[ Living Light @ 06.07.2021. 15:48 ] @
Ee, svašta ima na ovoj kugli:
https://www.youtube.com/watch?v=dJYmLwrncwQ

[ nenadovic85 @ 06.07.2021. 19:36 ] @
"Ne zna se više, ko je gori Istok ili Zapad ?"

Zemlja je okrugla, tj. loptasta, tako da je Zapad Istoku Zapad, a Istok Zapadu Istok i na sve ćoškove. To je subjektivno. Kapital je i onako neravnomerno raspoređen po Zemaljskoj kugli, nema to veze sa stranama Sveta već sa uređenjem određene države ili regiona.
[ Whitewater @ 06.07.2021. 20:38 ] @
f. the rest
India is the best
[ Living Light @ 06.07.2021. 21:28 ] @
Ako uspeju da se udruže Avganistan, Indija, Rusija, Kina i Japan,
shhhhebače USA za 3 sekunde!

MC-Donald + Burger King,
nemaju šanse protiv takve koalicije!

ameri od 120kg, nemaju šanse protiv te Koalicije!
.com
[ Living Light @ 06.07.2021. 21:33 ] @
Ameri mogu da imaju para DOŽIVOTNO!
ali, ...uvek ima to Ali,

-Neće moči protiv ISKRENIH SILA, Koja Brane Decu svoju!!!
-------------------------------------
ovo sam napisao već više puta,
ali bi da ponovim:

-Ameri,
u god koju državu su kročili,
da uvedu Demokratiju,
uvek su našli NAFTU !!!

(kakva slučajnost) ???

[ BuzzLightyear @ 06.07.2021. 22:49 ] @
Litijum je nafta 22. veka, tako kaže Aleksandar.
[ Living Light @ 06.07.2021. 22:59 ] @
BuzzLightyear,
Nemaš potrebe da ovde sehhhhrinjaš.

Mada Jako Cenim Tvoje Postove!!!
Pametan visprem dečko, koji ne zna šta dalje?

OK, i to je za ljude.
-----------------------------
Veliki POZDRAV za Tebe!!!

Uzdravlje!
i svako DOBRO!
[ BuzzLightyear @ 06.07.2021. 23:13 ] @
Kaži mi ti šta dalje.
[ Living Light @ 07.07.2021. 04:12 ] @
Nisam pametan kao Ti,
što misliš da si pametan.
Ja to ne umem.

Ne umem da zaradim leba bez motike!
Sve, ali ama baš sve, u životu sam zaradio sa 10 prstiju.
Ništa dobio nisam, i ništa nasledio nisam.
Čak sam i stan, mali ali dovoljan kupio za keš.
Bez bankarskog opterečenja.
Ništa bankarski
kredit, ništa pozajmnica.
Sve je Transparentno
i od strane Finansijske Inspekcije pregledno.
--------------------------------------------
Imam samo jednu želju.
Da se,
kada se odlučim ovih dana
-Da se bacim sa PA-BG mosta, ali tako,
da me Renato NE izvadi kukom.

Želja mi je, ...da ne mogu da me sahrane!

Tipa ono: Nestao u viru Dunava...
________________________________
.com
[ popusicko @ 07.07.2021. 07:52 ] @
Robertini, opet si mnogo slusao Finske radio stanice.Em lupetas nepovezano em i ono sto si naucio gde ide č a gde ć si zaboravio.
Koncentriši se malo i spavaj u gluvo doba noći.
Hehehehe
[ B3R1 @ 07.07.2021. 10:11 ] @
Bio sam dokon, pa sam odgledao taj klip s pocetka teme ... i sve sto mogu da kazem je: da ... i? Sta s tim? Pihhhhhhh ...

1. Restoran s majmunima - ok, to mi je bas slatko. Ali nista specijalno. U Australiji po nacionalnim parkovima deceijama nude dorucak s pticama. Ti sedis i rucas, a iznad tebe lete egoticne ptice. Ponegde su odvojene mrezicom od gostiju, ponegde bas i ne, vec kidisu na ostatke hrane. Povremeno doduse izvedu i poneku "bombardersku" akciju u brisucem letu ... pljuc ... sta ces, priroda zove. A ti za to vreme jedes. I to ti jos naplate $200, mislim australijskih dolara, preracunajte kurs sami ... ali ne izgleda jeftino. E pa prijatno ...

2. Ovo s grobljem ... pa barem nama Srbendama to ne bi trebalo da bude nista cudno. Mi imamo daće koje branimo kao deo "tradicije" (fuj!), gde ljudi zderu i loču na groblju nakon sahrane i parastosa, a na kraju svi zajedno s popom ponekad jos i zaigraju i zapevaju. I da, i nasi se tom prilikom duhovno ociste i okrepe ... zapravo od pica vise ne znaju ni gde su.

3. Taj berlinski mracni restoran nije jedinstven, sirom Holandije postoje identicna mesta. Amsterdamski CTaste je mozda najpoznatiji, ali ima toga i u drugim mestima. U zargonu moje generacije - provaljena fora, idemo dalje ...

4. Golisave devojke koje sluze hranu ... to je tek provaljena i isto tako na zapadu odavno izgustirana fora, pogledajte pojam Hooters. Bio je nekada i u Amsterdamu restoran sa istim logom, lik je bio kupio franšizu i to je radilo do pre 10-tak godina ... ali poslednjih godina belezio ogromne gubitke, uprkos hordama pijanih britanskih turista. Tako da je na kraju usledio katanac.

Hajde, lažni puritanci, šokirajte me nečim bizarnijim, ovo je sve bez veze ...
[ mjanjic @ 07.07.2021. 11:48 ] @
Negde videh pre nekoliko godina restoran u kome služe "hranu" koja nije jestiva, već služi samo za fotografisanje, glavni gosti restorana su oni kojima je najvažnije da naprave dobru fotku za instagram.
[ BuzzLightyear @ 07.07.2021. 12:03 ] @
Restoran sa istoka:



Na zapadu (u odnosu na prvi klip) nešto novo:

[ Ivan Dimkovic @ 07.07.2021. 12:09 ] @
Bah... upravo, gde igra mecka?

Ono jos pre N decenija negde klopali seckanu otrovnu ribu sa golih tela devica ili stagod... danas bi to bio TikTok materijal ako se zamuti nekoliko cm^2 tela od pomenutih devica. Veci problem GDPR i prava zivotinja.

Gole konobarice? Tja...



^ Medjunarodno. Samo jos u Diznilend treba da stigne, toliko je kontraverzno ili cudno :)

Mislim da je jedino sto bi mozda danas imalo malo sok-potencijala bilo da u restoran pred njih dodje neko dete i pita ih kako da ga spreme za njih - "well done" ili da ostane krvavo, te da li da ga zaljute ili ne - i onda mirno ode u kuhinju da ga pretvore u lokalni specijalitet.

Sve manje od toga? Vec vidjeno - od zivih buba, hobotnica, riba, cega god zivog, mrtvog i polu zivog sve do delova ljudske anatomije. A i za dete nisam skroz siguran.

@BuzzLightyear - sumnjam da je nepoznato i na zapadu - to bi trebalo da zna svaki politikos sa dijabetesom, "visoko proteinska dijeta", zamenis hleb sa stekom :)
[ Ivan Dimkovic @ 07.07.2021. 12:26 ] @
Citat:
B3R1
2. Ovo s grobljem ... pa barem nama Srbendama to ne bi trebalo da bude nista cudno. Mi imamo daće koje branimo kao deo "tradicije" (fuj!), gde ljudi zderu i loču na groblju nakon sahrane i parastosa, a na kraju svi zajedno s popom ponekad jos i zaigraju i zapevaju. I da, i nasi se tom prilikom duhovno ociste i okrepe ... zapravo od pica vise ne znaju ni gde su.


Pa ovo ima biznis potencijal bogati.

Autenticno, Etno, Spritualno, Organsko, Smiruje (radza)...

Moglo bi komotno da se proda kao odlican paket - a onda odvalis budale kao pametni Australijaci, ajde 200 EUR po lobanji da jedes pored lobanja. Autenticno.

Za dodatnih 100 EUR ti dodju neke zene da placu i da se bacaju po podu, kao tamburasi - samo autenticnije.

Kad zavrsi turista sa klopom i radzom, ostaje samo u sanduk da ga strpaju. (+ 500 EUR, fotke not included). Nocenje zivota: probudice ga ujutru u sanduku ekipa sto krade stvari sa groblja, njima moze da da neku paru da ga puste napolje i da se vrati svojoj kuci kao ponovo rodjen.

Ima za svakog - za samce, za novo-vencane, za porodice (porodicno mesto), za poslovne dogadjaje - team building, ovo ono... cak i za posebne ("neznani junak").
[ Living Light @ 07.07.2021. 16:49 ] @
idi bre Ivane,...
suze mi idu od smeha,
pa mi smo totalno otkinut narod

Uvek smo u centru!
Desno turci, levo austro-ugari.
Ko može i ko ume sve to da izbalansira?

Pa tome nema kraja...
[ MajorFatal @ 07.07.2021. 23:49 ] @
Kad smo kod suza :)

ima čini mi se u Limenom Dobošu kad opisuje fiktivni restoran u Berlinu, gde gosti kad dođu dobiju dasku za seckanje, nož i crni luk, pa seckaju i cmizdre i plaču.

Verujem da bi takav restoran bio popularniji danas nego tad kad je zamišljen :)
[ Living Light @ 08.07.2021. 05:27 ] @
Tačno Majore!

Bez crnog i Belog luka ništa!
Pa čak ni roštilj...