[ Bora Sonar @ 29.12.2022. 11:34 ] @
ja mou babu nisam mogo nista da slazem . cim bi pogledala u mou solju od kafu odma bi znala dal sam se pobio sa nekoga u koju sam kafanu bijo . morao sam da perem soljice svaki put kad popiem kafu , al ni to nie vredelo . valjda je gledala u bob il pasulj u nedostatak prljave soljice . ona je i svoj smrt predvidela . rekla je jedan dan da ce dumre i stvarno posle 20 godine se to desi . nego dosta od mou babu . ovi covek iz pirot je sigorno vidovit . kakoe znao da ce voz da izripi ?

ja se za ovu problematiku zanimam sa profesionalnu stranu . mnogo gvojze ima tam i mnogo je vazno da vidovnjaci na vreme ukazu kuj odnosi gvojze sa prugu . da ne bude posle sakljupljaci od sekundarne sirovine krivi ... sad kako ide energetska kriza i kuvana bukovina od pragovi ce postane interesantna .



PING!
[ gilopile @ 29.12.2022. 11:46 ] @
A sto mu je bilo tesko da je poneo kljuc i da dotegne malo te srafove kad je vec tu, snima se i dangubi...
A da, Miletov je to posao.
[ B3R1 @ 29.12.2022. 11:48 ] @
Nema ti tu posla za vidovnjake, Boro ... sve je tu samo u parama. Koliko para, toliko i gvozdja, a koliko gvozdja, toliko i muzike.

U nase zeleznice se nije ozbiljno ulagalo od pruge Beograd-Bar. A ako uzmes u obzir i male plate ljudi na zeleznici, dobijes to sto dobijes.

Bosanci lepo kazu: od svega, jarane, pitu mozes pravit', al od go**na nikada!
[ Bora Sonar @ 29.12.2022. 11:55 ] @
ako pruge ne valjau onda neka puste narod da radi . moz to gvojze da se pretopi . a za vidovnjaci nisi u pravu . sve sto su rekli tarabici sve se ostvaruje . rekli su da ce zuti da piu vodu sa moravu i da ce drina da tece uzbrdo .

PING!
[ BrutalCoin @ 29.12.2022. 13:46 ] @
Ja sam vidovit i bez kafu i bez pasulj.
Kad vidim žensku u gaće vidim je i bez gaće.

[ gilopile @ 29.12.2022. 13:49 ] @
To nije vidovitost, pre ce biti `piz*opata`
[ Onaj_od_pre @ 29.12.2022. 14:29 ] @
A ja sam počeo da šaljem ku*rac u twitter DM. Propao sam.