[ znas_me_znam_te @ 12.06.2004. 15:01 ] @
Da li je neko uspeo da pokrene Hitman-a sa karticom ATI 9000pro i kako?
Pokusao sam i sa patch-om koji sam nasao na net-u ali nista.
Slican problem mi se javlja i sa igrom Splinter Cell.
[ zlizo @ 13.06.2004. 14:47 ] @
Ja sam imao isti problem sa mojim Radeonom 9200, to je generalno problem sa svim radeonima iz 9000 serije. Patch koji si ti skinuo je v.1.74 ali ka d ga instaliraz nece da pokrene igru zato sto ti je zbrljavio crack file ali ne tuguj ima resenja iako nije naj bolje moze da posluzi. Naime igra je pisana za Direct3D i zeznuli su stvar jer nije kompatibilna sa radeonovim driverom, ali zato ti mozes da je nateras da radi u OpemGL-u samo sto ces onda imati nedostatke(koji ce se manifestovati tako sto neces moci da gledas intro i outro sekvence i povremeno pri naprednijim grafickim efektima kao npr. dim, para, ukombinovano sa senkama izgledace kao da je Hitmen od tecnog metala).
Statreba da uradis:
1. U hitman folderu pronadji fail hitmancontracts.ini
2. Otvori ga sa wordpadom/notepad (koji god)
3. U petom redu di se nalazi sledeci tekst "DrawDll RenderDirect3D.dll"
4. Promeni ga u sledeci tekst "DrawDll RenderOpenGL.dll"
5. Save ini file, pokreni igru, nemoj da se paranojises posto ce ti se pojaviti crn ekran a cuces zvuk to je normalno jer ti nerade intro sekvece samo pritisni Esc 4-5 puta malo se strpi i pojavice ti se Start Game ekran dale ces se vec snaci sam (mala napomena kad ti igra ucitava nivo izgledace ko da je ekran zabagovao sacekaj par sekundi udri Esc i poceces da igras)
P.S. Napomena ovo gore sve vazi uz uslov da si instalirao igru regularno i upotrebio razorov 1911 no cd crack ako ga nemas skini ga sa www.megagames.com
Toliko od mene nadam se da ti je sve jasno, bio sam i vise nego detaljan, uzivaj u igri (koliko je to moguce posto si osakacen za cutscene), ako imas jos pitanja pitaj, toliko od mene,
pozdrav
[ KCD @ 14.06.2004. 00:03 ] @
Ja sam na redeonu 9000pro igrao Hitman2, pucala je igra vise puta ali to nije do graficke nego do crack-a, jer se isto ponasala i na MX440. Mada se ne sjecam da sam nesto dodatno podesavao osim instalacije i crack-a
[ zlizo @ 16.06.2004. 20:17 ] @
Citat:
zlizo:P.S. Napomena ovo gore sve vazi uz uslov da si instalirao igru regularno i upotrebio razorov 1911 no cd crack ako ga nemas skini ga sa www.megagames.com
Toliko od mene nadam se da ti je sve jasno, bio sam i vise nego detaljan, uzivaj u igri (koliko je to moguce posto si osakacen za cutscene), ako imas jos pitanja pitaj, toliko od mene,
pozdrav