[ random @ 15.01.2002. 13:35 ] @
[ Darko Prelic @ 15.01.2002. 14:36 ] @
Hahaha...

LOL

True Master!

:o)
[ B o j a n @ 15.01.2002. 17:22 ] @
STFU !

ne ismevajte tako dobar film !!!
L;)
[ Vojislav Milunovic @ 15.01.2002. 21:50 ] @
G Bojane pa ja ne da necu da gledam taj film nego samo tako. Lepse mi je da likove iz knjige sam zamislim nego da mi ih neki film upropasti.

Uostalom moja filozofija je, ako ima knjiga, bolje procitati knjigu nego gledati film. Tako sam se zajebo sa Sferom, pa kupio knjigu posle filma misleci ajde cisto onako da se zezam citajuci knjigu, knjiga Sfera je jedno 20 puta bolja od filma, laka za citanje i sto je najvaznije knjiga opisuje unutrasnjost sfere... a samo zato sam cekao kraj filma i normalno nisam doceka :(
[ Jovan Marjanovic @ 16.01.2002. 01:19 ] @
Ja, koji sam totalni Tolkien fanatik, sam pogledao film, i to ne jednom, vec oko 12 puta. Odlican je. Cak i vise nego odlican. Svima preporucujem da ga pogledaju bar jednom.
[ random @ 16.01.2002. 02:27 ] @
Što mislite da se ovde ismeva FotR? Naprotiv, gledao sam ga pre par dana, bukvalno trepnuo nisam tri sata u bioskopu. Posle ovoga godinu dana neću da idem u bioskop, nema šta da gledam. Episode 2? Pheh... :o)

P.S. Kakva bre crna Sfera?? :o)
[ B o j a n @ 17.01.2002. 05:53 ] @
how about Jet Lee ?
[ ouros @ 17.01.2002. 17:31 ] @

Lord of the Rings je odlicno uradjen, cak sta vise, onako kako sam zamisljao likove u knjizi tako oni izgledaju na filmu a to mi je jos dosta ljudi reklo. film je stvarno dobar,ali ipak mislim da je knjiga bolja.

btw. gledao sam ga na premijeri :))))

[ kewy @ 17.01.2002. 20:12 ] @
batali bre, kakav Lord Of The Rings
Radomir Belacevic je zakon sa svojim ostvarenjima: Ne pusim vise, Tatin sin, Decak iz Junkovca.
[ iNCUBUs @ 21.01.2002. 03:04 ] @
Citat:
kewy:
batali bre, kakav Lord Of The Rings
Radomir Belacevic je zakon sa svojim ostvarenjima: Ne pusim vise, Tatin sin, Decak iz Junkovca. :)


word :)

a da tek vidite The Paintrix ;)
[ Illiron @ 29.01.2002. 19:11 ] @
Citat:
vodnik:
Gledao sam film i nimalo mi se nije dopao:

-Nema kraj, moram da cekam nastavak...
-Spec. efekti nista posebno
-Glumci losi, nema ni jedne lepotice; kakav je to film bez lepog zenskog...
-Muzika losa, do duse ima dobrih zvucnih efekata
-Trajanje oko 3 sata, mnogo posto nema neceg posebnog sto bi mi paznju bas toliko dugo drzalo da ne mislim kada ce kraj.
-U principu ta je bajka, koju kada pogledate nemate o cemu ni da pricate...
-Cena karte previsoka za tako nesto
-

e moj vodnice, pa da je do tebe napravili bi xxx film u kojem bi na kraju frodo svojim ultra-mega-super-giga-FM stereo macem probo Suarona i Dobro bi pobedilo!
e sad ne znam sta zameras efektima?:)jesi vido balroga kako izgleda:)))
onda predeli su fenomenalni, tacno se vidi uticaj Alana Lee-a i John How-a...
[ shams @ 30.01.2002. 03:08 ] @
Aj sve na stranu ali muzika u filmu je blago receno UZZASNA !
[ Urlichnemac @ 28.01.2004. 17:18 ] @
Illirion izvini ali moram nesto da ti kazem NE LUPETAJ(nema nijedna lepa glumica) Liv Tyler je najlepsa zena na planeti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ superbaka @ 28.01.2004. 20:02 ] @
Citat:
Urlichnemac:
Illirion izvini ali moram nesto da ti kazem NE LUPETAJ(nema nijedna lepa glumica) Liv Tyler je najlepsa zena na planeti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Affirmative!