[ nanananananana. @ 16.01.2021. 08:50 ] @
Pozdrav svima,

potreban mi je trimer za bradu i samo za nju.
Gledao i našao sam neke do 4000 dinara koji su dosta dobri i po recenzijama, ali opet neki ima i dosta kritika da ne seku dobro ili se brzo pregreju mada imam neki kineski trimer koji sam do skoro koristio (pukao mi češljić, pa mi zato treba trimer za bradu) i nije se toliko grejao za 5 minuta rada koliko mi obično treba da je skratim i posle običnim žiletom napravim oblik oko nje tj. ivice.
Pa rekoh da okušam sreću na forumu da vidim ima li ko iskustva sa ovim modelima ili nekim drugim u tom cenovnom rangu.
Našao sam sledeće modele: Wahl LI Vario (za njega sam najviše video negativnih ocena iako je Wahl jako ime), Wahl GroomsMan Pro, Rowenta TN5200 i Rowenta TN2800F4 i doduše ovaj mi se najviše sviđa jer može do 1 cm da šiša koliko mi i odgovara, a i najjeftiniji je od svih navedenih, mada me plaši baterija koju ima NiMH (da joj je kratak radni vek) i koliko sam mogao da čujem da je Li On dugotrajnija...
Eto ko ima neki savet/predlog neka napiše.

Hvala svima koji se jave! :)
[ Bradzorf012 @ 16.01.2021. 10:14 ] @
Uzeo sam neki braun kad je počelo ovo sa koronom, mislim da je bio oko 4500 dinara. Nisam ga mnogo koristio, ali mi je ok, ne znam šta bih ti više rekao.