[ BuzzLightyear @ 23.05.2021. 23:10 ] @
Ko bi pobedio u borbi 1 na 1?

P.S.
Svestan sam da je glupa tema, ali kad god bih otvorio takvu temu razvila bi se "kvalitetna" diskusija. Izgleda da nije do mene.
[ jovajovic100 @ 24.05.2021. 07:57 ] @
Ako znaš da je glupa zašto je i otvaraš ? Treba te malo bolje obući




[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 08:53 ] @
Za one poput tebe, Roberta i vama slične.
[ nenadovic85 @ 24.05.2021. 09:45 ] @
Ko bi pobedio? Pa Čak Noris.
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 09:52 ] @
S obzirom da u hipotetičkoj borbi učestvuju samo krokodil i anakonda, a pobeđuje Čak Noris, nameće se pitanje: ko se zove Čak Noris, krokodil ili anakonda?
[ jovajovic100 @ 24.05.2021. 10:00 ] @
ShitOfYear , nemoj da mi diraš Robija , on je ljudina
[ nenadovic85 @ 24.05.2021. 10:11 ] @
Čak Noris je "vs" tj. sudija. Po šamar obojici.
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 10:14 ] @
Ako hoćeš da imaš Čak Norisa kao sudiju pokreni novu temu.
[ nenadovic85 @ 24.05.2021. 10:17 ] @
Ma nemoj, a što ti vređaš našu inteligenciju buzzu jedan.
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 10:50 ] @
Gde ja to konkretno vređam bilo čiju inteligenciju? Možda time što sam otvorio glupu temu? Ja nikoga nisam primorao da učestvuje u temama poput Majka Tereza vs Gandi, Lav protiv gorile, Teorija etra... Everdik vs Everčik i sl. Ljudi sami biraju teme na osnovu svojih interesovanja.
[ B3R1 @ 24.05.2021. 12:28 ] @
Tema me je podsetila na ono smece od filmova ... tipa Alien vs Predator.

Zapravo, to je bio film-mutant, nastao tako sto je neko uzeo scenario poznatog Aliena (poznatog kao Osmi putnik u nasim krajevima) i Predatora (sa Svarcenegerom, ne znam da li mu je neko dao neko smesno srpsko ime) ... i onda to ukrstio kao sto se ukrstaju magarca i kobilu da bi dobili mulu. Na tom nivou je i film ...

Pa im ni to nije dovoljno, nego je morao da se snima i drugi deo, pa treci deo, pa sequel, pa legacy, pa revisited/reborn/reloaded/rebooted/renewed ... a onda posle 20 godina ce verovatno da padne i remake, pa remake legacy ... kraja nema.

I tako ... ukucam ovu temu u Gugl i on mi lepo vrati - sta? Pa smece od filma, naravno ... koje bas obradjuje ovu temu:



Ah da, snimljen je i Lake Placid Legacy, bas u skladu s praksom koju sam naveo gore ...
[ nenadovic85 @ 24.05.2021. 12:37 ] @
Citat:
BuzzLightyear:
Gde ja to konkretno vređam bilo čiju inteligenciju? Možda time što sam otvorio glupu temu? Ja nikoga nisam primorao da učestvuje u temama poput Majka Tereza vs Gandi, Lav protiv gorile, Teorija etra... Everdik vs Everčik i sl. Ljudi sami biraju teme na osnovu svojih interesovanja.



Tema nije glupa, ali ljudi nemaju tooooooliku inspiraciju da se tripuju sa krokodilima i anakondama, ne znam kakve odgovore očekuješ, pobedio bi krokodil, eto si zadovoljan :P
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 12:59 ] @
Citat:
nenadovic85: Tema nije glupa, ali ljudi nemaju tooooooliku inspiraciju da se tripuju sa krokodilima i anakondama, ne znam kakve odgovore očekuješ, pobedio bi krokodil, eto si zadovoljan :P


Tema ne da je glupa, nego je debilna i ljudi imaju inspiraciju da se tripuju sa krokodili, anakodne i karakondžule (posao za gramatičkog nacistu). Problem je što nemaju inspiraciju da raspravljaju o bitnim stvarima (kao što je na primer tema Petar Pan vs Kapetan Kuka).
[ nenadovic85 @ 24.05.2021. 13:38 ] @
Ti si mazohista, sam za svoju dragocenu temu kažeš da je glupa. Idi se malo išibaj mokrim konopcem po leđima, prijaće ti.

Između ostalog jel anakonda i krokodil žive na istim prostorima? A i što bi se dirali, možda se kresnu.
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 13:44 ] @
Nisam ja mazohista nego ti ne razumeš svrhu postojanja glupih tema.
[ nenadovic85 @ 24.05.2021. 13:48 ] @
razumem svrhu postojanja glupih tema. Da moderatori udare metlu. Mora i oni nešto da rade. A ako ćeš pravo sad ću da otvorim jednu lepu temu. Ne očekujem naliv posetilaca već mudrolije.
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 14:09 ] @
Moderatori su najaktivniji na glupim temama.
[ gilopile @ 24.05.2021. 14:23 ] @
Buzz, ne glupiraj se.
Ne postoje te zivotinje, likovi iz filmova...
[ nenadovic85 @ 24.05.2021. 14:34 ] @
@gilopile, evo dokaz kako jedan fini član posmatra i odvali nešto s kraja mlečnog puta i što je najgore u pravu je.
[ jovajovic100 @ 24.05.2021. 14:35 ] @



Ko je pobedio u svom ovom shitu ? ShitOfYear former BuzzLightyear
[ nenadovic85 @ 24.05.2021. 14:40 ] @
Vidi se da je dokrokrokodil ufatio zubima anakondinu glavu i skrcao je, dovoljno da lipše.
[ Ivan Dimkovic @ 24.05.2021. 19:32 ] @
To videlo pravog krokodila nije. Pun q YT klipova ima sa anakondama protiv raznih manjih gmizavaca (kajman, aligator) - i sa njima vec ima velike poteskoce. Pravi krokodil je veci i od crnog kajmana sa kojim anakonda radije bira da se mimoidju.

Ne samo to, nego pravi krokodil ima najjacu snagu ugriza od svih zivih bica na ovoj planeti. Kada bi se sreli nekako, dovoljno samo jednom da je posteno uhvati i da joj karijera bude prekinta tu i odmah na licu mesta.

Primera radi: estuarski krokodil ma masu do skoro 800 kg i duzinu od 5m. Anakonda jeste duza, ali joj duzina dzaba - kad ona nema "progam" za ubijanje necega ove velicine i jacine.

Najmasivnija anakonda koju smo izmerili je imala 227 kg i duzinu od 8.4m - sto je 550 kg manje od kapitalca krokodila. Inace najveci kapitalac krokodil je imao 8.6 metra duzine i masu od 2152 kg (!!!!!!!) - skoro 10 najvecih anakondi zajedno. Sta mu mogu, bukvalno moze da ih prepolovi k'o Kratos.

Esutarski krokodil je u stanju sa svojim ugrizom da bukvalno skrcka glavu od bufala k'o cips (YT: https://youtu.be/-eI8NY2eGck?t=51) ili da deface-uje zebru tako sto joj nonsalantno odgrize pola glave (https://youtu.be/zrGgVA6HyV4?t=233 - na zalost po zebru, nastavila je da zivi jos neko vreme, ali ga je primila za njen tim koji je uspeo da predje na drugu stranu)

--

A, da, YT snimci okaceni nisu bas za ljude sa slabijim stomakom... spoiler alert.

Opet, uprkos svemu, idiota i dalje ima: https://www.youtube.com/watch?v=6ZhHHVsAnI4 (Krokodil: ♫ they see me rolling, they're hating ♫ )

Mozemo sa sigurnoscu reci da ovaj lik vise nece izvoditi ovu tacku.
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 20:19 ] @
U redu sve to, ali krokodil nema otrov.
[ Living Light @ 24.05.2021. 20:29 ] @
Dimke,
Jel ovo odlomak iz 39.-og Doktorata Statističara ?

A, kad imaš zakazano poletanje na Mars ?
Da helikopteru preprogramiraš Frekventni regulator,
i da ispraviš SW grešku u sletanju,
da ne poskakuje i Trkeljiše

ne znam, čisto pitam,
___
Ivane, mala šala,
ne ljuti se, ebg
[ Ivan Dimkovic @ 24.05.2021. 21:20 ] @
Ne znam sta je statisticki kad ti zivotinja odgrize pola glave, k'o da ti je lobanja od cipsa.

Citat:
BuzzLightyear
U redu sve to, ali krokodil nema otrov.


Nije ni anakonda, bila bi to fer borba :-)

Mada i sa otrovom mozes d00pe da obrises ako ti je neprijatelj za*baniji - pitaj jazavcev ili mungosov plen sta misle o njima :)

Npr: https://www.youtube.com/watch?v=wQH9YZRgRFY - ova mamba je donela jako losu odluku da pokusa borbu sa jazavcem umesto da bezi koliko je noge.... ne nose.
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 21:26 ] @
Anakonda može da hipnotiše krokodila, pa da ga onda proguta.

[ SlobaBgd @ 24.05.2021. 21:46 ] @
Kâ je piton. Ono - Azija, Indija. Anakonda je južnoamerička zverka.
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 22:27 ] @
Pa neće Ka da se bori sa krokodilom, nego anakonda, Čak Noris. Anakonde su udavi, kao i pajtonovci, tako da je video samo demonstracije radi. Ne znam zašto ti smeta to što je Ka piton, a ne smeta ti što Mogli nije krokodil.
[ gilopile @ 24.05.2021. 23:01 ] @
Citat:
nenadovic85:
@gilopile, evo dokaz kako jedan fini član posmatra i odvali nešto s kraja mlečnog puta i što je najgore u pravu je.


Krokodil, sad ce milion godina kako je zivotinja izumrela.
Anakonda, drevna glista ( kako je zovu ) je holivudska Belouska - napumpali je kao Gonzilu.
Buzz zeza po obicaju.
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 23:10 ] @
Citat:
gilopile: Krokodil, sad ce milion godina kako je zivotinja izumrela.


Aligator je izumro pre milion godina, krokodil je živ i zdrav, ti si izgleda nešto pomešao. Ima ga na svim kontinentima osim Antarktika. Do nedavno se mislilo da ga više nema u Evropi, dok nedavno nije otkriveno leglo u Bari Revi, takozvanom beogradskom Everglejdsu. Ekološki pokreti su zabrinuti da ovi krokodili iz Reve ne prođu kao moravski krokodili, od kojih su rokeri pravili opanke.

[ gilopile @ 24.05.2021. 23:22 ] @
Preparirani.
Ono jeste stvarno kao da su zivi.

Stoka smo.
Ustvari i nismo ih mi unistili, jbg

Barba Jura, Mata, Stipa, Noja ili kako se zove dogo sidro i odose po kurrcu :(


[Ovu poruku je menjao gilopile dana 25.05.2021. u 00:39 GMT+1]
[ BuzzLightyear @ 24.05.2021. 23:31 ] @
E, ako mi ne veruješ, Bože zdravlja, kada budu Sveti Kozma i Damjan, bićeš moj gost i serviraću ti krokodiletinu kakvu u životu nisi probao, pa posle da dođeš na forum i da kažeš da li su krokodili kao preparirani ili su sveži.

[ gilopile @ 24.05.2021. 23:43 ] @
Mozes tog fosila samo ala bakalar sa krompirom, a za salatu onu susenu holivudsku pantlicaru.
[ BuzzLightyear @ 25.05.2021. 08:51 ] @
Izvini Gile, u pravu si. Izguglao sam i krokodili su stvarno izumrli još u miocenu.
[ nenadovic85 @ 25.05.2021. 11:22 ] @
ko bre izumreo, nema to pojma, živi i aligatori i krokodili i gušteri, a za džombe nisam siguran.
[ BuzzLightyear @ 25.05.2021. 11:27 ] @
I ja sam tako mislio, međutim istraživao sam malo po netu i istina je da su izumrli! Vlast nas obmanjuje da krokodili postoje! Nemojte da nasedate, širite priču dalje! Krokodili ne postoje, svi smo živeli u zabludi godinama.

P.S.
Ono na ražnju iz video klipa je GM prase.
[ nenadovic85 @ 25.05.2021. 14:50 ] @
Boli me uvo za krokodila, meni se u garaži legu dve lastavice i to me raduje, lastavice nisu izumrele. Idem u močvaru da tražim krokodila ili bar glavu, treba mi za biznis.
[ gilopile @ 26.05.2021. 10:13 ] @
Lastavice?
Kako su krenule i one ce da izumru uskoro.

Nekad nije bilo stale gde ih nije bilo. Sada retkost.
[ nenadovic85 @ 26.05.2021. 18:34 ] @
One biraju pozitivnu atmosferu. Moj komšija ima rode. svake godine se legu na istom mestu. Ja imam lastavice i što bi reko Dragojlo, porazgovaramo se :D
[ gilopile @ 26.05.2021. 20:58 ] @
Ma jok, one biraju mesto gde imaju hrane...musice, i ostalo.
Nece one da se nastane u praznu stalu...koji ce djavo tu. Pravi gnezdo 20 jaja polegne, a u blizini nema hrane...propast.
Kako po selima polako izumire svinjogojstvo i generalno uzgoj domacih zivotinja, tako se i one proredile.
Ima ih, ali daleko manje nego pre 30 godina, recimo, kad je svako domacinsvo imalo stalu, svinjac...
[ jovajovic100 @ 26.05.2021. 21:19 ] @
Voleo bih da upoznam jednog mekšeg krokodila

[ ademare @ 26.05.2021. 21:21 ] @
O tome su bas pisali danas , ali ne znam zasto u rubrici Scena ??

Nije da pratim nekakvu Scenu , naprotiv, vec sam procitao clanak o lastama .

Ima i neko takmicenje , ko ima najvise lasta dobija tonu kukuruza

A ovo za stale takodje pise i to je istina .

https://www.novosti.rs/scena/p...stitu-proucavanje-ptica-srbije


"Tradicionalno stočarstvo je ključno za opsatanak seoskih lasta, a štale sa tavanicom od drvenih dasaka i greda, otvorenim prozorima i vratima, u kojima domaćini ne zaprašuju muve i druge insekte, raj su za laste. Da je ovo svojevrstan ključ za uspeh na takmičenju „Domaćinstvo koje su laste izabrale“ govori činjenica da su sva prethodna pobednička domaćinstva ispunjavala ove tri najbitnije stavke."
[ jovajovic100 @ 26.05.2021. 21:43 ] @

Laste nisu za jelo , samo nj'iovo gnezdo

[ MajorFatal @ 30.05.2021. 23:27 ] @
Nisam hteo odmah i na prvu loptu da se javljam na ovako važnu temu, hteo sam zrelo da razmislim, i ja mislim da bi anakonda bila jača ... da, anakonda bi bila jača sigurno.
[ Living Light @ 30.05.2021. 23:38 ] @
Citat:
jovajovic100: Laste nisu za jelo

Jovo, --Odlepitis ???

Ee brate, citao sam na forumu svega i svacega,
ali da li su laste za jelo???

priznajem...to nisam,..
ebt, ....uufff,

Idi povuci vodokotlič(ć),
Još češ da spremiš laste na roštilju?

Aauuu, Jova Svaštara :-)
___

Edita:
el ti Sigmund Freud neki rod?
nemam pojma, pa čisto pitam...