[ bizmarkmixa @ 29.12.2012. 14:23 ] @
Pozdrav svima,imam 15 godina hteo bih motor nemam iskustba ali sam u poetku hteo 50 asad hocu 125 pa me zanima kojijeu kojoj klasi najbolji koliko kosta polvan an ida jeu dobrom stanju zanimaju me ikoliko trose te sto preporucujete i dali se isplati uzeti
p.s jasam cuo da moze dase voziisa potrdomdo 50 kubika kojou dobijes kad polozis za am kategoriju i njome vozis a sa 16 dobijes dozvolu a za 125 kubikaisto polazes sa 16 aLli ne znam koliko kostaju polaganja. molim za pomoc jer ste vi iskusni HVALA PUNO UNAPRED
[ vladd @ 12.01.2013. 13:32 ] @
Kupi, nabavi za pocetak 50ccm, em je jeftiniji a pride ces da se naviknes na bajkerski rezim, i voznje i odrzavanja motora.
Nisi ni kao beba dobio cipelice broj 45

A ima i zadovoljstva i adrenalina..

Za par godina ce cifre (i zelje) biti znacajno vece, 250, 650...a doticni malisa uvek moze da ostane kao bekap..

Poz
[ Lavlja_Jazbina @ 12.01.2013. 14:53 ] @
Nisi razgranicio u cemu nemas iskutva,u voznji motora ili u izboru.Ako je iskustvo ,poslusaj vladda.
A i ne brzaj,kao i sa pravopisom.Na motor se seda bistre glave,jer tu nema gresaka ili kabine da te sacuva od brzanja.
Nikako nemoj pocinjati iskustvo sa piaggio free.Uske gume,a pocetnik si.
[ bizmarkmixa @ 13.01.2013. 17:36 ] @
Dobro to sa 50 ali ne znam koji da uzmem? Bas sam nesto malopre gledao onaj atv dali je to dobro i dali se ispalti uzeti ga i zasto ne moze da se registruje jel se to vozi bez registracije dali je isti slucaj kako kod motora za kubikazu? pozz