[ zi:: @ 04.06.2004. 14:09 ] @
Pogledajte: http://www.orkut.com/

To je community, ali morate imati pozivnicu od nekog vec postojeceg clana da bi usli unutra. Sta je unutra, ne znam. Da li je neko mozda clan, ili poznaje nekog clana?

Posto je tu google umesao prste, verujem da trljaju ruke gledajuci kojom brzinom raste ovaj community i u kojem smeru. Svaki globalni track feedback je dobrodosao, a ovo je odlican eksperimenat takve vrste.

No, ne kazem, voleo bih da postanem clan, makar ne poznajem ni jednog ...
pa ako ima dobrovoljaca da me pozovu ...

[ markom @ 04.06.2004. 14:17 ] @
Ako nekome treba invitation, može da mi se javi na PP.

Uslov je da ga poznajem kao normalnu osobu :-)

Marko.
[ flylord @ 04.06.2004. 14:34 ] @
da li mogao nesto da kazes o samom sadrzaju tog communitia? Posto mislim da je glupo da, meni na primer, da jurim da se prikljucim ako mi se ne svidja sam sadrzaj sajta
poz
[ Mihailo @ 04.06.2004. 16:02 ] @
markom, promenio si firmu? sad radiš za google? ;o)

khm...
Citat:

“By submitting, posting or displaying any Materials on or through the orkut.com service, you automatically grant to us a worldwide, non-exclusive, sublicenseable, transferable, royalty-free, perpetual, irrevocable right to copy, distribute, create derivative works of, publicly perform and display such Materials.”
[ tweeester @ 04.06.2004. 16:35 ] @
Malo sam proguglao na tu temu. Opsta pljuvacina, kao sto sam i ocekivao... sto nije ni cudo jer sama ideja smrdi na kilometar kad malo razmislis o njoj (a narocito kad vidis sta su unutra tek stavili od feature-a)
[ Vukan Karadžić @ 05.06.2004. 00:10 ] @
Imao invitation maltene cim je krenuo sa radom, ali samo sam bacio pogled; nisam imao vremena ...
Sad i ne znam koji mi je login ...