[ talicni67 @ 04.05.2014. 21:18 ] @
Dobio sam veceras od prijatelja original disk Diablo 3, ali imam problem sa instalacijom.Kljuc koji dolazi sa igrom je on vec iskoristio i samim tim ja ne mogu da ga koristim.Ima li neki drugi nacin da instaliram igru kod sebe na racunar sa vec upotrebljenim kljucem?Bicu zahvalan za bilo kakvu sugestiju.
[ bojan_bozovic @ 05.05.2014. 03:57 ] @
Ne, ne postoji nijedan legalan način.
[ talicni67 @ 05.05.2014. 09:12 ] @
Verujem da postoji neko resenje, jer je ovo situacija kao da sam kupio drugi racunar i da na njega zelim instalirati D3 koji sam vec platio.Uz igru dolaze 2 gust pass kartice od kojih sam iskoristio jednu da bih pokrenuo D3.To je starter varijanta koliko vidim.Do sada sto sam igrao, prilicno lako ubijam neprijatelje a moj health bar skoro da je netaknut.To bas i nije neki izazov.Zato i pokusavam da nadjem resenje za ovo full izdanje koje sam dobio.
[ Dr.sima @ 05.05.2014. 09:36 ] @
Sam instalacioni disk je totalno nebitan, full verzija igre se moze preuzeti sa blizz sajta, potpuno besplatno.
D3 je online igra i zahteva aktivnu internet konekciju za igranje.
Ako imas battle.net nalog sa placenom igrom, mozes je igrati sa bilo kog racunara. (u istom trenutku samo sa 1, naravno)

Nazalost starter/trial igre su bas to, teaser kako bi kupili full verziju.

Ako je neko iskoristio kljuc, mozes od njega da trazis user/pass i da se igras, ili da kupis jos jednu kopiju igre.
[ Boskovic8 @ 17.12.2017. 00:05 ] @
Igra li neko trenutno D3?
[ Boskovic8 @ 17.12.2017. 00:06 ] @
Ukoliko igra javite mi se