[ sandra_i @ 02.08.2016. 16:03 ] @
Ćao svima!

Navedeni klima uređaj posedujem skoro 7 godina i za sve to vreme nije servisiran nijedan jedini put. (Znam, znaaam... :-( ) Kako god, radio je odlično do pre dva dana kada je prestao da hladi - naime, kao što sam naziv teme kaže, hladi samo neposredno pri uključivanju, i za to vreme se čuje zvuk eksterne jedinice, a onda, nekih pola minuta - minut po uključivanju, eksterna jedinica se naprasno utišava i iz interne prestaje da izlazi hladan vazduh (dakle, uređaj nastavlja sa radom, s tim da iz njega ne izlazi hladan nego vazduh sobne temperature!).

Jasno mi je da je traženje pomoći na ovaj način poput traženja igle u plastu sena, ali se ipak nadam da je možda neko ko se razume u pomenuti model, ili je pak imao neposrednog iskustva sa istim, mogao da mi kaže koja vrsta problema je u pitanju i da li da uopšte razmišljam o bilo kakvoj "sam svoj majstor" opciji ili da odmah zovem nekog od ovlašćenih servisera?

Unapred VELIKO hvala svima na odgovorima!
[ ivan_sim @ 06.08.2016. 00:20 ] @
Jedna od [redpostavki je da ti mozda ne radi ventilator na spoljasnjoj jedinici.
Proveri pa javi.
[ sandra_i @ 06.08.2016. 01:11 ] @
Imala sam problem da ostavim poruku ovde, na forumu, pa sam Ivanu, uz NEIZMERNU zahvalnost, poslala PP. Za one koje bi to moglo da zanima, ventilator na spoljašnjoj jedinici zaista ne radi!
[ Pajapatak @ 06.09.2016. 20:47 ] @
I šta je poenta priče ? Kako je rešen problem ?
[ bachi @ 06.09.2016. 20:51 ] @
Citat:
sandra_i:
Imala sam problem da ostavim poruku ovde, na forumu, pa sam Ivanu, uz NEIZMERNU zahvalnost, poslala PP. Za one koje bi to moglo da zanima, ventilator na spoljašnjoj jedinici zaista ne radi!

Dvoje su se tako smuvali...