[ de_bill @ 16.06.2004. 22:21 ] @
E ovako:
Sta mislite o Counter Strike-u?
Mozete li bez njega?
Kako pucate?
Sa cim igrate najvise?
Koji je vas nick?
Boja nisana, koja ruka ....
Par sajtova u vezi sa Counterom ...

Pisite, ali da bude u vezi sa Counterom !!!

[ markantz @ 17.06.2004. 15:39 ] @
Po meni je DoD mnooogo bolji mod za HL od CS-a (ipak ima veze sa Counter-om)
[ de_bill @ 17.06.2004. 23:12 ] @
Sta je to DoD?
[ yu_rainman @ 18.06.2004. 00:02 ] @
Citat:
de_bill:E ovako:
Sta mislite o Counter Strike-u?
Mozete li bez njega?
Kako pucate?
Sa cim igrate najvise?
Koji je vas nick?
Boja nisana, koja ruka ....
Par sajtova u vezi sa Counterom ...


1. Uzasno zarazna stvarcica...
2. Itekako (mada sam pre 1 i po do 2 godine ziveo za to da odem u igraonicu)
3. I dalje se secam Commando sa polu zumom (Terror), 1,2,3 pucnja i pada... Najjace oruzje!
4. Kada god se ukazala prilika sa terrorima (pogledaj 3)...
5. Kao i ovde samo bez yu ispred (ne znam ni ovde sta ce mi:)
6. Ne secam se boje nisana, ruka desna...
7. Nema sanse da se setim nijednog :)

He he, pozdrav!
[ d3wil @ 18.06.2004. 21:39 ] @
meni je Team Fortress (ili kako vec) mnooooooooooogoooooo bolji od CS-a :D
[ blazo90 @ 19.09.2004. 15:12 ] @
Mislim da je cool.
Leva ruka.
Zuti nisan.
Nick - Blazo
Daj posaljite mi neke sajtove i sifre za Counter-Strike!!!
[ LICHAN @ 19.09.2004. 19:53 ] @
dobra igra

- jako dosadna kad je igras sam>
[ cicika @ 19.09.2004. 20:02 ] @
Counter.. živa zaraza! Sreća pa ne mogu da blejim u monitor duže od 3 sata inače... ode moj fakultet dodjavola. Desna ruka, gotovo uvek u teroristima, preferiram ak47 i sgg552 (zbog optičkog, jer me isti kod snajpa smara, to treba naučiti :)). Najveći bedak je što ne može da se ponese umesto puške još dve HG i dva fleša. Nick - Flojd.
[ BytEfLUSh @ 19.09.2004. 20:02 ] @
Sta mislite o Counter Strike-u?
Mnogo je glupo... Uglavnom zato što se svi lokalni klinci pale na CS ("E, mama, mogu da dobijem petnajst dinara za kantere? Dobio sam 5 iz prirode i društva!").

Mozete li bez njega?
Aha...
[ radoljub Cvetkovic @ 19.09.2004. 21:03 ] @
Nije mi jasno sto sve svi loze na cs kada postoje mnogo bolje igre, koje cak imaju i neki smisao i pricu
[ cicika @ 19.09.2004. 21:12 ] @
Neobjašnjiv fenomen. Odigrala sam celu jednu (lažem nije cela) FPS u životu i uopšte nemam nekih afiniteta prema igrama, ali posle ispita ili tako nečega idealno mesto za pražnjenje ispadne CS. Neobjašnjivo, kažem...
[ neca @ 19.09.2004. 21:39 ] @
@Radoljub Cvetkovic
Pa mozda se loze zato sto je igra skroz dinamicna i uvek je razlicita...CS mozes da igras mesecima, razlicite mape sa razlicitim ljudima i uvek ce biti zanimljivo, naravno ako su ekipe ravnopravne, jos ako je opklada u pitanju..ijaooo :)) Dok maltene svaku drugu irgru predjes jednom, drugi put i posle toga znas sve fore i nije to to.

Ovo gore je ujedno i odgovor na prvo pitanje ;)

2. Naravno da mogu...vise nisam toliko zaludjen, ali volim sa drugarima da sednem da se igram.3
3.
Kako pucam? :) Uglavnom, situacija de_aztec izletim kao counter sa punom emkom...ispraznim je..vadim USP..ispraznim i njega...i jbg..ako sam preziveo usralo me...a ako sam poginuo dobrosam se zrtvovao :))
4.
Preferiram Counter Forces ;) I M-ku uglavnom...kao teror igram samo sa heklerom..;)
5.
@c|d (acid) ;)
6.
Desna ruka, a boja nisana nije ni bitna ;)
[ angelos @ 19.09.2004. 22:32 ] @
Naravno zaboravili ste Natural Selection (pola strategija pola pucacina) takodje platform za HL i naravno za one koji su imali kontakt sa originalnim counterom nezaboravni chicken run (kaubojski stil) drpish kokosku(ka capture the flag) i bezish do tvoje baze)
[ sheiks @ 20.09.2004. 01:05 ] @
Mislim da ne prodje nedelju dana, a da ne skoknem do igraonice na par sati. Najvise igram sa AK47, heklerom, onom sporom sacmarom i naravno sa desertom u desnoj ruci. Nick Bloody Sunday.
[ miličić.marko @ 20.09.2004. 01:20 ] @
Mislim da jednostavno NIJE ZDRAVO.

Nema ljutnje !
[ Sunjalo @ 20.09.2004. 01:38 ] @
Sta reci o CS-u neprevazidjena MP igra uvek dinamicna i nikada dosadna ali prava draz je igrati klanski a ne FFA ( free for all ) to moze svaki retard da trci po mapi i puca rafale !!!

Mogu naravno ali volim da ga pikam

Pa nije lose :)

Awp i deagle


Sunjalo

Nisan na small zelena boja i ukljucen transparent , dynamic 1 i naravno desna ruka

www.klanrur.co.yu/forum
www.counterstrike.co.yu
www.guerillamethod.com
www.cs.rin.ru
www.csnation.net
www.schroet.com

Ma imas gomilu sajtova ko ce to da nabroji
[ blablablabla @ 20.09.2004. 01:56 ] @
Slazem se sa covekom koji kaze da CS nije zdrav!!!!

ali ga ipak igram ;)
[ Darko Prelic @ 20.09.2004. 11:55 ] @
Steta sto nisi naveo da zelis da ljudi napisu i broj svojih godina, jer bi se tada bas nasmejao.

Davno bejase ta igra zanimljiva, 1.5 .. ovo sada je obicna glupost, nevidjena,.. sto se tice igrica koje se "prelaze", normalno da dosade, ali probajte da odigrate TFT na Bnetu pa onda mi recite sta je zanimljive CS ili TFT, normalno da je to individualno, ali CS me sada smori za 10 min, max., dok TFT mogu da igram danima ;)
[ neca @ 20.09.2004. 12:47 ] @
Evo imam 19 :)
Mislim da godine nisu toilko komicne ;)

Ma moze i CS da bude zanimljiv..
[ SpellCaster @ 20.09.2004. 21:11 ] @
19 god.

1)
Sta da kazem - paljevina je bila ali i prosla - nije to StarCraft pa da nikad ne zastari, jednostavno ima boljih stvari i MNOGO novijih i u stvar treba zakopati vec jednom.

Najvise smaraju klinci. 'Smorili su i Boga i narod'. Stupid Children.

2)
Volim da igram tu i tamo ali ni izbliza vise ne igram kao pre 3 godine - sada ga igram isto tako cesto kao i q3 i otprilike ih isto cenim - bilo pa proslo - moze jos da se odigra ali to vise nije to. Dakle mogu bez njega, ali nije narocito steteno pogotovo u minimalnim dozama u kojima ga ja igram, pa ne vidim zasto bi bez njega.

3)
Sa USP-om - bez mane, prva partija kao Counter - barem 1 kill. Kao terror uvek u prvoj kupujem USP i imam malo losiju prodju - jer ne kupim kevlar. JEDNOM mi se desio headshot & kill jednim metkom iz USP-a u skoli na de_Aztec-u verzija 1.4-1.5

4)
Sa puno para - Terror: Kalash, Kevlar & Helmet, He Granade, Flash x2 i Deser Eagle eventualno snipam, mada sam mnogo losiji u tome. CT: M4, USP, HE, Flash 2x, Kevlar & Helmet - eventualno snipam mada....

Sa malo para - Terror: prva partija USP, Inace ili USP ili Desert & Kevlar ili Deser ili Hekler. CT: isto samo sto u prvoj jos uzmem Kevlar (jer automatski dobijem USP)

5) SpellCaster u sustini. moj prvobitni je bio de_ira. Tako da ponekad bude jedno ponekad drugo, ponekad SpellCaster aka de_ira, ponekad SwearCaster, ponekad mortimer sui - ali najcesce i kad igram ozbiljno SpellCaster eventualno '[ATLA] SpellCaster'. ATLA: moj prvi i jedini klan - Another Three Letter Abrevation

6)
Klasican nisan - desna ruka igram i sa levom ako me mrzi da premestam dodje mu na isto.

7)
http://www.csnation.net/ - nekad bio - skidao sam tonu skinova za oruzje i sl. a sada ne znam.
[ vertex @ 23.11.2004. 14:48 ] @
CS konza!!!!!!
Od oruzja je NAJJACI AK-47.Od Mke je MNOGO bolji, i precizniji i ima veci kalibar.
Koje sifre kucate u konzolu kad pocinjete partiju?
Ja uvek ukucam:
cl_lw 1,
(cucnem) cl_lw 0,
cl_dynamiccrosshair 1,
gl_sprintblead 0
cl_bobcycle 0

ruka-uvek desna
[ BytEfLUSh @ 23.11.2004. 15:06 ] @
Ja ipak mislim da je Frozen Bubble bolja igrica... Uf, a tek Super Mario...... No dobro, današnja deca izgleda imaju drugačije ukuse
[ Corey @ 23.11.2004. 20:51 ] @
Citat:
1.Sta mislite o Counter Strike-u?
2.Mozete li bez njega?
3.Kako pucate?
4.Sa cim igrate najvise?
5.Koji je vas nick?
6.Boja nisana, koja ruka ....
7.Par sajtova u vezi sa Counterom ...

1.Mislim da je igra veoma prosta ali je ipak igram.Najvise je igram zato sto je dobra timska igra i nije kao sto neki misle da samo jedan igrac moze da resi mec(osim ako nije neka jadna ekipa)vec mora ceo tim da bude ukljucen i da saradjuje i da imaju dobre taktike a i dobrog lidera.
2.Mogu
3.Burst
4.AK moja specijalnost u klanu
5.Ovaj sada
6.Boja Svetlo plava ili bela,leva ruka,translucent 0,LARGE
7.E sad me mrzi da kucam vise...
[ velkod @ 23.11.2004. 23:23 ] @
Ne igram Counter Strike a nikada nisam ni igrao jer su me uvek smorili klinci kad udjem u igraonicu a oni sa zalepljenim facama za monitore i krvavim ocima psuju, deru se i unistavaju tastature i miseve kao na vasaru. :-) Mada ako budem imao prilike da zaigram sa ovim matorcima oko mene mozda i probam...
[ SBSL @ 23.11.2004. 23:32 ] @
Citat:
Nije mi jasno sto sve svi loze na cs kada postoje mnogo bolje igre, koje cak imaju i neki smisao i pricu


Ne pricaj gluposti ! Pa sta COUNTER nema pricu ?

[ BytEfLUSh @ 24.11.2004. 00:01 ] @
Naravno da ima!
Došli teroristi, i sad se bore policijske (antiterorističke?) snage protiv njih.

Mada, mislim da Super Mario ima bolju priču, ali ajde...
[ Corey @ 24.11.2004. 20:37 ] @
CS nema pricu jer je to MP igra,dok se za CZ moze reci da "ima" neku pricu ali to je jos daleko od toga.
[ vertex @ 29.12.2004. 18:21 ] @
Counter je jedina igra mi jos uvek nije dosadila...
Mislim da je stvarno nesto posebno..
Ovaj novi CS Source je krs prema starom CSu
[ Corey @ 29.12.2004. 20:54 ] @
Jeste li culi da rade na nekoj Pro verziji koja bi navodno trebala da vrati gameplay starog CS-a.
[ shumar @ 29.12.2004. 21:41 ] @
Citat:
Sta mislite o Counter Strike-u?
Mozete li bez njega?
Kako pucate?
Sa cim igrate najvise?
Koji je vas nick?
Boja nisana, koja ruka ....
Par sajtova u vezi sa Counterom ...


Mogu... Uglavnom ga i ne igram. Samo sa drushtvom, u igraonici.
Sa M4/AK47/AUG po 2-3 metka, ostalo rafal... Osim pishtolja i slonovace.
M4/Mac 10
ShumaR
crvena, cl_righthand 1
csbanana.com
[ Vojislav Milunovic @ 30.12.2004. 13:29 ] @
Igrao sam 2 godine i skinuo se :

Oružje : Kalašnjikov
Ruka : Sve jedno stalno sam ih menjao
Pucanje : Na blizinu rafal, na daljinu 3 metka sa trzajem
Ime : GuerillaMethod^c0mrade*agd ili GuerillaMethod^smrad*agd

[ vertex @ 30.12.2004. 15:24 ] @
Citat:
Jeste li culi da rade na nekoj Pro verziji koja bi navodno trebala da vrati gameplay starog CS-a.

Jel mislis na neku Pro verziju Sourcea?Posto mi se uopste ne svidja!!!
Ok lepa je grafika, ali gameplay...Imas osecaj kao da igras neku jeftinu imitaciju CSa
[ Corey @ 30.12.2004. 20:57 ] @
Odakle znas za game play kada jos nije izasla je je u fazi izrade.
[ vertex @ 30.12.2004. 21:55 ] @
Citat:
Odakle znas za game play kada jos nije izasla je je u fazi izrade


Sta pricas???
Dobijes ga na CDu sa Half-Lifeom 2...
[ Corey @ 31.12.2004. 15:15 ] @
Mislim na Pro verziju Sourcea.
[ vertex @ 03.01.2005. 20:16 ] @
Citat:
Mislim na Pro verziju Sourcea.


Mislim da se nismo razumeli. Ti si rekao da rade neku Pro verziju Sourcea da vrate gameplay starog CSa, a ja sam komentarisao da mi se ne svidja gameplay OVE verzije sourcea, koju sam dobio sa HLom...
[ commissar @ 05.01.2005. 15:03 ] @
1.Sta mislite o Counter Strike-u ?
Odlicna igra , nije klasican FPS u kojem treba samo znati bolje nanisaniti i brze pucati od protivnika . Zamerke su te sto je dobar samo za iganje sa zivim saborcima (a ne i sa botovima) , i sto je mnogo bolji za igranje u igraonici nego na netu .
2. Mozete li bez njega?
Igrao sam ga ja mislim dve godine bukvalno svaki dan . Ima vise od godinu ili godinu i po dana da nisam odigrao ni jednu jedinu partiju . To valjda znaci da mogu :)

3. Kako pucate?
Zavisi od situacije , ako je blizu mene - ceo sarzer , ako je daleko - kratki rafali (po dva , tri metka) . Ako pitas za ucinak , mislim mislim da sam malo iznad proseka .

4. Sa cim igrate najvise?
Sa automatskim oruzjima . Kao teroristi najdrazi mi je commando , a kao counteru - M4 .

5. Koji je vas nick?
Ray Callahan

6. Boja nisana, koja ruka ....
Boja je default (ne secam se koja , mozda zelena) , desnjak sam

Ima jos jedan dobar multyplayer mod HL-a , ali nije kao counter . Svodi se iskljucivo na reflekse i dobro nisanjenje , i naravno - adrenalin . Mod se zove Wasteland .
[ Deluxer330 @ 07.01.2005. 00:04 ] @
1.Bilo je lepo igrati u kintu u igraonici..........Od kad sam jednom tipu smako 1000 kinti na kanteru vise nisam igro samo po neki put.
2.I te kako pa postoji dosta igara za MP
3.Iz daljine metkic po metkic dok ne popije po glavi , iz blizine kako stignem
Emka is the best.
4.M-4 , Ak-47,Comando.
5.Isti kao na ES-u
6.DESNA

: )
[ reiser @ 07.01.2005. 03:21 ] @
Sta mislite o Counter Strike-u?
Zaraza :) Losa strana je (kao sto commissar kaze) nije zanimljivo da se igra protiv botova...

Mozete li bez njega?
Ranije sam ga igrao skoro svaki dan, sad vec pola godine unazad mozda jednom mesecno

Kako pucate?
Izbliza rafal u grudi dok ne padne, ako je daleko na svaka 3-4 metka pauza

Sa cim igrate najvise?
AWP, M4A1/AK47, Commando/AUG, Knife ;)

Koji je vas nick?
Reiser

Boja nisana, koja ruka
Boja nisana uvek zelena, ruka uvek desna
[ set_X @ 07.01.2005. 06:28 ] @
Ovako, mogu bez njega, cak ga u zadnje vreme i ne igram mnogo.
Sad sam nabavio HL2 i CS Source, pa se malo zezam...inace nista posebno.
Ono kkad je bio strava popular poceo sam da igram.
Mnogo sam naucio i bio sam dosta jak u igraonicama.

Kad sam teror - AK 47. Nista bolje. AK i 2 metka za jednog.

Kad sam ct - M4.

Nick mi je bio "legija" :DDD , ali vise i ne znam koji da stavim.Ponekad stavim "filipc"...

poz.
[ vertex @ 10.01.2005. 19:45 ] @
Narode SABIJAM ovu igricu...
[ Corey @ 10.01.2005. 21:01 ] @
Jesi li siguran?Ja sam iz Koteza znaci tvoj komsija pa ako si za u pare ili klanski javi mi se na PM.
[ vertex @ 11.01.2005. 10:22 ] @
Citat:
Corey: Jesi li siguran?Ja sam iz Koteza znaci tvoj komsija pa ako si za u pare ili klanski javi mi se na PM.


Sto se mene tice klanski je OK, ali ne znam sta moji ortaci kazu.Ipak smo mi svi '90 godiste, za sada igramo na turniru u Easy Caffeu pa cemo da vidimo posle toga.Jos nam je najbolji igrac otisao u Makedoniju.
[ Corey @ 11.01.2005. 21:11 ] @
Nema veze.Mi smo '89 godiste.Ajde javi mi se na pm da odigramo sledece nedelje jer ove igramo sa Gp-om.
[ Dalibor81 @ 11.01.2005. 21:34 ] @
Ja se dobrovoljno javljam u klan, ali without console!!!!
[ vertex @ 12.01.2005. 21:38 ] @
Citat:
Nema veze.Mi smo '89 godiste.Ajde javi mi se na pm da odigramo sledece nedelje jer ove igramo sa Gp-om.


Probacu da navatam neku ekipu mozda mali Zen, neverhood, tasmanian, CreatoR itd. Ako si CS Pro onda si cuo bar za nekog od tih likova.
Vecaras smo na turniru u Easy Caffeu oprzili DJ.
Igrali smo Dust 2, Inferno i Aztec.
Koja ti je omiljena mapa???
Meni fy_dust.
Tu KIDAM...
[ markolazarevic @ 12.01.2005. 22:33 ] @
Aztec je najjaca mapa ubedljivo!
[ PETAR- @ 13.01.2005. 16:59 ] @
kupis B-4-6 ==AWP

ukucas auto-aim

i samo rostiljas


[ Corey @ 13.01.2005. 20:21 ] @
Citat:
VERTEX.eXe**SH@DER: Probacu da navatam neku ekipu mozda mali Zen, neverhood, tasmanian, CreatoR itd. Ako si CS Pro onda si cuo bar za nekog od tih likova.
:))))
Omiljena mapa mi je nuke zobg wallbangova.Samo mi objasni kako ces da nagovoris da mali zen igra sa tobom:)))
[ vertex @ 13.01.2005. 21:27 ] @
Pa igramo u kesh zar ne???
Uostalom koliko puta sam igrao sa njim u Virusu
Pitacu i Taza on igra najbolje u Borchi(ako znas nekog iz Borche ko igra Counter pitaj ga)
neverhood je igrao sa malim Zenom u klanu...
Cemo vidimo...
Jesi igrao nekad Counter u Borchi?
Ako jesi onda smo se mozda i sreli u nekom okrsaju jer sam prilicno redovan u igraonicama...
nickovi koje sam koristio su:
THe SiNNeR, @ntares, Ajzak, LESIN@R,VERTEX.eXe**SH@DER
[ cicika @ 13.01.2005. 22:12 ] @
Auto-aim samo ako server dozvoljava. Na svim iole ozbiljijim serverima ta opcija je itekako isključena.

BTW, mrzim aztek!!!

Ali najbolje igram na toj mapi!
[ vertex @ 14.01.2005. 10:24 ] @
Aztec je zesce smorila mapa.Oce neko ovih dana u Plato da se malo rostiljamo???
[ Corey @ 14.01.2005. 20:22 ] @
Citat:
VERTEX.eXe**SH@DER: Pa igramo u kesh zar ne???
Uostalom koliko puta sam igrao sa njim u Virusu
Pitacu i Taza on igra najbolje u Borchi(ako znas nekog iz Borche ko igra Counter pitaj ga)
neverhood je igrao sa malim Zenom u klanu...
Cemo vidimo...
Jesi igrao nekad Counter u Borchi?
Ako jesi onda smo se mozda i sreli u nekom okrsaju jer sam prilicno redovan u igraonicama...
nickovi koje sam koristio su:
THe SiNNeR, @ntares, Ajzak, LESIN@R,VERTEX.eXe**SH@DER
Nick Sinner je zauzet.koristi ga Wanderer is elevationa kao sekundarni a vidjao sam par puta nekog Ajzaka na serveru KGB-a ali sigurno ih se dosta tako potpisuje.I neigram u ovim rupama od igraonica kod nas preko mosta.
[ vertex @ 15.01.2005. 15:14 ] @
Citat:
Nick Sinner je zauzet.koristi ga Wanderer is elevationa


Xaxaxaxa, pa the sinner je engleska i rec i sigurno na svetu ima 1000 ljudi koji se tako potpisuju i sad ti meni kazes da je zauzet jer je to sekundarni nick tamo nekog indijanca.
Ja preko neta igram na Beotelu i potpisujem se BcP| LESIN@R
Koju konekciju za net koristis.Jel preko dial upa ili nesto brze???

Citat:
I neigram u ovim rupama od igraonica kod nas preko mosta.


Easy Caffe i Bruka su mozda male, ali stvarno nisu lose igraonice.
Naravno ne mogu da se mere sa Plato ili Industrijom...
[ Corey @ 15.01.2005. 21:18 ] @
Citat:
VERTEX.eXe**SH@DER: Easy Caffe i Bruka su mozda male, ali stvarno nisu lose igraonice.
Naravno ne mogu da se mere sa Plato ili Industrijom...
Ili KGB-om ili Mojo-om:)
Citat:
Koju konekciju za net koristis.Jel preko dial upa ili nesto brze???
Dial.Uskoro adsl 512.Mozemo da se kidamo na Tehnikomu.
[ vertex @ 16.01.2005. 11:55 ] @
Beotel je super ali je uvek puno

Jel znas ko je tasman1an???

Lik kida...
[ Corey @ 16.01.2005. 16:22 ] @
Nesto mi poznato.Za koji klan igra.
P.S. Jer igras ti u nekoj ekipi?
[ Dark Icarus @ 16.01.2005. 16:49 ] @
Koji vam je to Counter Striko?
[ vertex @ 16.01.2005. 22:27 ] @
Citat:
Corey: Nesto mi poznato.Za koji klan igra.
P.S. Jer igras ti u nekoj ekipi?


Ma nemam pojma igrao je pre po gradu i sve ih lesio, a sad igra uglavnom u Borci smorilo ga coveka...

Ja... pa ne igram profesionalno ako si na to mislio, ali sastavili smo nas nekoliko "clan" pa igramo na nekom mini turniru u lokalnoj igraoni.Al dobro ovo je tek zagrevanje.Zovemo se BcP- Borcha City Players, glupo ali cisto onako da se nekako zovemo.
Jesi cuo nekad za Shadow clan??
Taj klan je bio jedini clan u Borci koji je isao na neke vece turnire, stalno su igrali u igraonici Escape, onda smo mi klinci obozavali da se skupljamo tamo i gledamo ih kako igraju.Covece spavali smo tamo.Al jebiga raspadose se, a Escape zatvoren...
[ Corey @ 17.01.2005. 06:28 ] @
Nisam cuo za njih.
[ zderavko @ 07.02.2005. 15:01 ] @
aaaaa

igram kanter josh od 2000 i josh uvek me trese ista groznica sad ga pikam uglavnom od kuce online kao shto sam i inache za ovih 5 godina i od prvog isdn-a i nikad mi nije dosta

mislim shta reci

[user]zderavko.
[ vertex @ 07.02.2005. 16:50 ] @
3umph|tasman1an.forssage
[ Corey @ 07.02.2005. 20:07 ] @
|nTc|^Corey * Mekić
[ vertex @ 08.02.2005. 09:50 ] @
Ono je potpis par postova pre pomenutog tasmaniana.Jel ti poznato?
[ Shatterhand @ 08.02.2005. 18:46 ] @
Glupi counter ne igram vec 14 meseci. Uglavnom sam prestao zbog nerviranja.
To je ujedno i jedina igra koju sam aktivno igrao ;p
Citat:
zderavko:igram kanter josh od 2000

Kad kazu KANTER dodje mi da bacim peglu...nije to kanta ;p
[ vertex @ 08.02.2005. 20:42 ] @
Ma bre kad vidjam klince kako se dernjaju "ocemo na kantere" dodje mi da i nabijem njihove kantere u ****...
[ zderavko @ 10.02.2005. 13:50 ] @
Citat:
Shatterhand: Glupi counter ne igram vec 14 meseci. Uglavnom sam prestao zbog nerviranja.
To je ujedno i jedina igra koju sam aktivno igrao ;p

Kad kazu KANTER dodje mi da bacim peglu...nije to kanta ;p



Pa dobro :D:D bolje i kanter zvuchi od onog Baterflaj ili Dom 3 kako klinci umeju da kazhu ..... Ali kad reche neki klinac neki dan Tauren Chifter ja sam "umreo" od smeha hihihihihihii
[ Corey @ 10.02.2005. 21:41 ] @
Citat:
VERTEX.eXe**SH@DER: Ma bre kad vidjam klince kako se dernjaju "ocemo na kantere" dodje mi da i nabijem njihove kantere u ****...
Nije to ništa šta su klinci kod mene govorili u osnovnoj kada je bila igraonica preko puta otvorena.Razgovaraju njih dvojica i jedan kaže oćemo li na kantere da igramo warcraft:))))Umro sam.
[ vertex @ 11.02.2005. 12:07 ] @
Ma i ovde su otvorili igraonicu preko puta skole, i ne moze covek da udje od klincadije.Bwe stvarno smaraju, kao da neko od njih zna nesto.Onda ja i ortak udjemo u igraonicu i dizemo klince
[ Nik3 @ 04.06.2005. 23:09 ] @
Odlichna MP igrica tj. nezaboravna i legendarna:)
Naravno da mogu...ali ako mi se pruzhi prilika igracu do besvesti:))
Kako pucam? kakvo je to pitanje...?pa redovno...:))
Ako imam para D.E. i AWP ako ne Heckler ili m4a1 i kevlar naravno sa bombama...
DiLLeMa
Boja nishana je bela ako nekog zanima kucate u konzolu cl_crosshair_collor "255 255 255,ruka leva

a site-ove ne znam:))
[ walker68 @ 14.01.2007. 00:17 ] @
O kaunteru mislim sve najbolje, imam CS 1.6 verziju, imam 38 godina, a jos se palim na tu igru. Odlicna grafika, na zalost zadnje vreme nemam s kim da igram, osim na wirelles –u u klubu ili sa botovima. Pre 2 godine sa mojim drugovima iz osnovne skole sam zaglavio u lokalnoj televiziji igrajuci cs do 3 ujutro. Igrali bi smo do 5 ujutro, ali smo shvatil da ce zora, pa smo prekinuli. Uz CS volim i Quake 3, qauke 4 je shit, igre koje sada izlaze sve su zahtevnije mnogo nego pre....


oce neko u Nisu da igra? u zoni 1?
[ bakara @ 14.01.2007. 18:15 ] @
Jes` da nema blage veze sa temom, al` moram da pitam:

Jel se igra negde kod nas (jos uvek) quake ili unreal?
[ jokerns @ 14.01.2007. 20:45 ] @
Ma super je!!!
Celo leto u gipsu i na counteru
samo kad nema varanja
[ plava_motorola @ 14.01.2007. 20:55 ] @
Pa pravo da kazem nisam ga igrao 5-6 meseci,odkako je se u naselju zatvorila igraonica.Igrica je odlicna,naravno kada se igra bez sifri.
[ Nemanja Avramović @ 15.01.2007. 13:15 ] @
Ja CS (1.6) igram na SBBovom serveru (koji je skoro uvek pun). Potpisujem se kao:
Veliki Afganistanski Skochimish

@bakara: Ne znam da li se Quake još igra (mislim, negde se sigurno igra ) ali ja sam imao problema i nisam uspeo da ga igram online. Našao sam mu solidnu zamenu. Igra se zove War§ow (www.warsow.net) i pokreće je Qfusion engine (modifikacija Quake II GPL "endžina") i prilično je dobra
[ markolazarevic @ 28.01.2007. 20:45 ] @
Imam problem sa ubacivanjem i brisanjem servera iz favorites-a (CS 1.6) naime imam 3 tehnicom-ova servera i ne mogu da obrisem 2 a da ostane jedan i ne mogu da ubacim jos neki server u favorites. Sta da radim? (reinstall sam pokusao.)
[ RAMBRAKER @ 28.01.2007. 21:53 ] @
E upravo se i meni to desava !
Meni nekad hoce, a nekad nece !
[ _djevojcica_ @ 28.01.2007. 23:12 ] @
Igrala sam ranije povremeno. Moze biti zanimljivo sa drustvom koje poznajes ali je sa botovima bez veze. Vise mi se svidja QuakeIII mada nisam ni njega igrala u skorije vreme.
[ Omnicali @ 29.01.2007. 00:01 ] @
Ja ginuo na CS-u nekad.Sada redje ali ponekad odem ispod Vuka i preslisam narod.
Volim TMP,kalas,AWP.
Igrao bih ga i sada kao sumanut kada bih imao sa kim...
Nickovi={veselikojiubija,omnicali,mea culpa <mother russia>,dolza}
[ psyborg @ 01.08.2007. 12:43 ] @
Ja se zarazio prije dva mjeseca, prije toga sa botovima igrao...
igram uglavnom na EPN, LOlu i terri!!!!

Nick: Deagle
[ maliradojca @ 01.08.2007. 12:57 ] @
Ja sam CS igrao par godina, potrosio brdo para po igraonicama, navukao sam se bio samo tako,jedva sam prekinuo. Kanter = gudra Ali mi je bilo bas lepo,kad se samo setim jutara kada normalni ljudi idu na posao , a ja idem kuci iz igraonice da spavam.
[ mrkii @ 01.08.2007. 19:57 ] @
suuuuper, igram par godina, ali nisam zavistan. igram kad mi je dosadno. neki dan par sati a ondapar danane igram.

inace, mnogo su me nervirali cheateri pa sam kupio steam (prvi i jedini legalan softver u mom zivotu, hehe, i najbolje ulozenih 10e u zivotu). sad picim sa strancima i to iskljucivo fun servere - deathmatch gde ubistvima napredujes, dobijas sve bolje oruzje, i na kraju nozem odnosis pobedu :) - takmicarski duh mi je veoma bitan, tj. da imam neki cilj. ne mogu da igram vise astec, d2 ili cabble (smrt mapa) sa tipovima koji se stekaju kao da im stvarno zivot visi o koncu :(

ako neko zeli napisacu spisak takvih steam servera.
[ ~Vojvoda @ 01.08.2007. 20:19 ] @
1.Mislim sta reeciii...
2.Da
3.Srednje jadno
4.sa misem i tastarurom ne znam za drugi nacin :))
5. <<<<<<<<<<<
6.Sve po defaultu
[ Srđan Pavlović @ 02.08.2007. 01:02 ] @
CS 1.6, odlicna igra, stara, i pored svih svojih mana ima svoje cari. Igracu je jos 100 godina :)

Licno obozavam "emku", a sa pistoljima najbolje igram sa usp-om...
kao teror samo kalas, kad se ima para awp. Kao teror uvek bacam glock i
uzimam usp, naravno, kada se ima para....
To je to... sto se tice ciljanja, uvek samo glava,
znaci kod mene je uglavnom ili headshot ili ginem :)
strategija je 1 ili 2 metka kalas, 2-4 metka emka zbog manjeg recoila...
toliko.....
(volim emku jer je nekako "mirna i mekana" u odnosu na kalas,
jeste nesto malo slabija, ali u igranju retko to dolazi do izrazaja)
[ walker68 @ 05.11.2007. 19:58 ] @
E ovako:
Sta mislite o Counter Strike-u?
Mozete li bez njega?
Kako pucate?
Sa cim igrate najvise?
Koji je vas nick?
Boja nisana, koja ruka ....
Par sajtova u vezi sa Counterom ...

Pisite, ali da bude u vezi sa Counterom !!!


Super igra, bez premca. Jedva da mogu , moram bar jednom u dva dana .
Pucam kratkim rafalima, ak 47
Igram sa botovima posto ne znam kako on line
nik je walker
Desna ruka, a nisan, ne znam kakva boja??????????
ima puno sajtova, obicno idem na gugl, pa tu nadjem
Jednom smo u televiziji igrali kod ortaka do 3 nocu, a mislim da smo mogli do zore, na mapi cs_beirut