[ X15 @ 11.01.2014. 12:39 ] @
Pozdrav cenjeni ljidi ...
U planu sam da kroz par dana kupim Kawasaki KLR 650 Tengai ... 1990-1991 godište.
Pokušao sam da se što bolje informišem o tom motoru ali nisam nesto puno našao o njemu, pogotovu ne kod nas i našim sajtovima.
Zamolio bih sve koji poznaju ovaj tip motora, koji su ga vozili da mi kažu kakav je motor, da li je pouzdan...da me upute u neke detalje ...
Licno o motoru ne znam ništa niti sa mehaničkog a niti sa voznog aspekta pa bi bilo dobro, da mi neko naglasi i moguće kvarove i probleme sa ovom mašinom.
Jako me interesuje da li u Srbiji ima delova za ovu seriju motora...?
Zapravo ... Sve me zanima i sve želim čuti vezano za KAWASAKI KLR 650 Tengai :) ...

Hvala u napred svima ...
[ cika dacha @ 11.01.2014. 13:11 ] @
davno sam posedovao ovaj model i mogu ti reci sto se tice izdrzljivosti masina radi i nikad ne staje! mazga!!!! znaci pouzdanost 100%!!! a nisam ga pazio!
ali posto ima jedan cilindar na leru ima jako veliku buku koja umara a kad se vozi preko 80km/h vibracije se prenose do ramena! guza i ostale stvarcice od tela posle 1h voznje bride kao da si bio na vibro stolu 24h!
delovi su bili jeftini pre 10 god i bilo ih je svuda! sad je tu internet pa je jos lakse!
po meni mnogo bolji izbor je KLE em je mirniji rad em jeftinija registracija!
toliko od mene!
[ X15 @ 11.01.2014. 22:42 ] @
Hvala na ekspresnom i brzom odgovoru ;) ... Verujte, zaljubio sam se u ovu masinu ,,, u igri je samo Yamaha XT 600 i KAWA KLR 650 Tengai , nista drugo ne dolazi u obzir, naravno jer mi je budzet ogranicen.
@cika dacha zahvaljujem sto is izneo svoje misljene ... Jako mi je bitno da je masina pozudana, jednostavno necu birati teren za njega :) Tacno je da je masina matora zestoko, ali nadam se da ce posluziti! Sto se tice brzine, to me ne pali previse , ta 80ka ili 100ja je sasvim dovoljna, bitno je da on vuce dobro i da ne crkne" u nekom brdascetu :) . Mozes li mi reci..., a koliko sam ja informisan ovaj KLR tengai ima problem sa '' nekim " CDI uredjajem ??? O cemu se radi ? Koliko je ta elektronika ili sta vec skupa ??? Koji cu moguci kvatovi ?
[ cika dacha @ 13.01.2014. 13:00 ] @
kao sto sam rekao nekih kvarova nisam imao za 2 god koliko sam ga posedovao! tako da nisam upoznat sa nekim problemima! a znam iz drugih prica da koji su ga posedovali i po 10god da su bili veoma zadovoljni! pazi sta kupujes i povedi nekog sa sobom ko se ipak malo razume!
Srecno!