[ nenadovic85 @ 26.06.2021. 18:58 ] @
Ima li tome kraja, ili sam ja neobavešten i da je svako našao svoje mesto, ugurao guzu u fotelju ili u fabriku, pa sad samo ovi bez posla, invalidi i psihički slučajevi moraju da se bune. Jel to cela Srbija zadovoljna? Čovek, taj Vučić osvaja 90% glasova i više i posle mi neko kaže nije to komunizam. Ja sam pitao da li će komunizam preporoditi Srbiju i tema je otišla u bespuće. Ne znam, ja nisam zadovoljan ovim tempom razvoja, mislim da bi neki drugi, mlađi, znali bolje. Samo ne znam ni koji su ti.

I svi koji nešto pišu nek prvo kažu da li žive u Srbiji ili pišu iz inostranstva. To je velika razlika. Hvala.
[ Living Light @ 26.06.2021. 20:07 ] @
Nenade.... ajde RESET!!!
jeste živim u SRBIJI !!!
https://www.youtube.com/watch?v=aDmPj86ld5I

mislim da si ovog puta Omašio i temu i šemu!!!
[ nenadovic85 @ 26.06.2021. 20:27 ] @
Jel i ovaj forum prorežimski, daj kažite pa da idem kući.
[ Living Light @ 26.06.2021. 21:13 ] @
Ovaj Forum NIJE PROREŽIMSKI !!!
Ajde da se malko razveslimo.

Madjarska HU varijanta:


ENG varijanta:


[ miki069 @ 26.06.2021. 21:27 ] @
Vucko je pretvorio Srbiju u heroinski put.
Zato imamo respiratore i vakcine i migove za dz.
Kada se dodirne kokaina, pada kao zrela kruska.
[ Living Light @ 26.06.2021. 21:54 ] @
Miki BRAVO!
[ Living Light @ 26.06.2021. 21:54 ] @
Edit,
[ BuzzLightyear @ 27.06.2021. 08:00 ] @
Ima na forumu ljudi koji podržavaju režim. Po mojoj proceni ima ih manje od polovine i ne žele da se javno deklarišu. To znači da forum nije prorežimski.
[ nenadovic85 @ 27.06.2021. 10:17 ] @
Ja se nadam da je HasoMuka ironičan, tako zvuči. I Milošević je posle bombardovanja, sve to gradio, pogotovu srušene mostove i to sve pre roka. Jel to znači da je dobar vladar. Svaka budala može onako da se ponaša kao što se ponaša Vučić pred medijima. Tačnije, Maja Uzelac, to mu je izgleda i desna i leva ruka i to ne figurativno.

Kupuje opoziciju kao keks u prodavnici. Evo sad je obećao da kad mu sledeći put dođu u predsedništvo, da će da ih pozove na kafu. Znači i njih će da kupi. Šta on radi? Ispunjava želje po principu satanizuj ili uzdigni. To nit je demokratija nit socijalizam, to je dragi moj Haso komunizam, sa jednom razlikom a to je Goli Otok. Nema ga. Jednostavno ne da ti šansu, satanizuje te i onda ti sam pobegneš. Mi smo zemlja u kojoj prosečan stanovnik ima 60 godina, jako smo stara nacija neki bi rekli. Ali nismo, nego pobegli mladi i perspektivni. Na tom govoru koji pominješ, kad je razgovarao sa kineskim gazdom, taj kinez mu je rekao, treba nam više obrazovanih ljudi, nemamo koga da zaposlimo, ne treba nam prosta radna snaga.

Toliko o tome. Bliži se vreme kad će se huligani probuditi i sve porušiti. Ko ih kontroliše? Niko.
[ BuzzLightyear @ 27.06.2021. 10:34 ] @
Blago nama ako čekamo da se huligani probude. Zašto umesto huligana ne bismo podržali advokate, ekologe i ekološke aktiviste, frilensere, poljoprivrednike... Huligani su odavno prorežimski.
[ nenadovic85 @ 27.06.2021. 10:44 ] @
Zato što te samo ti huligani mogu dovesti na vlast, ovi ostali, mogu samo da šetaju kao popovi na litijama i ništa. Vučić je sam rekao, pet miliona ovde da vas se skupi neću vam predati vlast, baš me briga. Baš tako je rekao. Ali da dođe neki baja da razbije prozor da bagerom sruši ulazna vrata i da ga uhvati za uši, samo bi reko, joj nemoj molim te, pa to me boliii... i jednom ga šutne u dupe i ćao. To ostale branše kao što su advokati, seljaci, i ne znam ko, ne mogu da urade.

Sve će nam se samo kasti. Ja sam u početku bio za Vučića, priznajem. Nisam ga mnogo slušao i obožavao, ali sam mislio da je normalan. Sad se osilio i izvodi političke performanse. I da. Skupe se advokati, on lepo kaže dajte mi vašeg predstavnika da razgovaram s njim. Advokati izaberu predstavnika, on ode kod Vučića na sastanak. I Vučić ga pita, koliko tražiš keša, da obuzdaš ove tvoje. Ovaj kaže milion evra. Vučić kaže ok. Izađu pred medije, pozdrave se i slikaju potpišu neki papir i to je to. Problem stoji, narod zadovoljan. E tako radi Vučić.
[ BuzzLightyear @ 27.06.2021. 10:51 ] @
Misliš na Gostiljca? Vidiš da ga ostatak advokata ne zarezuje ni 2%. Protest ide bez obzira na njegove potpise. Ljudi treba da se okupljaju oko cilja, a ne oko vođe.