @
Citat:
ivand wrote:
Pa nemaju svi brainbench sertifikat
da dobro kucaju kao ti

Hahaha al si mu ga zavuko hahahaha nisko
[ Gojko Vujovic @ 12.04.2001. 22:04 ] @
Pa ja i nisam nesto posebno prosao tu na brainbenchu. 68 WPM racunajuci i greske. Znam puno ljudi koji kucaju bez problema 100wpm.
Moj je problem sto sam samouk i koristim oko 8 prstiju ne mogu svih 10.

Slepo se podrazumeva, ali nije to to..
[ ventura @ 12.04.2001. 22:12 ] @
e.. ja kucam 'seljacki' ... i drzim rekord u ovom mom districtu ... 268WPM Alphabet+brojevi + sva punktuacija... a najblizi konkurent ove u 'opstini' mi je neki tip koji kuca 'po pravilima&propisima' oko 140WPM

a inace, ja isto moram delimicno da bacam pogled na tastaturu, ali kad radim par sati na kompu uzastopno ili kad kucam neki dugacak dokumenat nesvesno nemoram ni da gledam. .smo buljim u ekran.. i kad probalim da nisam pogledao tastaturu, onda krenem da brljam slova .. ali je brljanje u fazonu umesto ventrua odkucacu bryta... ilit sve pomereno za jedan taster u levo ili desno..
[ UroS @ 13.04.2001. 02:10 ] @
ja ne znam ali ja nikad ne gledam u tastaturu...

cak sta vise ni ekran mi ne treba...

jebiga znam celu tastaturu napamet...
i ne verujem da iko kuca bolje od mene
[ Vojislav Milunovic @ 13.04.2001. 08:19 ] @
I sta imas od toga???
[ @ 13.04.2001. 09:11 ] @
nekapiram vas ja kucam dosta dobro ali kucam na 100
razlicitih tastatura dnevno tako da stalno promasujem
slova za jedan levo desno gore ili dole !
[ nullb0x @ 13.04.2001. 09:44 ] @
Ja se trudim da kucam bez greasaka...
Ako slucajno pogresim moram da se vratim nazad i obrisem

UroS: svi znaju tastaturu napamet...
[ Vojislav Milunovic @ 13.04.2001. 12:19 ] @
Oce li mi neko reci kuda vodi ova glupa diskusija?
[ BobMarley @ 26.02.2002. 01:12 ] @
Citat:
ventura:
e.. ja kucam 'seljacki' ... i drzim rekord u ovom mom districtu ... 268WPM Alphabet+brojevi + sva punktuacija... a najblizi konkurent ove u 'opstini' mi je neki tip koji kuca 'po pravilima&propisima' oko 140WPM


lol kako lazes ... da nije malo pre gojko iskreno rekao koliko mu je .. a brzo pise znam na ircu kada bude, pa ti si onda flash bre .... ili imas neku tastaturu za invalide onako sa jednom tipkom.

tesko da si flash, znaci inv. tast. a ?
[ Zoran Rašković @ 26.02.2002. 02:28 ] @
smoriste ga ali ono bash ljudski

cemu ova diskusija bre ?
[ Ni ten ichi ryu @ 26.02.2002. 06:54 ] @
pa to je probably jer je to diskusija od pre 10 meseci:)
vreme prolazzzzzziiiiii----