[ luaay @ 17.11.2020. 05:57 ] @
Priča se o tome pa reko da čujem iz prve ruke...
[ BuzzLightyear @ 17.11.2020. 07:42 ] @
Zašto nisi pozvao Vučića ili Makarona ako želiš da čuješ iz prve ruke?
[ Java Beograd @ 17.11.2020. 08:02 ] @
Pitao sam Vučića.
Kaže da se ne može to baš precizno odrediti pošto je nešto dobio u kešu (solarno) a nešto preko računa u bankama na Maršalskim i Devičanskim ostrvima. Ima nečega i u Swiss bankama.
I sad, nešto u dolarima, nešto u švajcarcima, nešto u evrima - ko će to sve sabrati?!?
Ali, svejedno, kaže: "Ma sića je to u odnosu na ono koliko već imam!" I još je dodao: "Pitaj Đilasa i Šolaka koliko su oni pokrali"

Pitao sam i Makarona.
Kaže, ništa nije on platio, sve to ide od para poreskih obveznika Francuske.
Ali, ne idu te pare direktno. Peru se preko vojnog budžeta za Legiju Stranaca u Alžiru. Kaže:"Od 100% koliko ja pošaljem, na pranje para i logistiku ode 50%!"
[ luaay @ 17.11.2020. 08:08 ] @
Citat:
BuzzLightyear:
Zašto nisi pozvao Vučića ili Makarona ako želiš da čuješ iz prve ruke?


Nemam njihov telefonski broj a Znam da ih je neko od vas Već zvao
[ BuzzLightyear @ 17.11.2020. 08:11 ] @
Meni bilo glupo da cimam Vučića ako mi nije baš bitno, a Makrona i ne poznajem.
[ BuzzLightyear @ 17.11.2020. 08:20 ] @
Ako neko odluči da piše Makaronu, ovo je njegova adresa:

Precednik Makaron
Elysee Palace
55 rue du Faubourg-Saint-Honoré
75008 Paris, France
[ here again @ 17.11.2020. 09:00 ] @
Citat:
luaay:
Priča se o tome pa reko da čujem iz prve ruke...


[ Darko Nedeljković @ 17.11.2020. 14:26 ] @
Ljudi, da li je moguce da vi totalno ne razumete savremene tokove novca?! Ne finansira Makron primanje migranata, to radimo mi forumasi izmedju ostalih, evo kako:

Makron: Vucicu, imas li kakvu ideju kako da od tvojih blesavih poreskih obveznika uzmemu koju milijardicu?
Vucic: Ih, pa kad ja nisam imao takvih ideja?
Makron: Hajde onda da ih osurimo jos jednom.
Vucic: Hajde. Ti sredis da se Srbiji pozajmi 3 milijarde za izgradnju auto puta/metroa/borbu protiv korone ili vec izaberi jednu glupost.
Makron: I onda?
Vucic: Onda mrak pojede milijardu, delimo po 500 miliona.
Makron: A, pa ne moze. Meni 800, tebi 200, imam velike troskove, moram ja da potplatim nadlezne za zajam, mnogo nas to deli.
Vucic: A ja posteno radim, izlazem se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju...
Makron: Ok, nek bude po 500 miliona i da uzmes pola miliona migranata.
Vucic: Dogovoreno. Ali da mi ovi tvoji ne pominju slobodu medija, kradju izbora, diktaturu, korupciju, ekologiju?
Makron: Racunaj da ti je to sredjeno.
Vucic: Ok. Sredjuj to za pozajmicu, a ja cu ove moje glupandere da ubedim da je to sve dobro za Srbiju.
Makron: Eh, sto ja ne vladam takvim glupanderima pa bog da me vidi...
Vucic: Nema veze, ovi moji su dovoljno glupi za obojicu, nece ni ukapirati da oni nas obojicu placaju
Makron: Da li je moguce da neko sa dva grama mozga to ne kapira?
Vucic: Udji na forum pa vidi, oni sebe zovu elitom a takvi su glupanderi, sta tek mislis za ove druge...
[ BuzzLightyear @ 17.11.2020. 14:56 ] @
Makron je čovek emotivac, zaljubljive prirode. On se ne rukovodi razumom, već osećanjima. Ne bi on pominjao nikakve grame mozga. Sve si izmslio.
[ Dexic @ 17.11.2020. 17:02 ] @
Citat:
Darko Nedeljković:
Ljudi, da li je moguce da vi totalno ne razumete savremene tokove novca?! Ne finansira Makron primanje migranata, to radimo mi forumasi izmedju ostalih, evo kako:

Makron: Vucicu, imas li kakvu ideju kako da od tvojih blesavih poreskih obveznika uzmemu koju milijardicu?
Vucic: Ih, pa kad ja nisam imao takvih ideja?
Makron: Hajde onda da ih osurimo jos jednom.
Vucic: Hajde. Ti sredis da se Srbiji pozajmi 3 milijarde za izgradnju auto puta/metroa/borbu protiv korone ili vec izaberi jednu glupost.
Makron: I onda?
Vucic: Onda mrak pojede milijardu, delimo po 500 miliona.
Makron: A, pa ne moze. Meni 800, tebi 200, imam velike troskove, moram ja da potplatim nadlezne za zajam, mnogo nas to deli.
Vucic: A ja posteno radim, izlazem se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju...
Makron: Ok, nek bude po 500 miliona i da uzmes pola miliona migranata.
Vucic: Dogovoreno. Ali da mi ovi tvoji ne pominju slobodu medija, kradju izbora, diktaturu, korupciju, ekologiju?
Makron: Racunaj da ti je to sredjeno.
Vucic: Ok. Sredjuj to za pozajmicu, a ja cu ove moje glupandere da ubedim da je to sve dobro za Srbiju.
Makron: Eh, sto ja ne vladam takvim glupanderima pa bog da me vidi...
Vucic: Nema veze, ovi moji su dovoljno glupi za obojicu, nece ni ukapirati da oni nas obojicu placaju
Makron: Da li je moguce da neko sa dva grama mozga to ne kapira?
Vucic: Udji na forum pa vidi, oni sebe zovu elitom a takvi su glupanderi, sta tek mislis za ove druge...

A njih dvojica toliko pametni da ne primetise da je jos jedna milijarda za deljenje, nece sigurno toliko na rad i put da potrose :)