[ BuzzLightyear @ 23.10.2022. 16:51 ] @
Može gore i od Zorane.

Citat:


Velika ljubav u detinjstvu bila joj je Amerika i već sa 12 godina odlučila je da ode tamo. To je, međutim, uradila tek sa 24 godine, kada je otišla na postdiplomske studije menadžmenta na UCL.

Karijeru je počela kao TV producent za CNN International, gde je organizovala izveštavanje sa brojnih događaja iz regiona, kao i sa ratišta u Avganistanu.

https://www.blic.rs/vesti/poli...ministarka-rudarstva-i/pjgnssf
[ ademare @ 23.10.2022. 17:07 ] @
Da nije onaj Klinac sa druge teme Promenio Pol
[ SASA M. @ 23.10.2022. 18:33 ] @
Ne znaci da ce biti losa, zavisi od toga kako ce joj slem stajati.
[ B3R1 @ 24.10.2022. 09:01 ] @
Mislim da ce ova zavrsiti isto kao i onaj mali Lazar Krstic. Predlozice neke promene, to se nece svideti jastrebovima i oduvace je. Na kraju ce podneti ostavku kada vidi u sta se uvalila. To je moja prognoza. Cisto sumnjam da ce ona prihvatiti ulogu fikusa. Mada, mozda i gresim ...
[ BuzzLightyear @ 24.10.2022. 09:17 ] @
Kakve promene već 20 godina nema nikakvih promena. Radiće za strane kompanije koje treba da pretvore Srbiju u veliki rudnik, kao što je i omražena Zorana radila.
[ djoka_l @ 24.10.2022. 10:28 ] @
Citat:
B3R1:
Mislim da ce ova zavrsiti isto kao i onaj mali Lazar Krstic. Predlozice neke promene, to se nece svideti jastrebovima i oduvace je. Na kraju ce podneti ostavku kada vidi u sta se uvalila. To je moja prognoza. Cisto sumnjam da ce ona prihvatiti ulogu fikusa. Mada, mozda i gresim ...


Vrlo je moguće da neće potrajati. Po biografiji deluje sposobnija od raznoraznih keramičara i roštiljdžija.
Pitanje je samo da li je izabrana tu samo da klima glavom ili će nešto i da uradi. Inače, posao ministra je da bude političar, a ne menadžer, ili košarkaški trener u nastojanju koji se u sve meša.
[ SASA M. @ 24.10.2022. 13:24 ] @
Sad citam da je zbog ovog dosla...
[ B3R1 @ 24.10.2022. 14:02 ] @
Nisam ni sumnjao da je u pitanju tako nesto ...

Ali dobro, ipak je vrlo retko videti nekog ministra s nekim konkretnim iskustvom pre politicke karijere. Vecina ima CV u stilu: prvo radno mesto - direktor ili poslanik/odbornik/ministar ...

[ Java Beograd @ 24.10.2022. 14:03 ] @
Čudi me da ni jedan od Vulina nije u vladi. Izglde se toliko duboko zavuko da mu ni pertle nisu virile.
Nebojša Iz Beograda - šta reći? Bio je dečko koji obećava.
Plavuša Mihajlović, jbg, žao mi je što je ispala iz vlade zbog kuloarskih intriga, a ne zbog KATASTROFALNOG stanja u energetici.
Martinović, dočekao svojih pet minuta posle čitavog života provedenog u poltronstvu. Ali, ček, tek treba da vidimo da li će i kako da aplaudira sada kada je u vrhu vlasti.
Bata Gašić - dobar poslušnik na važnom mestu.
Danica Grujičić - matori jastreb, pogešna žena na pogrešnom mestu. Rezultat - dalje potapanje preskupog i nefunkcionalnog javnog zdravstva.
Nikola Selaković - mislim da profa i nije bio tako loš kao šef diplomatije, ali ajd'
Plavuša Kisić - klasika, naučila da pliva među krokodilima. Ne smeta joj što je mala bara.
Maja Gojović - kao i Martinović, dočekala svjih radikalnih 5 minuta. Svejedno, ostaje zapamćena kao naj-preletač svih vremena, i osoba koja je napustila sosptvenu partiju.
Tončev - ti je da dokaže kriminalni milje nove vlasti.
Sićve - Kralj divlje gradnje i urbanog haosa. Dobio priliku da nastavi rukovođenje građevinskom mafijom. El Kapo.
[ Manager @ 24.10.2022. 17:16 ] @
Citat:
SASA M.:
Sad citam da je zbog ovog dosla...


Znači, vetrenjače, zrakomlati i solarne BS bajke.

Ode cena struje u nebesa.
Biće guglanja: "how to get free electricity from the ground"
i tome slično...

Zorana pobacila,
zamena joj je brutalna baš kao i gazda-Hill.
[ SASA M. @ 24.10.2022. 19:15 ] @
Mislio sam da je Zorana odletele zbog tog nekog ugovora sa holandeizma u vezi nekog istrazivanjima ispod zita koje im je placeno 1.5mil. evra, a ugovor dospeo u medije. Sumnjam da je svadja sa Djukom bila okidac, ili...

[ Bradzorf012 @ 24.10.2022. 19:57 ] @
Kapitalizam će spasiti svet.
[ BuzzLightyear @ 24.10.2022. 21:26 ] @
Neka ga spasi, ionako nije valjao.
[ MajorFatal @ 25.10.2022. 13:39 ] @
Zar komunizam nije već spasao jedanput? Pa dokle više?

Citat:
Java Beograd: Čudi me da ni jedan od Vulina nije u vladi. Izglde se toliko duboko zavuko da mu ni pertle nisu virile.
Nebojša Iz Beograda - šta reći? Bio je dečko koji obećava.
Plavuša Mihajlović, jbg, žao mi je što je ispala iz vlade zbog kuloarskih intriga, a ne zbog KATASTROFALNOG stanja u energetici.
Martinović, dočekao svojih pet minuta posle čitavog života provedenog u poltronstvu. Ali, ček, tek treba da vidimo da li će i kako da aplaudira sada kada je u vrhu vlasti.
Bata Gašić - dobar poslušnik na važnom mestu.
Danica Grujičić - matori jastreb, pogešna žena na pogrešnom mestu. Rezultat - dalje potapanje preskupog i nefunkcionalnog javnog zdravstva.
Nikola Selaković - mislim da profa i nije bio tako loš kao šef diplomatije, ali ajd'
Plavuša Kisić - klasika, naučila da pliva među krokodilima. Ne smeta joj što je mala bara.
Maja Gojović - kao i Martinović, dočekala svjih radikalnih 5 minuta. Svejedno, ostaje zapamćena kao naj-preletač svih vremena, i osoba koja je napustila sosptvenu partiju.
Tončev - ti je da dokaže kriminalni milje nove vlasti.
Sićve - Kralj divlje gradnje i urbanog haosa. Dobio priliku da nastavi rukovođenje građevinskom mafijom. El Kapo.


I do sad su bili šou nakaza, ali sad baš karikature, verovatno su karikature da gledamo u njih dok pravi ljudi dižu spomenik godzili i slično ..
[ Java Beograd @ 25.10.2022. 13:52 ] @
Koja ironija: Darija Kisić, sveže razvedena u Ministarstvu za brigu o porodici. Mašala.
"Dabogdati Darija Kisić brinula o porodici"

A g-đa Negre, direktno iz bankarskog sektora u Energetiku i rudarstvo. Mamemimile, garant znam bar 10x više od nje o energetici. I onaj ćumurdžija je bio za nju ekspert.
[ calexx @ 25.10.2022. 17:26 ] @
Kao da je bitno da li je neko iz struke. Pa eno na zapadu su žene, često i trudnice, ministri odbrane i slično, valjda imaju iskustvo ratovanja i vojnikovanja. Inače Zoranu vrlo brzo očekujem kod Đilasa ili Borka.
[ djura63 @ 25.10.2022. 17:48 ] @
Vlada izabrana i prva posledica je pomracenje Sunca
[ Bradzorf012 @ 25.10.2022. 18:22 ] @
Zašto ja nisam ministar?
[ BuzzLightyear @ 25.10.2022. 19:49 ] @
Zato što bi ti odmah uveo slobodu medijskih prava.
[ calexx @ 25.10.2022. 20:48 ] @
Kad bi svi dobili plate i penzije po 5.000€, ja bih prvi glasao za njega. ;)
Citat:
djura63: Vlada izabrana i prva posledica je pomracenje Sunca
Nije to nešto, eno ona trasovka postala premijer britona i umre im kraljica. Ne znam kako će indus da počne svoju vladavinu, još mu nisu prognozirali koliko će da traje.
[ Bradzorf012 @ 25.10.2022. 21:45 ] @
Oćete neto ili bruto?
[ Java Beograd @ 26.10.2022. 07:20 ] @
Citat:
calexx: Ne znam kako će indus da počne svoju vladavinu, još mu nisu prognozirali koliko će da traje.

Indus je ekstra bogat i oženio je ženu koja je bogatija od njega (njeno lično bogatstvo, ne njene porodice)
Indus je naravno, rođeni Britanac, verujem da je i pametan i sposoban.

Ali, Britanci, stari podlaci i kolonijalni vladari neće časa časiti da ga sapletu i da ga onesposobe gde god to mogu i kad god to mogu.
Moš' misliti koji je blam za prosečnog britanskog osiromašenog artistokratu - da mu potomak bivših sluga (i robova) bude premijer?!

Tako, sve u svemu, mislim da se neće dug zadržati na mestu premijera.
Tim pre što ekonomsko-političke i privredne prilike Ujedninjeg Kraljevstva idu loše zbog svetske političke situacije.
[ B3R1 @ 26.10.2022. 12:33 ] @
Citat:
Java Beograd: Ali, Britanci, stari podlaci i kolonijalni vladari neće časa časiti da ga sapletu i da ga onesposobe gde god to mogu i kad god to mogu.
Moš' misliti koji je blam za prosečnog britanskog osiromašenog artistokratu - da mu potomak bivših sluga (i robova) bude premijer?!

Gradonacelnik Londona je vec 7 godina Sadiq Khan, poreklom Pakistanac, musilmanske veroispovesti, tako da su Britanci vec navikli na to.
[ jovajovic100 @ 26.10.2022. 16:47 ] @



https://informer.rs/vesti/drus...-risi-sunak-britanski-premijer
[ Manager @ 27.10.2022. 09:42 ] @
Zelenko, Putko, Riši, Negre, Brnaba... Usrulja...

Jel to neko snima horor film 🎥

Zaboravio glavnu ulogu:

Starring Bajden !

[Ovu poruku je menjao Manager dana 27.10.2022. u 11:11 GMT+1]
[ MajorFatal @ 06.11.2022. 22:40 ] @
"S kim si takav si
U Vladi Srbije mnogo je đubravki prodefilovalo i mnogo ih i sad sedi. Neki su samo tupavi, glupi, zli i pohlepni, ali čak ni među svim tim đubravkama se ne mogu svi pohvaliti kriminalnim vezama, ma koliko se trudili, kao što to može nova Zorka.
2019. godine je u mnogim medijima, čak i u srpskim (verovali ili ne) odjeknula vest da je u Moskvi uhapšen član Upravnog odbora Komercijalne banke – FILIP DELPAL.
Uhapšen je zajedno sa drugarom MAJKLOM KALVIJEM pod sumnjom da su proneverili sumu od oko 32 miliona dolara. U Rusiji je to bio veliki skandal, a za Komercijalnu banku ništa. Valjda se podrazumeva da ih vode lopovi, pa šta sad tu posebno da se priča.
Prošle godine su i osuđeni za navedeno krivično delo. Delpal, član UO Komercijalne banke/NLB je u zatvoru proveo šest meseci pa pušten u kućni pritvor.
Elem, taj DELPAL je dobar prijatelj sa novom Zorkom i mužem joj. On je i dalje član NLB/Komercijalne banke. Baš kao i nova Zorka.
Međutim, to nije jedina veza među Francuzima i ovom slučajnom Srpkinjom iz Jerkovića.
Gospodin ministar, odnosno muž nove Zorke, Kristof Negre ima jednog nerazdvojnog prijatelja koji se zove ERIK BLANŠTET, Francuz alžirskog porekla. Njih dvojica su zajedno u svakoj kompaniji koju imaju i u svakom fondu koji drže: Paxton Equity, Western Balkans Private Equity Fund, a zajedno su osnovali i kompaniju Kovidor International doo. Kud sve rade zašto ne bi bili i kovid profiteri. Firma je, kao i mnogo šta drugo njihovo, registrovana u Srbiji. Pogodno tle za svaku rđu. Blanštetu se Beograd sviđa dovoljno da bi u njemu i živeo.
Kad već živi u Srbiji, mora se čovek malo i družiti sa Srbima, slučajnim naravno. Jedan od njegovih drugara je i Aleksandar Vujičić, DS kadar sa „velelepnom“ biografijom: bio je direktor sektora za sprečavanje pranja novca, radio u poreskoj policiji Srbije pri Ministarstvu finansija i to kao vanredni šef, konsultant u OEBS-u, Savetu Bezbednosti, u MMF-u, zamenik direktora i evropski kontakt službenik za Interpol. A sada je ručicu pod ručicu sa Šutanovcem lobista NATO-a. Erik baš ume da izabere, zna on dobro šta mu treba.
Sad, ovaj BLANŠTET je veoma dobar prijatelj i sa gore hapšenim DELPALOM. Njihova zajednička firma isplivala je u Panama papirima, zove se Sliter Consultants Corp. i povezana je sa Švajcarskom – ona fina zemlja, samo za visokoprofilnu, ništa sirotinjska korupcija.
Ovo uglađeno društvo nije bez mnogo jačih veza. DELPAL je uhapšen sa KALVIJEM, a KALVI nadm dolazi pravo i Svetskog ekonomskog foruma Klausa Švaba.
Čak i Miloš Bošnjaković da im pozavidi, kad ga pronađu.
Kad se sve sabere i oduzme, postavlja se realno pitanje da li je Vučić postavio novu Zorku ili ona njega. Šta je u preraspodeli pripalo Nemcima, a šta Francuzima, pošto izgleda da su upravo oni Hilovi mali pomoćnici u poniženju srpskog naroda.
Nova Zorka, DELPAL, BLANŠTET i muž na novu Zorku, KRISTOF NEGRE, verovatno ne bi mogli da prođu ni bezbednosnu proveru pri turističkom ulasku u zemlju, da ova država još ima svoju službu i da joj ne komanduju strane službe.
Sasvim je jasno da su vladajuće institucije uzurpirali kriminalci višeg ranga pred kojima i Vidoje deluje kao mučenik. No, rang je, na Vidojevu sreću, ovde nebitan. Kriminal je kriminal, i tako se mora i tretirati.
Bude li novoj Zorki, odnosno Dubravki Đedović Negre palo na pamet da priviri u Rađevinu, biće dočekana u skladu sa svojim rejtingom.
Nešto mi se javlja da ni ovu vest nećete videti pokradenu u medijima, ne zato što neće hteti, nego zato što neće smeti.
A red bi bio da narod upamti ko je i da se nova Zorka zove DUBRAVKA ĐEDOVIĆ NEGRE i da je tesno povezana sa gore navedenim licima.
Kao što se ni sve đubravke ne mogu pohvaliti kriminalnim vezama, tako se ne mogu ni svi „doktori“ prava pohvaliti prijateljstvom sa novom Zorkom, kao što može Savo Manojlović. S kim si takav si.
Kapital i kriminal ne znaju za granice, zbližavaju kriminalce svih boja, od žute, crne, crvene, zelene pa do ovih duginih boja." ...
[ Bradzorf012 @ 07.11.2022. 07:21 ] @
Ti si jedan običan lažov. Iz institucija kao što su MMF, OEBS, svetska banka ili svetski ekonomski forum dolaze pošteni i što je važnije stručni ljudi, ljudi koji će raditi u interesu Srbije i njenih građana.

Stidi se.
[ Java Beograd @ 07.11.2022. 07:41 ] @
Posle ovog teksta, sve mi smrdi da se planira prodaja / privatizacija EPS-a.
Kome drugom nego lopovima?
[ jovajovic100 @ 07.11.2022. 07:56 ] @
.

Ne zove se Dubravka Negre
[ Java Beograd @ 07.11.2022. 08:09 ] @
Vidim ja da će EPS biti "ubiven" čim se đubravki ni prezime ne zna.
[ jovajovic100 @ 07.11.2022. 08:28 ] @
„Dubravka Đedović je ministarka Rio Tinta. Ona je radila u Evropskoj investicionoj banci, koja je direktni finansijer projekata Rio Tinta po svetu. Poslednji posao joj je bio u NLB banci, gde je imala mesečnu platu oko 10.000 evra, i sada je pristala da radi za 1.000 evra, pa se postavlja pitanje njene motivacije da bude ministarka“, rekao je Gajić za kanal „TV liga“.

http://www.nspm.rs/hronika/vla...dnosnu-proveru.html?alphabet=l

[ Bradzorf012 @ 07.11.2022. 08:30 ] @
Ništa drugo nisam ni očekivao nego da se komunisti na forumu oglase osuđujući moguću privatizaciju eps-a. Milion puta je dokazano u praksi da je država loš upravljač velikim sistemima kao što su eps i telekom, ali njima je samo bitno da država upravlja, kako preduzećima, tako i njihovim životima, da im sve obezbedi tako da ne moraju ni o čemu da razmišljaju. Naravno, svako ko ima malo više, taj je po definiciji lopov, nema poštenih, pa ni među onima koji bi recimo kupili eps.
[ ademare @ 07.11.2022. 09:53 ] @
Pa da ima Dva zadatka !

Jedno je ne verujem u Privatizaciju EPS-a jer proizvodjacki deo je jako skup .

Profit donosi , Ditribucija - prodaja struje i Prenosni sistem !

Proizvodnja ce da ostane drzavna da se proizvodi jeftino , Distribucija i mreza ce da se privatizuju da se prodaje Skupo i izvlaci profit !


Druga stvar je Litijum koji ona treba da resi !


Sve je Farsa ukljucujuci i " Zakletvu "

Zaklinju se " Cascu " ljudi koji Casti Nemaju !!!