[ echo.blue @ 13.12.2022. 00:00 ] @
Pozdrav ljudi, imam problem ili sa tusem ili sa zakonima fizike. Ako se neko susretao sa slicnim problemom neka kaze kako ga je resio.

Kupio sam tus za tus kabinu, onaj sto se sastoji od tusa za plafon i tusa baterije. I sada, posto je to povezano, postoji slavinica ("gore dole") kojom se regulise da li ce voda ici kroz bateriju ili plafonski. Medjutim, kada pustim bateriju, voda krene i kroz plafon. Ali kada pustim plafon, ni kap ne ide kroz bateriju.

Jel je to normalna pojava kad takvih tuseva, ili je u pitanju neka fabricka greska? Ne postoji gumica koja bi tu regulisala bilo sta. Jedina gumica je ona na pocetku, koja povezuje slavinu i te tuseve.

Bilo kakva pomoc ili iskustvo su dobrodosli.
[ chris6212 @ 13.12.2022. 08:03 ] @
Najbolje da pronadješ sliku i spec. za to što si kupio, ovako može samo da se nagadja. Ima baš svega i svačega. Ako je kupljeno na buvljaku ili u kinekoj radnji, vrlo je moguće da je škart.
[ optimizator @ 13.12.2022. 08:41 ] @
Jel se okreće i sama baterija u stranu? I ona je neka vrsta slavine.
[ bakara @ 13.12.2022. 09:56 ] @
Trebao si i neku sliku okaciti.

Mozda si naopako montirao?
[ baresi @ 13.12.2022. 12:48 ] @
Ili firmu i model te armature, neki link. Budući da mu je to prvi post na forum, vjerujem da još ne zna kako se kači slika.
[ echo.blue @ 07.01.2023. 04:22 ] @
Resio sam na kraju, bilo je naopako montirano, probao sam bio bez creva jednog, pa sam okrenuo da zenski ulaz ide na muski, umesto muski na muski sa zensko-zenskim crevom izmedju.
Ako neko naleti na slican "problem", neka ostane zabelezeno. Poz