[ hollowdo @ 12.05.2004. 23:55 ] @
Moji su:

Zeljko Joskimovic (SCG)

Tose Proeski (F.Y.R.M)

Lisa Andreas (Cyprus)



A ubdjedljivo najveće razočarenje finala
DEEN.
Sramota.ccccccc.



Ko je vas favorit,ili razocarenje???
[ MyWay @ 13.05.2004. 09:41 ] @
Ne bih tražio favorite jer me baš i ne zanima puno takmičenje, ali sam video DEEN-a.
Kakva blamaža za Bosnu! Neverovatan lik i neverovatno je poslati napaljenog homića da ti reprezentuje zemlju...
[ VRKY @ 13.05.2004. 10:43 ] @
Moj favorit je Njemac Max
[ luka.l @ 13.05.2004. 11:05 ] @
Citat:
MyWay:
Ne bih tražio favorite jer me baš i ne zanima puno takmičenje, ali sam video DEEN-a.
Kakva blamaža za Bosnu! Neverovatan lik i neverovatno je poslati napaljenog homića da ti reprezentuje zemlju...



Kao da se on pita kako ce da izgleda i sta ce da radi.......(btw, zato mu je pratnja bila za medalju.... ;-)
[ Zeljko_a @ 13.05.2004. 15:47 ] @
Citat:
luka.l:
Kao da se on pita kako ce da izgleda i sta ce da radi.......(btw, zato mu je pratnja bila za medalju.... ;-)




Naravno da se ne pita ali svako moze makar malo da ucestvuje u SVOM stajlingu...


Sto se tice pesme "Lane moje" mogu da kazem da je jedna izuzetno kvalitetna pesma i mislim da ima velike sanse (profesija mi omogucava da se razumem u muziku). Uopste nije plagijat kako neki misle jer sam i onu "originalnu" verziju cuo. Ako je pesma u istom tonalitetu (a to bira pevac jer mu taj tonalitet odgovara), ako temu izvodi isti instrument (pokusajte zamisliti onaj karakter muzike uz violinu ili gitaru :-( i ako je atmosvera ista (a to je samo zbog instrumenta), ne treba da znaci da je pesma ukradena. Po zakonu je dozvoljeno cak i tri takta da budu identicna (ukradena) iz bilo koje pesme a da nebude plagijat... U svakom slucaju i da je gora pesma ja navijam za svoju zemlju!

Sto se tice gospodina koji ne gleda Pink i samim tim misli da ne slusa losu muziku mislim da gresi (pokusavam biti kulturan). U narodnoj muzici mozes i te kako naci kvalitetnu muziku, vrednu paznje (naravno da ima i s*anja koja treba ignorisati). Sem narodne, sta fali Amadeusu i slicnima, a tog lika bih voleo da vidim kada se bude zenio sta ce se slusati... Pozdrav
[ @ 13.05.2004. 15:52 ] @
1.Zeka
2.Ukrajina
3.Grcka

[ djdrale @ 13.05.2004. 17:19 ] @
Deen(Dino) peder sigurno!!!! Obozavam ga!
Da mi ga je samo jednom nogom u glavu!
[ E.N.I.A.C @ 13.05.2004. 21:07 ] @
Grk je isti Riki Martin ima veselu pesmicu... Tose je super otpevao pesmu ali mi se sama pesma ne svidja mnogo. Zeka je super!!!