[ SBSL @ 18.03.2004. 01:46 ] @
Da li mogu da skinem sa nekog sajta (ili cak sa njihovog) listu pesama (spotova) koje ce da puste u emisiji npr. MTV-hits sto se emituje na istoimenom kanalu...

PoZdRaV * * *
[ igorsa @ 18.03.2004. 11:17 ] @
MTV nema spisak puštanja spotova, nego emisije, a u okviru njih se puštaju (u zavisnosti od tipa emisije) hitovi, retro, ili već zavisi koja muzika.

Evo ti linkovi ka top listama ako ti šta znači:

European Top 20
Album Top 50
Germany
Hitlist UK
Hitlist Austria
Hitlist Schweiz
US Top 40
[ SBSL @ 18.03.2004. 11:26 ] @
Citat:
Igor Šalindrija:
MTV nema spisak puštanja spotova, nego emisije, a u okviru njih se puštaju (u zavisnosti od tipa emisije) hitovi, retro, ili već zavisi koja muzika.


Da upravo tako, na to sam i mislio ali ti mene nisi skroz razumeo.

Npr. u 15:00; pocinje MTV hits emisija i sad ja hocu da znam kad ce da puste 50cent-In da club... I normalno morao bih da cekam, cekam, cekam i da se nacekam...

A moje pitanje je da li mogu negde da skinem kao neku vrstu PLAYLIST-e !

Npr. kad pocne emisija ide ovako, prva pesma:

1) Lorna - Papi chulo
2) Britney Spears - Toxic
3) Christina Aguilera - neka bilo koja.... itd...

I sad ja vidim lepo tu playlistu, aha, 50 cent je 56 pesma po redu, znaci jos imam vremena, idem ja onda na basket pa cu taman da se vratim... :)

Razumes ?

POZDRAV * * *

p.s Znam da 100 % moze ali ti treba da si dobar sa rezijom MTV-a... :)
[ igorsa @ 18.03.2004. 11:45 ] @
Ma razumeo sam te ja..
Lepo ti kažem nema spisak, playlista ili nazovi kako hoćeš.. Jedino ima satnica emisija. Pa sad ako se emisija zove R'n'B znaćeš da će u narednih sat vremena biti možda 50 cents.

Program možeš skinuti sa www.mtv.com www.mtvhome.de www.mtv.co.uk zavisi koji MTV pratiš.
[ SBSL @ 18.03.2004. 13:08 ] @
Aha tako reci... :)

OK onda :)

Hvala u svakom slucaju...