[ weB_KiLeR @ 01.04.2004. 12:56 ] @
Sad sam bas pricao sa drugovima-drugaricama i toliko sam se iznervirao prvo gledaju tu namestenu emisiju i onda sav kredit spucaju u glasanje, a te pare idu mobtelu i gospodinu Karicu a od tih glasova nema nista i onda se jos ljudi prepiru ko bolje peva sad je aktuelna neka Cveta i neka Ana mislim koliko treba biti retardiran gledati tu emisiju ali jos vise retardiran glasati i bacati pare?!?!!?
Jel ovaj narod lud ili u cemu je problem ljudi nemaju leba da jedu a glavno da glasaju za idola, ajde sto im povecavaju gledanost nego im jos i daju pare a ti ljudi od toga nemaju nista ja vise nista ne kapiram!!?!?!
[ popay_vp @ 01.04.2004. 14:01 ] @
Mislim da je takav tipičan srpski mentalitet, pogledaj samo sve te nagradne igre, kvizove i razna druga sranja na šta se većina ljudi loži !!!
Kakve Cvete, neće da mi peva za svadbu, ko je ....

Lepo si rekao, klasični debilizam...
[ Sardon @ 01.04.2004. 14:10 ] @
Bravo !!!

Tipičan srpski mentalitet, a svi ti kvizovi i sranja su strane licence i isto tako gledani u domicilnim zemljama. => Glupost je univerzalna, njoj granice i nacije ne predstavljaju ništa.

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 01.04.2004. u 16:25 GMT]
[ pivce @ 01.04.2004. 14:12 ] @
potpuno se slazem sa ovim!!! skoro slusam neke tipove, raspravljaju se ko je bolji, pa kao mnogo jaka emisija...ccc...ne mogu da verujem da se neko pali na te gluposti !!! stvarno smo jadni
[ UroS @ 01.04.2004. 14:19 ] @
Bolje da se lože na to nego da imaju duge kose, piju pivo, slušaju pank i žickaju 10 dinara za pivo.
[ broker @ 01.04.2004. 14:48 ] @
ES je kanda pun dezurnih namcora.

Ako iskljucite opciju debilizma kod "glasaca" a bogme i kod nekih koji su se na pocetku prijavili, "Idol" je manje vise uspeo da napravi veliku seriju emisija u kojima se moglo cuti dosta dobrih pevaca, ljudi koji su inace totalni anonimusi. Ne vidim sta u tome ima lose. Ako je neko dovoljno "debilan" da placa da bi glasao to je njegov problem a morate se pomiriti s cinjenicom da su ljudi uglavnom "debilni" i da to nije nista karakeristicno za Srbe.

Ako malo promislite, videcete da ima i mnogo "debilnijih" kvizova i glasanja i cega sve ne, gde ljudi masovno ucestvuju.

I sad sto vama smeta sto je neko "debilan" o svom trosku? Smeta vam sto neko zna kako da "debilnima" uzme pare? Smislite i vi...
[ pivce @ 01.04.2004. 15:06 ] @
niti imam dugu kosu niti slusam pank a nisam ni alkos....samo kazem da je Idol jedna prosecna emisija koja je dosta isforsirana tako da i nije cudo sto ima toliko pristalica...slicne emisije su bile i na 3k ranije, i tamo su ljudi znali itekako da pevaju ali reklama je reklama, naravno
mislim ko voli nek izvoli, i ja cu ponekad da odgledam ali samo nemoj neko da mi kaze da je gledanje idola bolje recimo od cetvrt finala lige sampiona !!
[ bluesman @ 01.04.2004. 15:10 ] @
Pa Idol nije uopšte naš program... Oko čega se ovde vodi diskusija?
Ako se primilo - primilo se, niko nije branio recimo RTS-u da uzme licencu...
[ Maniac @ 01.04.2004. 15:52 ] @
Idol i nije nesto ali je svakako bolje od onog glupog ruskog ruleta na pinku.Meni je najbolji kviz najslabija karika i ona zaje**bana voditeljka sandra lalatovic
[ BlueSoniq @ 01.04.2004. 15:54 ] @
Zar nije bolje da se deca loze na nesto kolko tolko pozitivno, da im se da mogucnost da kanalisu kreativnu energiju. Sem toga mislim da je reklamna kampanja za koka kolu maestralno zamisljena. Marketniski genijalci. Em reklamiraju proizvod, em jos zarade i pare za to.
[ igorsa @ 01.04.2004. 18:43 ] @
Opet borci za pravdu.
[ Lunatic @ 01.04.2004. 19:11 ] @
ja iako nisam pratio idola primetio sam kako je promovisana i exponirana cveta.... iako za ostale nisam ni cuo takoreci, videlo se da je sve namesteno.... shto nemam neku palicu i cvetu sa celom kompanijom u blizini pa da ih sve zajedno "rascvetam"
[ flylord @ 01.04.2004. 21:35 ] @
Post se odnosi na pokretaca teme i na istomisljenike!!
Jel se meni cini ili je neko ljubomoran sto nije on sposoban da bude medju prvih 10 na Idolu!? Svako ima pravo da trosi pare na sta zeli dok kod to ne ugrozava nikog i ne krsi zakon. I ne znam zasto uvek neko mora da komentarise i da vredja ljude koji si drugaciji od njega? On je debil zato sto gleda "Idola"!? Zasto nisi rekao on je debil zato sto pije alkohol? Zato sto pusi? Zato sto baca otpatke na ulicu? I koja je tvoja definicija debila. Pretpostavljam svi oni koji ne razmisljao kao ti, koji vole ono sto ti ne volis. Kad ces da odrastes i da shvatis da je to samo pitanje ukusa. Kao sto je slusanje narodne muzike najobicnije pitanje ukusa a ne kvaliteta i ne znam cega jos ne.
I mislim da bi trebalo sankcionisati poruke koje vredjaju druge ljude.
Poz
[ pivce @ 01.04.2004. 21:36 ] @
Citat:
Lunatic:
ja iako nisam pratio idola primetio sam kako je promovisana i exponirana cveta.... iako za ostale nisam ni cuo takoreci, videlo se da je sve namesteno.... shto nemam neku palicu i cvetu sa celom kompanijom u blizini pa da ih sve zajedno "rascvetam"

hahahahahhaha, dobar si :)
e a stvarno svi su primetili za tu cvetu da je gurnuta u prvi plan....moguce da je namesteno
[ weB_KiLeR @ 01.04.2004. 21:55 ] @
Citat:
flylord:
Post se odnosi na pokretaca teme i na istomisljenike!!
Jel se meni cini ili je neko ljubomoran sto nije on sposoban da bude medju prvih 10 na Idolu!? Svako ima pravo da trosi pare na sta zeli dok kod to ne ugrozava nikog i ne krsi zakon. I ne znam zasto uvek neko mora da komentarise i da vredja ljude koji si drugaciji od njega? On je debil zato sto gleda "Idola"!? Zasto nisi rekao on je debil zato sto pije alkohol? Zato sto pusi? Zato sto baca otpatke na ulicu? I koja je tvoja definicija debila. Pretpostavljam svi oni koji ne razmisljao kao ti, koji vole ono sto ti ne volis. Kad ces da odrastes i da shvatis da je to samo pitanje ukusa. Kao sto je slusanje narodne muzike najobicnije pitanje ukusa a ne kvaliteta i ne znam cega jos ne.
I mislim da bi trebalo sankcionisati poruke koje vredjaju druge ljude.
Poz


Ne ja prvo nemam nikakvu vrstu ljubomore ili bilo sta drugo, kapiram ja sta ti hoces da kazes ali to za sada nema veze sa onim sta sam ja mislio, mene nervira sto se ljudi zale stalno kako nemaju para "ni leba da jedu" ali zato glavno da imaju para da glasaju za idola, i ajde bar da je to glasanje sto bi se reklo public nego ti glasovi ne idu nigde nego samo pare idu gospodinu Karicu u dzep eto to mene nervira sto neki debil koji ima srednju skolu ima mnogo vise para od mojih roditelja koji su zavrsili fakultet i dobili doktorat...
Mada nije mi to do para nego do ovog glupog naroda koji baca pare kroz prozor a ovamo se zali kako nema, evo mojoj mami dodju klijenti i kazu kako nemaju para da plate ali zato glasaju za idola, primer moja drugarica iz razreda se stalno zali kako nema kredita ali glavno da je kupila 500 dinara i spucala sve na idola, eto mene to nervira sto ljudi bacaju pare a ni sami ne znaju zasto...
Gledajte to ovako gospodin Karic dobija tolike pare od tog kviza prvo 500din na ulaznicu u SC na svaku emisiju tog kviza dalje dobija na gledanosti i jos mu placaju preko mobtela znaci neverovatno + je sve namesteno, stvarno krajnje podlo...
[ lukovo @ 01.04.2004. 22:24 ] @
Dobro sta vam nije jasno? Ljudi stvarno super pevaj i sigurno je bolje da njih gledamo vec tamo neke debile sa Granda. A to sto stve vi ljubomorni sto niste talentovani, to je vas problem...
[ Bojan Basic @ 01.04.2004. 22:39 ] @
Video sam ovu temu čim je postavljena, ali nisam hto odmah da odgovaram na nju da bi mentalitet našeg naroda (koji ste počeli da pljujete) došao do punog izražaja time što bi neko rekao jedno (u ovom slučaju pokretač teme), a onda se nakačili još gomila njih da ga podrže iako verovatno više od pola tih "podržača" nema pojma šta je "Idol" i o čemu se uglavnom radi. Tako je i počelo, ali drago mi je što sam se prevario pa se javila i druga strana koja negora tvrđenje autora teme i njegovih "istomišljenika". Moj odgovor koji sam ranije hteo da napišem sad više nema smisla jer je dobar deo toga već spomenut (naročito bih istakao flylord-ov post, iskazao je upravo suštinu onoga što sam hteo da kažem), tako da, Miloše, ako tebi smeta da neko gleda "Idola" ili "Ruski rulet" ili "Grand Show" ili "Teletabise" ili... zadrži to mišljenje za sebe i slobodno promeni kanal čim se na televizoru pojavi neka od stvari koje ne voliš. Ipak, reći ću samo ukratko par stvari vezanih za "Idola":
Kao što je već spomenuto, ovaj kviz rađen je po svetskoj licenci. Šta ima bitno u tome, reći ćete, pa ima mnogo takvih stvari kod nas? Razlika izmeću "Idola" i nekih kvizova koji se kupuju je taj što "Idol" svake zemlje, odnosno pobednik takmičenja u svojoj zemlji, ide dalje na svetsko takmičenje i dobija priliku da tamo pokaže da zna, gde se susreće sa svojim kolegama iz celog sveta. To takmičenje nije nimalo naivno, mnogo je gledano, i ljudima je stalo da se naša zemlja pokaže u dobrom svetlu posle mnogo godina mraka, i stoga glasaju za kandidata koji je po njihovom mišljenju najbolji. A što se tiče Cvete i nameštaljke takmičenje je organizovano kao gomila emisija iz koje se svaki put izbacuje poneki takmičar (što onaj ko nije gledao emisiju ne može da zna, nego samo lupa). Na kraju su ostale samo dve takmičarke, Cveta Majtanović iz Novog Sada (ako ti treba daću ti njen broj telefona i adresu, ide u 3. razred Gimnazije "Isidora Sekulić"), i Aleksandra Radosavljević iz Niša (za ovom možeš pitati flylord-a ), i jedna od njih dve je morala da pobedi. Onda su obe krenule u nazovi kampanju i skretale pažnju javnosti na sebe, i Aleksandra nije ništa manje zapažena od Cvete. Dakle, rezime je da su ove dve takmičarke više eksponirane od ostalih 48, ali tek nakon što su tih 48 otpali. Naravno, ukoliko niste gledali "Idola" i ne znate kakva je organizacija, ovo možete samo da nagađate i pišete: "ah, da, primetio sam ja onu Cvetu, ona deli neke plakate po ulici a ostalih 48 takmičara ne". Ubuduće biste mogli da pišete o onoma u šta se razumete, a diskusije koje nisu vaše polje interesovanja ostavite drugima.
Još nešto:
Citat:
weB_KiLeR:
eto to mene nervira sto neki debil koji ima srednju skolu ima mnogo vise para od mojih roditelja koji su zavrsili fakultet i dobili doktorat...

Ovom sam se posebno nasmejao. Pa zar nisi ti isti onaj koji je 2001. rekao:
Citat:
weB_KiLeR:
Nebrini se imam ja para koliko oces moji keva i cale su advokati tako da imam dovoljno a ja da hocu da budem zeldi mogu da budem samo tako!!!

To se nalazi u ovoj poruci.
Ako sad počneš sa pričom "to je bilo davno, situacija se promenila od tad", pre pola godine si ponovio sličnu stvar:
Citat:
weB_KiLeR:
Nije vazno hocu da kazem kako je ovde jako tesko raditi to i imati para ne mogu da se zalim imam para za sve imam 2 kuce stan vikendicu i mnogo vise stvari nego sto prosecan teenger ima i ovde i u Americi ali opet ja shvatam kako moji roditelji moraju da rade sa raznim olosom i da se nerviraju kad ovi nece da plate znaci dodje lik i kaze a sta je to sto nakuckas 2 papira i to ti je 100 evra kako to?!?!

Možete pogledati ovu poruku, samo nemoj samo da se sad uhvatiš za drugi deo ove rečenice, to što se ljudi bune da plate nema apsolutno nikakve veze sa umešnošđu tvojih roditelja (što ne osporavam).

Znači, i ti nekad pišeš šta ne treba, a tako si i pokrenuo ovu temu.
[ igorsa @ 01.04.2004. 23:06 ] @
Pa, stvari se menjaju. Danas imaš, sutra sve izgubiš.
[ VRider @ 01.04.2004. 23:33 ] @
Bojane, odusevio si me!
Na koju foru neko moze da za 5 minuta iskopa tri citata iz poruka poslatih u rasponu od tri godine? Samo nemoj da kazes "CIA...".
[ Bojan Basic @ 01.04.2004. 23:40 ] @
Ma nije CIA nego FBI, ali blizu si bio

Šalim se, nema tu neke posebne fore, imam dobro pamćenje tako da se sećam ključnih reči koje su spomenute, a onda to samo ukucaš u pretragu. Jednostavno
[ VRider @ 01.04.2004. 23:47 ] @
Ovo treba staviti kao "Objasnjenje". "Sta sve moze covek sa pretragom, pa to je cudo! Cudo!"
[ Seslak @ 02.04.2004. 00:00 ] @
Damn!
Kad vas pogledam pomislim da li sam ja u redu? Vec su mnogi to rekli ali ja moram da ponovim.

Prvo o Idolu: Pratio sam "emisiju" skroz tako da niko ne moze da mi kaze da ne znam o cemu se radi ali ako cemo istini na volju ziri jeste malo zesce favorizovao Cvetu (setimo se kad ono ona jednom jedva prodje, kako su se bili prepali :) ali ako cemo iskreno od svih njih deset koliko ih je bilo u onom specijalnom izdanju Milionera ona mi je izgledala najnormalnije po ponasanju. U prevodu: jedina se nije ponasala debiliozno (izvedenica od debilizam :)
A sad jos da kazem da osobe koje ucestvuju u toj emisiji (posebno onih finalnih deset) ZAISTA umeju da pevaju i sto vec neko rece: Bolje da gledamo njih nego Grand. Mada i sam Grand moze da gleda onaj kome se svidja. Nije moje da cenim necije ukuse pa makar oni bili stetni i po zdravlje :)

O nasem narodu: Hahaha, ovde sam se slatko nasmejao. Pa sta ces tek reci za amerikance? Oni za miss Texasa se polome a kamoli za Idola. Znam ja da oni imaju vise novca ali to sto nas narod nema para a ipak trosi je nesto sto tebe treba uopste da ne interesuje. Ako ta tvoja frendica misli da je u redu da potrosi ceo svoj dzeparac (ako je jos uvek na njemu) koji su joj starci dali, na glasanje za cvetu, ziku, miku ili dzeja to je njena stvar. Ona bi taj isti novac potrosila na nesto drugo. Taj novac je dakle i tako bio planiran da se potrosi na svakomesecne potrepstine a ne na kupovinu auta. Mislim, to samo pretpostavljam ali jasno ti je... fuck, koliko sam pospan vec pocinjem da gubim misao :)

Glupost je univerzalna pojava! Ograniciti je samo na srpsku naciju je totalno pogresno. Istina, mi srbi smo se cesto ponasali glupo tokom nase istorije ali evo pogledaj, sad je i Hrvatska organizovala "Hrvatskog Idola" i i oni se ponasaju isto... KAO I CELA PLANETA.

If you don't want to be a part of it... step a side...
If you don't like it... find a cliff and JUMP!
[ -zombie- @ 02.04.2004. 00:01 ] @
ali meni je od ovog kilera koji se toliko sekira zbog tuđe nesreće (kredita) smešniji samo ovaj bojan koji se toliko upinje da brani (wtf?!?) idola, kako je to emisija svetskog ranga, te ovo, te ono..

da li ste svi vi baš toliko dokoni?
[ Bojan Basic @ 02.04.2004. 00:14 ] @
-Zombie-, nisi shvatio.

Ne trudim se ja da branim "Idola", to gledam i volim, ali da je spomenuo neku emisiju koju ne volim isto bih reagovao zato što nije moje nastojanje da odbranim "Idola" niti da nekog nateram da to gleda već da objasnim weB_KiLeR-u (kojem ovo nije prvi put da šalje ovakve teme) da malo o'ladi sa procenom drugih ljudi naspram TV programa koji gledaju i da nauči da na daljinskom upravljaču postoje dugmići za menjanje kanala baš zbog toga što svako ima svoj ukus i da bi svako bio slobodan da odabere ono što mu se sviđa. Ovim zvanično otvaram takmičenje za nadjužu rečenicu
[ weB_KiLeR @ 02.04.2004. 00:21 ] @
Ma nervozan sam ovih dana i nesto pocnjem da mrzim Karica i kompaniju, btw za one citate ja nisam rekao da nemam para ili tome slicno ja samo kazem da moji ne zaradjuju koliko bi trebalo...
[ Dark_Runger @ 02.04.2004. 00:58 ] @
Bojane,zasto ne zaklucas ovu temu?
Lepo si pokopao kilera,i sada ovde samo fali lock!
[ Bojan Basic @ 02.04.2004. 01:05 ] @
Zašto bih zaključao ovu temu? Još nisu počele da padaju ružne reči, ako neko želi još nešto da kaže može da doda, a ako niko više ne želi da nastavlja tema će se sama po sebi ugasiti i bez katanca.
[ iNCUBUs @ 02.04.2004. 01:15 ] @
A zašto mrziš Karića i kompaniju? Šta su tebi lično skrivili? Tvoji rade za njega i zakida im na platama? Zamalo te je pregazio kada si prelazio ulicu?

I to je deo srpskog mentaliteta, da mrziš uspešnijeg od sebe (ne želim da ulazim u to kako su Bogi i kompanija došli do toga).
[ Slobodan Miskovic @ 02.04.2004. 01:23 ] @
Citat:
I to je deo srpskog mentaliteta, da mrziš uspešnijeg od sebe (ne želim da ulazim u to kako su Bogi i kompanija došli do toga).



Jeste da je malo off-topic ali....

Bogi kaze da je prodavao igracke (lutke) iz Hong Konga po Rusiji..... :)
[ Mihailo @ 02.04.2004. 01:31 ] @
Citat:
STELLANOVA:
Bogi kaze da je prodavao igracke (lutke) iz Hong Konga po Rusiji..... :)


Jel' one na naduvavanje, ala Del boy ? :o)
[ Bojan Basic @ 02.04.2004. 01:46 ] @
Citat:
STELLANOVA:
Bogi kaze da je prodavao igracke (lutke) iz Hong Konga po Rusiji..... :)

Kakve to ima veze? On tebi (niti bilo kome drugom) ne mora uopšte da objašnjava kako je zaradio novac koji poseduje. Nisam znao da je izjavio tako nešto, a još manje znam da li je to istina, ali ako on ne želi da otkrije tu informaciju ne mora, tako da na pitanje novinara: "kako ste zaradili svoj kapital" može i mrtav ozbiljan da odgovori da je za novac zaražavao šimpanze sidom radi testiranja leka protiv ove bolesti ili da je postavio svoju statuu u dvorište i napisao: "dinar pljuvanje, dva dinara pišanje", ti se moraš pomiriti sa činjenicom da on tu informaciju želi da sadrži za sebe. Nekim ljudima se zaista treba diviti kako mogu ni iz čega da stvore nešto veliko (ne kažem da je Bogi takav, ali ne kažem ni da nije, pošto zaista nisam upućen u detalje njegovog bogaćenja ne bih dalje da komentarišem).
[ popeye @ 02.04.2004. 01:56 ] @
Malo papira i Topcider rade cuda.
[ matija-s @ 02.04.2004. 02:48 ] @
Ma neq se klinci vesele i glasaju za svoje "idole" bolje nek na to trose kesh neg na cigarete i drogu :P

Kolko vas odavdje je skupljalo slichice za neki album?Ja sam ko klinac znao ostat gladan po 2 dana da bi zaljepio jednu ekipu chicago bullsa
E da sad imam te pare, mogo bi poslat sondu na Mars, nosit papuche od hrastove kore i imat 2 privatne plejbojeve zechice (ako ne i 3) za po doma.

Eto to je ista stvar ali u modernijem obliku.Sad se vise ne skupljaju slichice neg se glasa za idole,a za te idole glasuju prvenstveno djeca.Neznam kak kod vas u Srbiji, al tu u HR je gornja granica "glasacha" 14 godina.
Kod nas je cak bila i neka afera jer je trebao biti izabran za pobjednika onaj koji je imao najvise telefonskih glasova, ali nije izabran taj koji je imao najvise glasova nego onaj koji se glavonjama u Nov@-tv -u chinio marketinshki najisplativijim.Kao, pao sistem od prevelikog broja poziva.Marketinshki trikovi i te fore ono porez na budale

Malo sam zakasnio na raspravu al sam osjetio nevjerojatnu potrebu da nekaj prokenjam.Dosada, 4 ujutro i to ma kuzhite me heh

Matija
[ postmortem @ 02.04.2004. 06:57 ] @
aha, znaci ja sam debilan jer gledam idola. ok, vazi.

cekaj, zar mora da se salje onaj sms ako se gleda idol?

e da, cveta je od prve epizode maksimalno forsirana. rascvetaj ih, lunatic! :)
[ weB_KiLeR @ 02.04.2004. 10:21 ] @
Citat:
Dark_Runger:
Bojane,zasto ne zaklucas ovu temu?
Lepo si pokopao kilera,i sada ovde samo fali lock!


Ja ne kapiram kako je on to mene "pokopao" ili to postaje ustaljeno ovde da se "pokopavaju" ne istomisljenici ako nije skapirao o cemu se radi onda ja nemam vise sta da se raspravljam ko skapira skapirao je, ali valjda zadovoljava svoj super ego time sto "pokopava" itd...
Ne ne mrzim ja njega zato sto je uspesniji a ako ne kapiras o cemu pricam nije vazno, mozda ce neko i shvatiti...
[ BlueSoniq @ 02.04.2004. 11:06 ] @
Pa pokopao te je time sto te je citirao. ;)
[ Slobodan Miskovic @ 02.04.2004. 13:06 ] @
bojane nemoj da se palis ja samo prenosim sta je Bogi rekao na jednoj emisiji :) kaze da su uzeli kredit zakupili lokale po Rusiji i prodavali lutke i da im je to bio prvi veliki posao. :)
[ igorsa @ 02.04.2004. 13:44 ] @
Lutke pa mobtel (na sitno).
Nisam ni znao da su lutke tako profitabilan posao.
[ Lunatic @ 02.04.2004. 16:58 ] @
ljudi ljudi.... kako ne shvatate... mnogi ovde nemaj u ustvari nista protiv ljudi koji pevaju tamo... rec je o celoj masineriji....svako je mogo da se prijavi za idol... a da nema nas obicnih ljudi ta masinerija nikad ne bi zazivela... sami smo krivi u svakom slucaju.. a i nije samo ova namestaljka ovako "neopazeno" prosla... necu o tome to je za drugi topic
[ Goran Rakić @ 02.04.2004. 17:36 ] @
Ne znam čemu taj "mi smo glupi i idioti" stav? Zašto mislite da je to emisija koja nije trebalo da uspe? Šta je uopšte loše u njoj? Bolja je od mnogih (pa pogledajte samo one gluposti na pinku...), e sada što je 3k kopirao emisiju bez licence, pa sada došao neko ko je pukao pare (ne ulazim u to na koji način stečene, verujem da svi mi to vrlo dobro znamo) i uzeo licencu mogu da se ljute koliko god hoće sa stilom "mi smo to kopirali prvi"... Uostalom to je tvshow koji ide u većini zemalja u našem bližem ili daljem regionu, a sama organizacija zna da bude mnogo gora.

Nemam razloga da verujem da je pobeda nameštena, zašto tako mislite? A što se ljudi koji glasaju tiče, neko ko to radi sigurno nije u situaciji da nema ni za hleb. A ako će tih 15 dinara da mu pomogne da se oseća lepše, da smatra da je učestvovao u nečemu, da mu da priliku da dobije neku nagradu itd šta ima loše u tome? Zašto bi on bio "idiot, kreten i budala", ako smatra da to što se osećao lepše i bolje vredi 15 dinara (što stvarno i nije neki novac, pa ja zadoručak u školi trošim tri puta više svaki dan) u čemu je problem?
[ Lunatic @ 02.04.2004. 21:12 ] @
ha... pa upravo zato... shto se pojedinac ne steka za 15 dindze.. ali 15 po 15....
uostalom moglu su bar da stave neki bilans ko je dobio kolikol glasova... otqd ja da znam dal je "moj favorit" ispao za jedan glas ili hiljadu?mislim i to moze da se lazira ali... ovako je bas naivno... u sustini slusam elektronsku muziku i ti pravci me ne privlace ali mrzim kada vidim nepravdu... ako moze jedna evrovizija da se lazira, zasto ne moze da se lazira jedan idol koji ionako sluzi za zgrtanje para.... uostalom ovo za cvetu se nije pricalo samo posle njene pobede... to se prica maltene posle prvog kruga....u sustini zao mi je sto su ljudi isuvise lakoverni...

i ne treba se ljutiti i ulaziti u neke zesce rasprave.... ljudi bre ovo je madzone.. sacuvajte energiju za nesto drugo.. znate onu :

sto ljudi sto cudi.... sto zena DVESTA sisa :)
[ Dark_Runger @ 03.04.2004. 20:04 ] @
Posto 15 kinti za pojedinca nije mnogo ja cu da napravim neki 063/98xx broj na koji ce te vi da saljete poruke,i tako ce te se osecati srecnije zato sto ste pomogli.Onda cu ja od tih para da zakupim firme po rusiji i da prodajem lutke,a kad namlatim lovu vraticu se ovde u serbiu i osnovati kompaniu Droljtel ! Vi koji ste ranije poslali poruke na 063/98xx ce te imati dozivotne besplatne pozive,ali sms ce te morati da placate!-ideja je pola posla!!!