[ perkom @ 28.10.2016. 16:24 ] @
Znam da linkovani izvor ne spada u cenjene izvore ali....?
Razlog zašto sam ga naveo je sve ovo što se dešava u Srbiji i oko Srbije, počev od hapšenja špijuna, ucenjivanja Prištine, poseta Ruskih zvaničnika i najave Ruskog premijera Medvedeva da počinju pregovori između Evroazijske unije i Srbije.
Po sistemu, gde ima dima ima i vatre, možda je ovo sve i tačno?
[ perkom @ 29.10.2016. 10:30 ] @
Dačić je u izjavi za Kurir otvoreno rekao da Evropska unija j.be Srbiju svaki dan!
[ Radgosta.6 @ 29.10.2016. 17:43 ] @
Srbija je previse ulozila u projekat EU. Toliko toga je dato kroz razne sporazume. A za uzvrat smo dobili jos uslovljavanja. To je barem svima sada jasno.

No, sama EU je rekla da je primanje novih clanica zamrznuto na sledecih 10 godina, sto jasno govori o nasim sansama da udjemo u istu. Sto je najzanimljivije i najveci EU zagovaraci na ES su iznervirani nedostacima iste (Dimkovic koji je pokrenuo temu o sporazumu EU-Kanada).


Da li ce Srbija imati nesto sa Rusijom i EAU? Ne. Nas premijer je danas u razgovoru sa americkim ambasadorom potvrdio bezalternativnost naseg puta u EU i posvecenost SAD.


P.S. Cudi me nezainteresovanost clanova ES o temi koja ce oznaciti sledecih 50-100 godina zivota u Srbiji? Apatija? Razocaranost? Ili, koga boli tuki?
[ perkom @ 29.10.2016. 19:23 ] @
Citat:
Radgosta.6: Da li ce Srbija imati nesto sa Rusijom i EAU? Ne. Nas premijer je danas u razgovoru sa americkim ambasadorom potvrdio bezalternativnost naseg puta u EU i posvecenost SAD.

P.S. Cudi me nezainteresovanost clanova ES o temi koja ce oznaciti sledecih 50-100 godina zivota u Srbiji? Apatija? Razocaranost? Ili, koga boli tuki?

Naš premijer je bolestan čovek i verovatno su se svima smučila njegova baljezganja.
[ SlobaBgd @ 29.10.2016. 21:25 ] @
Citat:
Radgosta.6:
P.S. Cudi me nezainteresovanost clanova ES o temi koja ce oznaciti sledecih 50-100 godina zivota u Srbiji? Apatija? Razocaranost? Ili, koga boli tuki?

Ma nije "koga boli tuki" za temu, nego "koga boli tuki" za naše mišljenje. Možemo ovde da diskutujemo na 50 strana, da se izpichkaramo i pokoljemo, da se držimo za ruke i pevamo Love is in the air, nikog ne tangira šta tridesetak ljudi na tamo nekom forumu palamudi.
[ deedee6 @ 29.10.2016. 21:30 ] @
Citat:
Radgosta.6:
Toliko toga je dato kroz razne sporazume.


Srbin ništa ne daje. On samo prodaje :)
[ Braxi @ 29.10.2016. 23:44 ] @
stvar je sasvim jasna i prosta samo se svi prave ludi. Sad, samo je pitanje ko ce duze izdrzati Srbija ili EU.

U srbiji mnogi ne mogu da shvate da je 2000 godina bila kraj i poraz Miloseviceve politike. Nesto slicno kao 1945 nacisticka Nemacka. Ja znam da ce ovo sad mnoge iznervirati, ali ja samo govorim onako kako jeste.

Da je Srbija htela da prizna Kosovo udje u NATO i odrekne se spletkarenja po Bosni, do sada bi vec ceo region bio u EU. Ali posto smo mi ubili Djindjica i vratili kadrove iz 90tih jasno je da od EU nema nista. Da se ne lazemo.

Sto uopste nije lose jer vecina upravo to i zeli.
[ SlobaBgd @ 30.10.2016. 00:07 ] @
A znači VI ste ubili Đinđića!? A ovde po Srbiji 'apse ne marginalce, Legiju nekog i onog, kako se zvaše, Zvezdana.
[ Windows2 @ 31.10.2016. 13:56 ] @
Citat:
Braxi:
stvar je sasvim jasna i prosta samo se svi prave ludi. Sad, samo je pitanje ko ce duze izdrzati Srbija ili EU.

U srbiji mnogi ne mogu da shvate da je 2000 godina bila kraj i poraz Miloseviceve politike. Nesto slicno kao 1945 nacisticka Nemacka. Ja znam da ce ovo sad mnoge iznervirati, ali ja samo govorim onako kako jeste.

Da je Srbija htela da prizna Kosovo udje u NATO i odrekne se spletkarenja po Bosni, do sada bi vec ceo region bio u EU. Ali posto smo mi ubili Djindjica i vratili kadrove iz 90tih jasno je da od EU nema nista. Da se ne lazemo.

Sto uopste nije lose jer vecina upravo to i zeli.

Citat:
Radgosta.6:
P.S. Cudi me nezainteresovanost clanova ES o temi koja ce oznaciti sledecih 50-100 godina zivota u Srbiji? Apatija? Razocaranost? Ili, koga boli tuki?

Mene vise cudi apaticnost na izjednacavanje teznje i borbe srpskog naroda za slobodu i opstanak na svojoj teritoriji na kojoj zivi vec vekovima, sa nacistickom invazijom na Evropu i teznjom da se porobe i istrebe citavi narodi. Jos je i dobio tri plusa za to. Ne samo zacudjujuce nego i zaprepascujuce.