[ rmilić @ 13.06.2017. 18:29 ] @
Huffingtonpost navodi da je Andrej Vučić jedan od glavnih kriminalaca koji kontroliše trgovinu narkoticima, oružjem, naftom, cigaretama i ljudima, duž balkanske rute:
http://www.huffingtonpost.com/...to_us_58da6bfae4b04f2f079272f7
[ test1234 @ 14.06.2017. 10:52 ] @
Pisac navedenog teksta ima lepu biografiju.
[ Java Beograd @ 14.06.2017. 11:42 ] @
Lepu ili "lepu" ?

Ja generalno ne volim da čitam komentare političkih analitičara sa zapada, zato što:

50% pojma nema o čemu piše, niti zna šta je Srbija, šta je Sibir, a šta Sirija. Ali, eto dobio zadatak od urednika, pa piše. (Slično kao kad u Blicu osvane reportaža: "Kako pravilno koristiti klima uređaj u kolima")
30% ima blage predstave o Balkanu, ali kometar / reportaža je naručena i unapred se zna kako treba da izgleda, koga da ocrni, koga da promoviše
19% donekle poznaje prilike na Balkanu, reportaža / komentar nije naručena, ali je stav analitičara odavno ukorenjen, i ima previše subjektivnu notu.

Ostaje 1% onih koji odlično poznaju prilike na Balkanu, reportaža nije naručena, analitičar je objektivan, ali jbg kako iskopati te članke, kad to naći, gde to naći ...



E sad, sve to ne znači da su napisi u linkovanom članku netačni, lažni, pogrešni, prenaduvani, izmišljeni ....
[ Iksi @ 14.06.2017. 13:09 ] @
Ovo o čemu on piše je objavljeno u magazinu Tabloid i na još nekim portalima još pre 6 - 7 meseci, tako da ništa novo. Sad će verovatno neko da postavi pitanje i verodostojnosti tih tekstova. Ok, možemo uvek da sumnjamo i da postavljamo pitanje verodostojnosti, samo na žalost bojim se da živimo u državi u kojoj takve stvari uopšte nisu nemoguće. Dakle, činjenica je da su braća Vučić vrlo moćni... Sećeam se one priče oko kradje identiteta, u ono je mogao da poveruje samo neki okoreli naprednjak :)). Na žalost u srbiji vlada medijski mrak, još malo pa ćemo biti kao Severna Koreeja. :))
[ starka @ 14.06.2017. 13:20 ] @
Iksi, koliko ja znam, jedna od tvojih najmračnijih tajni je želja da
živiš u Severnoj Koreji, tako da, nemoj sad da okrećeš priču, :D
Znaš da si me pitao d ti to sredim, ali kako pobogu kad ja sa svojim
izletima nisam podobna ni za KP čiji sam inače pristalica.
Najpre će biti da bi me oni prvi strpali u zatvor.