[ Stankosava88 @ 18.01.2020. 22:18 ] @
Moze li mi neko reci gdje se dosipa adblue kod audija a3 2011 godiste. Po broju sasije auto koristi taj aditiv ali ne znam gdje se dosipa...
[ mozdasamjaamozdainisam @ 19.01.2020. 00:23 ] @
Koliko znam adblue se u automobilima koristi od Euro6 norme dakle negde od +-2016 godine.

Tako da ili si pogrešno ukucao broj šasije ili ti je neko po istoj mnogo brljao.

Adblue rezervoar je odmah pored grla za sipanje dizela tako da ga teško možeš promašiti.
[ Stankosava88 @ 19.01.2020. 10:13 ] @
Nije niko brkao nista radim u autodijelovima i znam sta sam procitao u programu o autu preko broja sasije. Adblue se navodi kao servisna tecnost pored ostalih tecnosti. Samo ne znam sto su ga naveli ako auto nema rezervoar za to. Audi je 2011 euro 5 norma
[ Nocni @ 19.01.2020. 10:40 ] @
Već ti je odgovoreno. Nema tog audija 2011 koji ima adblue koji god da je motor u pitanju... To je i dalje 8P školjka i to je samo restajling a tehniku dijeli sa golfom 6... Taj auto nema čak ni katalizator ima samo dpf...
Ne treba slijepo vjerovati tim programima za djelove, cak i u svakoj verziji fabrickog etka programa ima takvih bagova a u nekom drugom programu ih ima još više...
[ Stankosava88 @ 19.01.2020. 15:44 ] @
U pravu si, nema katalizator.
[ bordzija @ 28.01.2020. 11:38 ] @
To stavljaju da bode oči i onda se ljudi iznerviraju šta nemam adblue, daj pet odmah. Odu hitno u salon i kupe novi automobil na kredit. Instaliram pre neki dan neku aplikaciju na lenovo kompjuter samog proizvođača za apdejt, drajvere trte mrte. I svaki put kada uđem u aplikaciju izađe mi ogromnim slovima da mi je istekla garancija, pa šta da radim da mi pomognu, da rešim problem, gde god da nešto kliknem ispada isto. Aninstaliram.