[ Wooyke @ 26.04.2004. 14:50 ] @
Laaadieeees and Geeeentlemaaan !

cast mi je da vam predstavim moj free "proizvod" pod nazivom
ES desktop TheMe 1.1 !!!

fajl mozete skinuti ovde >> http://www.es-grafika.cjb.net << ( molim vas procitajte prvo read_me )

pogledajte svi i kazite mi vase misljenje,sugestije,komentare,kritike... i da li podrzavate nastavke verzija ovoga?

molim posebno Gojka da odobri ovo i da li se slaze za saradnjicu?


[Ovu poruku je menjao Wooyke dana 26.04.2004. u 17:14 GMT]
[ drdrksa @ 26.04.2004. 15:08 ] @
A da nisi od prevelikog uzbudjenja zaboravio da zakacis taj attachment?
[ caiser @ 26.04.2004. 15:11 ] @
Uze mi rec iz usta. :) (Vracaj! Moje! Moje! :))
[ Wooyke @ 26.04.2004. 15:15 ] @
hehe uzbudjenja ma cimam se izmenjena je poruka,pogledajte opet
[ caiser @ 26.04.2004. 15:24 ] @
I hoces da kazes da si ti pravio one ikone? Pa ono je, ako se ne varam, crystal tema (ili noia ne mogu da se setim).

Citat:

dozvoljeno je presnimavanje,upload i edit slika ali iskljucivo uz distribuciju ovog fajla ( read_me.htm )


Da nisi izdao mozda pod GNU/GPL licencom? :)
[ Wooyke @ 27.04.2004. 01:06 ] @
nisam, prepravljao sam ikone u Icon Workshopu. nisam skidao ikone ni sa kakve theme....sam sam radio. a i wallpaper.

paaaa ljudi sta mislite?
[ Marenović Slaviša @ 27.04.2004. 01:27 ] @
Jovo nanovo. Slabo me asocira na ES
[ smrda @ 27.04.2004. 06:50 ] @
Pa malo je tesko za poverovati da je ista osoba radila wallpaper i ikonice (plus sto su bar tri ikonice kopija noia ikonica).
[ velkod @ 27.04.2004. 14:34 ] @
Hajde pocni da stampas es majce, samo prvo kupi licencu od Gojka. :-)
[ Ivan Stanojevic @ 27.04.2004. 20:38 ] @
wallpaper je extra dobar...

[ Miroslav Strugarevic @ 27.04.2004. 20:51 ] @
Možda jedna slika ekrana, da vidimo kako sve to izgleda..?
[ kUdtiHaEX @ 27.04.2004. 21:18 ] @
Wallpaper nije nista specijalno...
Ikonice su vec vidjene i samo prepakovane iz mnogobrojnih iconpackova koji se mogu naci po DeviantArt-u i mnogim drugim sajtovima...
[ Ivan Stanojevic @ 27.04.2004. 21:22 ] @
ma sta vam je do dzidze je wallpaper :)
[ Wooyke @ 27.04.2004. 22:32 ] @
čekajte jel shvataju odredjeni ljudi koji komentarisu da su skidane sa icon-packova?!
SAM sam radio IKONE i WALLPAPER ... IKONE u ICONWORKSHOP a WALLPAPER u PHOTOSHOPU ... i jos nesto :

NISAM SKIDAO NIKAKVE IKONE SA INTERNETA !!!
Iworkshop je veoma lak za kreiranje XP ikona ako pritom znate da radite u Photoshopu...a ne da mi komentarisete " skidao si odavde, maznuo si odavde " (iz ciste zavisti) ... ja mislim da to nije fer. Ako ste se pre mene setili da uradite ES themu komplet - svaka cast.

PS. i ako lepo pise - by Wooyke - znachi da sam radio JA. Da je jos neko drugi pomagao u izradi,lepo bih napisao...

nisam hteo nista komplikovano...mogli bismo da ES guramo na fresh&clean look

a sto se tice da ne podsecja na ES ... jednostavno ne znam ES logo koji je pobedio na ES logo takmicenju :P

e tako. hvala puno ostalima koji me podrzavaju .. a ostalima koji su ljubomorni na ovaj simple TheMe pack mogu da pomognem tako sto cju uraditi uskoro sledecju verziju...
[ kUdtiHaEX @ 27.04.2004. 22:53 ] @
Heheh, dobor bre nemoj da me zasmejavas.

Mogu sada ja uci u Photoshop, prepraviti tvoj wallpaper i sve te 'tvoje' ikonice i napisati Created by kUdtiHaEx pa ce sada svi da misle da sam ja to radio. Za wallpaper ne kazem nista, nije nista specijalno, ali su ikonice kopirane. Svako ko malo vise bleji po pomenutom DeviantArtu moze naci iste takve...

Cekaj, ljubomoran? Ma daj covece :)
[ Ni ten ichi ryu @ 27.04.2004. 23:37 ] @
ako si sam uradio ikonice, a one su vec postojale, to nisu tvoje ikonice.
[ caiser @ 28.04.2004. 07:20 ] @
E moj vujke.... Sledeci put kad probas da ukrades neke ikonice nemoj da krades neke poznate nego nadji neku nepoznatu temu pa nju pokradi i mi cemo da ti se divimo.

http://www.kde-look.org/conten...9-1.png&name=NOIA+Blue+KDE
[ Wooyke @ 28.04.2004. 22:15 ] @
oh my dog.
jbt pa zar toliko zbrke zbog par prostih ikona i prost wallpaper? a ovaj kUdtiHaEX je bas bacio oko...sta sam ti skrivio choveche majke ti?

sto se tice ovog posta za KDE. nisam koristio KDE tako da nisam ni "ukrao" ni nesto drugo...wallpaper sam uradio, a u Icon Workshopu PREPRAVIO template. kapish? mogucje je da je taj template KDe ili slicno, meni su se svidele ikone i prepravio sam ih, i napravio wallpaper.

A to sto se vi niste setili,ja vam nisam kriv. Ako imate neke vashe ES wallp, nisam video post za to..

Uostalom uradicu drugu verziju pa opet mozete da pljujete...
[ smrda @ 29.04.2004. 10:44 ] @
Da, 15-ak noia ikonica dolazi sa Icon Workshop-om, al to ti ne daje za pravo da ih PREPRAVLJAS i objavljujes kao svoje. Mislim, mozes da uradis redizajn ikonica ili da koristis iste uz saglasnost autora al' nije bas da smes da se hvalis kako si ih ti pravio (tj. prepravljao).
[ kUdtiHaEX @ 29.04.2004. 14:30 ] @
Citat:
Wooyke:
oh my dog.
jbt pa zar toliko zbrke zbog par prostih ikona i prost wallpaper? a ovaj kUdtiHaEX je bas bacio oko...sta sam ti skrivio choveche majke ti?


Ej, nemoj meni da prodajes te fore Kada radis nesto radi sam, nemoj krasti od drugih Nije zbrka zbog 'rada' vec zbog kradje. Svako moze da ispadne faca i mnogo pametan, pa da prepakuje tudje icon packove....
[ Wooyke @ 29.04.2004. 15:25 ] @
dobro. jel znate sta cu da radim ? radicu samo wallpapere i jos po neke sitnice...a posto ima toliko 'pametnih' momaka nek mi se jave za saradnju pa neka rade ikonice...
[ matija-s @ 29.04.2004. 16:09 ] @
Koja halabuka zbog par ikonica.......trud se cijeni, a ne kvaliteta izrade.

Matija
[ caiser @ 29.04.2004. 16:58 ] @
Da, da. Bas je puno truda potrebno uzeti tudje ikone i nazvati ih svojim i zabraniti njihovu dalju distribuciju bez nekih svojih fajlova.
[ matija-s @ 29.04.2004. 18:15 ] @
Cilj opravdava sredstvo.A vjerujem da je cilj bio pozitivan dok je sredstvo za postizanje cilja nespretno izabrano.


Matija
[ kUdtiHaEX @ 29.04.2004. 20:24 ] @
Citat:
Wooyke:
dobro. jel znate sta cu da radim ? radicu samo wallpapere i jos po neke sitnice...a posto ima toliko 'pametnih' momaka nek mi se jave za saradnju pa neka rade ikonice...


Pa mnogi od tih 'pametnih' e kradu tudje radove kao neki :D nego sami stvaraju, pa se nadje neki mngoo pametni momak poput tebe da njihov rad prisvoji i nazove svojim i usput bude toliko bezobrazan da se hvali kako je to njegovo pred skoro 25 000 clanova ES foruma.

S' obzirom kako si se pokazao sa ikonicama, mislim da ne treba ni da pocinjes sa wallpaperima :D Ako ipak zelis, eto na www.gamewallpapers.com imas gomilu wallapera, pa mozes da ukrades neki ako hoces :)))))

[Ovu poruku je menjao kUdtiHaEX dana 29.04.2004. u 22:38 GMT]
[ kUdtiHaEX @ 29.04.2004. 20:26 ] @
Citat:
Matija Susak:
Cilj opravdava sredstvo.A vjerujem da je cilj bio pozitivan dok je sredstvo za postizanje cilja nespretno izabrano.


Matija :D



Matija :P delimicno si u pravu. Ali onda je trebao reci, pokupio sam ikonice iz tih i tih pcakova, promenio sam boje ali ikonice u osnovi nisu moj rad. I nema problema.
[ caiser @ 29.04.2004. 21:09 ] @
E ako si mu rekao. :)
[ matija-s @ 29.04.2004. 21:24 ] @
Citat:
Ali onda je trebao reci, pokupio sam ikonice iz tih i tih pcakova, promenio sam boje ali ikonice u osnovi nisu moj rad. I nema problema.


Slazem se definitivno.
[ E.N.I.A.C @ 29.04.2004. 21:26 ] @
Wall mi se ne svidja ikone su pokradene iz nuke korisnickog menija...
[ BobMarley @ 29.04.2004. 21:30 ] @
ja ne razumijem zasto se u ovome svemu spominje ES ?
stvarno ne vidim kakve veze ima s ESom, ne lići ni na šta ... sto bi moglo asocirati na ES ... iz čega se da zakljućiti da se potkrada i preko tuđeg imena (ES), preko tuđe slave samo da se "bolje proda" ....

[ bags @ 29.04.2004. 21:47 ] @
Sahraniste decka potpuno.
[ Wooyke @ 29.04.2004. 22:51 ] @
/ignoreuser kUdtiHaEX

prvenstveno: http://www.es-grafika.cjb.net cje biti uploadovan...pa posetite i pricajte sta ocete...ja sam sve sam radio wallpapere koji ce biti uploadovani...a IconWorkshop ce da mi se smuci zbog tebe...zasto su stavljali onda uz program te ikonice ako nisu za edit?! a bash u Edit je > Load Icons... .. hm..
[ Wooyke @ 29.04.2004. 22:54 ] @
Kao prvo:
1. rekao sam da sam editovao i uzeo ikone iz Template-a Iconworkshopa!

2. kao drugo Uopste me nije zanimalo "da se bolje proda i ostala izdr*avanja" (kao sto je rekao ovaj BobMarley), nego sam samo hteo da pomognem (video sam nekoliko tema za grafiku na ES-u) a i + na to je sto sam hteo da sto vise ljudi posecjuje ES...a vi ste od te pomoci napravili kao da sam ja unistio kompletan ES...hvala vam puno.
[ kUdtiHaEX @ 29.04.2004. 23:07 ] @
Citat:
Wooyke:
Kao prvo:
1. rekao sam da sam editovao i uzeo ikone iz Template-a Iconworkshopa!



Cekaj ti nas ovde zezas ili sta??? A strasno mi postajes smesan :D

Citat:


SAM sam radio IKONE i WALLPAPER ... IKONE u ICONWORKSHOP a WALLPAPER u PHOTOSHOPU ... i jos nesto :

NISAM SKIDAO NIKAKVE IKONE SA INTERNETA !!!


Cekaj, kazes da SI REKAO DA SI KORISTIO TEMPLATE a onda prva poruka kaze da si ih sam radio? Je*e lud zbunjenog :) Wooyke, provaljen si 100%, to svi vide. Ukrao si tudji rad, i to vide. Bolje cuti :D

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 30.04.2004. u 01:55 GMT]
[ BobMarley @ 29.04.2004. 23:09 ] @
ma kutijo sta pricas , pa procitaj si potpis ..... vidis da je istina ...
[ matija-s @ 29.04.2004. 23:39 ] @
Tko prizna pola mu se doda


Matija
[ Ivan Stanojevic @ 29.04.2004. 23:50 ] @
woojke brisi temu dok je neko ne zakljuca...
[ Milan Andjelkovic @ 29.04.2004. 23:55 ] @

kasno...