[ Gibli @ 04.06.2023. 19:49 ] @
Jel ima neko kontakt od Majstor Zlatka koji radi Electrolux šporete? Nadam se da i dalje radi, dobar je majstor. Imam neki broj odavno, koji zvoni u prazno.

Može i preporuka za majstora koji radi Electrolux. Zvanični servis kaže da mi je šporet suviše star i da nemaju delove...

[Ovu poruku je menjao Gibli dana 04.06.2023. u 21:20 GMT+1]
[ bordzija @ 31.10.2023. 17:31 ] @
Bilo koji dobar majstor to radi najbolji su iz kraja, pitaj stare babe i domaćice u komšiluku ko im održava belu tehniku. Mi smo pre mesec dana imali intervenciju zamena ležaja na gorenje veš mašini staroj 15 god. Ležajevi, semering i amortizeri plus ruke 10.000 din. Plastični bubanj je u pitanju, mašina ponovo ko nova.

Ja inače kupujem novo kada rikne ležaj ovo je ipak starija gorenje i ima delova za njih.

Elektroluks i nije neka marka da znaš meni je sušilica crkla elektronika odmah nakon isteka garancije a za tih nekoliko godina mašina je dobrano protrulila!

Dakle ako rerna nije trula iznutra, ako šarke nisu trule od vrata - popravljaj!
[ aleksa.ue @ 31.10.2023. 18:31 ] @
Electrolux je dobra marka.Tebi je zapao falican model verovatno,a elektronika se moze popraviti ako nije neki krupan kvar.
[ bordzija @ 31.10.2023. 19:10 ] @
Ma istrulila posle nekoliko godina, prespojio sam je da vrti pa sušim na suncu. Eko elektrolux

Đubre neopevano.
[ Living Light @ 31.10.2023. 20:07 ] @
A kako ti "opevavaš" mašine koje nisu đubre?

Može da se desi da se i nadje takva,
ali samo onda kada Lada pocne da štancuje veš-mašine,
koje peru samo ruskim praškom :-)
[ bordzija @ 31.10.2023. 20:15 ] @
Evo turska veš mašina radi već 6 godina bez problema naravno da ću napišem kada rikne 🤪