[ BuzzLightyear @ 06.10.2022. 21:41 ] @
Je l se seća neko dečaka kome je ispran mozak toliko da obožava USA? Oblači se čudno, čini mi se u bojama američke zastave. Bio je aktuelan pre jedno 10ak godina. Želeo bih da nađem video klip gde on objašnjava šta je to demokratija.
[ ademare @ 07.10.2022. 00:21 ] @
U Srbiji ?

Ako je to onda je bio neki Klinac Nesrpskog prezimena ! Ajde ne kazem koje je imao .

Ziveo je sam sa majkom i DS ekipa ga je promovisala na TV-u ?!


Klinac je imao oko 10 godina i nije nosio USA zastavu , vec je imao odelo komplet , sto naravno normalna deca ne nose !

Napisao je neku knjigu i to mu je finansirao ko zna ko ?

Danas svako ko plati troskove stampanja moze da objavi knjigu !


Mali je nesto lupao kao Najmocniji covek na svetu , USA Prezident

I ostale price za klince od 10 godina !

Tada je valjda bio Obama prvi mandat i videlo se da USA Prezident je samo figura ! Obama se nije mnogo mesao u svoj posao i danas strucnjeci tvrde da je jedan od Najboljih USA Prezidenta svih vremena ? Top 10 . Mozda je bio Mentalno Retardirani Bus mladji ! To nije bila tajna .

Posle je dosao Klovn i totalno Ogolio svu Nemoc USA Prezidenta !

Ovaj danas ne zna ni gde se nalazi ni sta radi !


A dete je iskreno verovalo da je to najmocniji covek Planete ?!

O.K. bio je dete ! Nista strasno .

Problem je sto ima jako mnogo ljudi , navodno odraslih ali sa Zakrzljalim mozgom koji to i danas misle ??

Ima ih i na forumu i svuda !!!!
[ BrutalCoin @ 07.10.2022. 05:47 ] @
Citat:
Je l se seća neko dečaka kome je ispran mozak toliko da obožava USA?

Ajde nemoj tako pisati o detetu.
Možda mu mozak nije ispran nego mu je Bajden pozajmio svoj mozak.
Pa se sad obojica rukuju sa saksijama.





[ test1234 @ 07.10.2022. 06:33 ] @
Interesantno je to da je Bajden bio jedan od najmoćnijih ljudi u Americi a i u svetu dok nije bio predsednik i to jedan dugi niz godina.
[ BuzzLightyear @ 07.10.2022. 07:12 ] @
Je l se sećate kako se zove? Sećam se svega ovoga što je napisao Ademare, ali ne mogu ništa da nađem o njemu.
[ Java Beograd @ 07.10.2022. 08:41 ] @
Američka "demokratija" je da se jednom u 5 godina glasa za nekog ko će nekako da glasa u tvoje ime. Ne zna se kako, ali se osnovano pretpostavlja.

Zakone menjaju tako što neki matori sudija ukine neku presudu od pre 100 godina, i eto - aburtus je krivično delo. Demokratski, nema šta.



Što se tiče ljudskih prava, dopao mi se natpis na majici koju je nosio Kanje Vest: "White lives matter".
Jer, samim usvajanjem slogana od pre nekoliko godina "Black lives matter" - implicira se da nekome treba objašnjavati i dokazivati da crnci nisu životinje, i da ne mogu tek tako da ih ubijaju.
[ B3R1 @ 07.10.2022. 09:57 ] @
Pa sta? Dete kao dete, povrsno shvata svet oko sebe, sto je normalno za taj uzrast ... kasnije sve dodje na svoje.

Mi smo odrastali na Pistolsima i Joy Division, bilo je likova medju nama koji su zvrljali simbole anarhije (zaokruzeno slovo A) ili mira (Peace symbol) na fasadama zgrada, crtali grafite, bezali sa casova, bezali od kuce, pokazivali srednji prst svima ... sve je to deo odrastanja. Ali kasnije shvatis ko si, sta si, gde si ... resetujes se i postajes normalan. Barem vecina. Tako i taj klinja.

Meni je mnogo gori utisak kada se na snimku pojavi neka ODRASLA osoba - tzv. "srBski" nacionalista koji iz sve snage pljuje po Americi, a nosi Nike trenerku ili majicu, na nogama Airmax 2022 limited edition, u ruci Red Bull ili Koka-kola, vodi dete u Mek ... Pa brale, obuj ti opanke i obuci srpsku narodnu nosnju i vodi sina na pljesku i cevape kod nekog Zike i sinova, ne u Mek, ako vec toliko mrzis zapad i Ameriku!
[ ademare @ 07.10.2022. 10:14 ] @
Nije svakako bio obicno dete !

Vec je bio deo NVO Propagande i agende !!

Zamisli dete koje ide po Televizijama ? Obucen u odelo iz Tri dela !! Sako, pantalone , i prsluk od stofa , Bela kosulja i kravata ?? Jesi li ti tako isao obucen sa 10 godina ?

Ja ne idem ni sada


Knjigu , ma kako Glupa i bezvezna mora Neko da Plati stampanje !!

To je zavisno od tiraza , 4-5.000 Evrica ! A predstavljen je kao siromasan sa samohranom majkom ??


Prezime nije sa Balkana !! Ti ljudi su doseljenici sa Bliskog istoka i mnogi tvrde da Oni Vladaju Planetom !!

Svete Krave zasticena svugde u svetu , kod nas Specijalno zbog njihovog Sorosa !!


Mada nijedan od njih nije nikada bio USA Prezident , to im nije smetnja da Vladaju !



Dan Tana je imao restoran u Holivudu i ugoscavao je poznate glumce. Prijatelj mu je bio Karl Malden , pa je i o n dovodio svoje prijatelje itd.

I prica Dan o jednom susretu kada su bili gosti Karl i Hemfri Bogart !

I prica da mu je Hemfri kao dosljaku rekao " Jel znas zasto je USA Najbolja drzava na svetu ? .
Nikada USA Prezident Nece biti Katolik , Crnac ili Zena !!

Dobri stari Hemfri je prminuo , a uskoro je stigao Katolik Kenedi , koji je prosao kako je prosao !

Posle smo imali Crnca Obamu !

A zamalo i nazovimo je Zenu Killari !!!

U vreme Hemfria mozda je USA stvarno bila Najbolja drzava na svetu !

Odavno to nije !!!
[ ademare @ 07.10.2022. 10:17 ] @
@ BuzzLightyear

Tesko ces ga naci , jer je Google Postao beskoristan !!!

Samo pokazuje Nove stvari i Bezvezarije !!

Kada sam trazio podatke o licnosti iz 1918. nikako mi nije davao nista o njemu iako sam ovako opisno znao sve osim imena !!

Kasnije kada sam se setio imana imao je Hiljade "hitova" !!


Google je postao Ogromno Djubre !!!


Mali je pisao jedno vreme na tada popularnom forumu " Burek " . Ljudi su ga zezali pa je brzo prestao . Mozda tamo ako jos postoji , nisam bio godinama , ima neki trag ?
[ calexx @ 07.10.2022. 10:26 ] @
Dete ne može samo da tako zastrani, svejedno da li je u pitanju usa ili bilo koja druga država, uključujući i Srbiju. Bolje je da se raspitaš o njegovim roditeljima ili vaspitačima.
Kao drugo, pitanje je da li su to stvarno usa proizvodi ili jeftini kineski koje je nabavio na bljuvaku. Treće, samim tim što ne zna pravopis i što jede/pije navedeno pokazuje da baš i nije čist. Ja bih svakako pre otišao kod nekog Žike i sinova (dobro, posle nečije preporuke ili slučajne probe) nego u mek, da ne ponavljam moj test tih "pljeskavica" još od kada se mek prvi put pojavio u Beogradu.
Opanke ne nosim jer su mi nepraktični.
Citat:
ademare: Ovaj danas ne zna ni gde se nalazi ni sta radi !
Ovaj danas baš pokazuje da amerikom ne upravlja predsednik nego neko drugi, fikus bi bio sasvim prosečan predsednik, jedino je problem što ne može da kaže ili potpiše nešto. Svako sa praznim mozgom ili bez ličnosti to može da bude, bitno je da ne odbija poslušnost i da sluša šta mu se kaže. Evo fosila, posltavili mu neko nezgodno pitanje i samo se okrenuo i otišao. Nije mu napisan odgovor, verovatno je novinar upao preko reda i van reda, tamo se pitanja unapred spreme i zna se šta se pita a šta ne sme da se pita.

Onaj prethodni je bio malo čudan i teško da će da ga puste da se vrati. To bi značilo konačnu pojavu neke demokratije u usa u šta ne verujem.
[ B3R1 @ 07.10.2022. 15:25 ] @
Citat:
ademare:
@ BuzzLightyear

Tesko ces ga naci , jer je Google Postao beskoristan !!!


Da nije mozda ovo? :-))) Znam da nije, ali vidim da je slicnost neverovatna: