[ deletraj @ 31.05.2012. 22:44 ] @
Pozdrav svima. Imam problem sa napomenutom klimom, kada pokusam da je startujem pocnu da trepere sve tri led diode, na unutrasnjoj jed. ( dve zelene i jedna crvena, s leva nadesno ) pokusao sam i sa drugim daljinskim upravljacem, ali bez uspeha. Da li neko ima diagnostiku greske i da li bi mogao da znam od cega boluje moja klima. Klima je vrlo malo radila,( samo na hladjenju )tako po neki put, nisam je pustao cesto jer deca su bila mala.
[ ivan_sim @ 01.06.2012. 01:23 ] @
Kada se pusti klima na hladjenju, koliko vremena prodje od klika na daljinskom do pojave blinkanja?
Moguci problemi:
1.sonda sobne temperature
2.sonda temperature isparivaca
3.ne radi motor ventilatora
3.1. kondenzator ventilatora
3.2. moor ventilatora
3.3. ploca elektronika......
Ako se razumes - unimer u ruke i meri,
Ako se ne razumes - zovi majstora.
[ Pajapatak @ 02.06.2012. 21:29 ] @
A možda je pukao softver.
[ frigo servis bata @ 04.06.2012. 20:47 ] @
Problem je do eproma,kao sto je kolega napisao.Poslao sam ti na pp.moguce resenje pa probaj..:)
[ goran0505 @ 22.11.2015. 14:51 ] @
Ista klima unutarnja se ponasa normalno, vanjska ukljuci se ventilator ali kompresor nece, t.e. pravi mali brum pa pauza 3-4 sekunda pa opet mali brum. Moze da je kondezator kompresora? Nemogu bas komotno do njega da bi ga izvadio i merio, ali ako je do njega moram da ga izvadim
Pozz.
[ zoxor @ 22.11.2015. 20:42 ] @
Moguce je da je do kondenzatora moras doci do njega izmeriti eventualno zameniti.

Na unutrasnjoj mozes eventualno proveriti da li ispravno salje napon ka komresoru.