[ lancia88 @ 23.07.2004. 23:41 ] @
Pozdrav,
zna li neko da mi kaze da li u Pozarevcu, Petrovcu na Mlavi, Zagubici ili u Boru postoji neka pumpa za auto-gas?
Pozdrav i hvala
[ dlalic @ 24.07.2004. 13:55 ] @
imas na Stampinim kioscima da kupis mapu sa telefonima, adresama...svih 70 i nesto pumpi. Kosta oko 200din. Ako ti nije kasno do ponedeljka pogledacu kod mene, pa ti javim...
ako nabavis kartu javi, da ne saljem dzabe
[ lancia88 @ 04.08.2004. 10:48 ] @
Pozdrav,
vratio sam se sa puta: na autoputu do Nisa ima samo pumpa u Paracinu, a dalje na istok nema nijedne (navodno u Zajecaru pretacu iz boca u rezervoar ali nisam se uverio). Na pravcu kojim sam nameravao da idem i za isti sam i pitao, nema nijedne takve pumpe. Zahvaljujem se na odgovoru svakako.
pozdrav
[ TomaParComp @ 05.08.2004. 17:56 ] @
Jugopetrol trenutno prikuplja ponude za "gasifikaciju" svojih pumpi. E kad će to biti gotovo, rano je reći..
[ G_M @ 06.04.2005. 09:03 ] @
Citat:
lancia88: Pozdrav,
vratio sam se sa puta: na autoputu do Nisa ima samo pumpa u Paracinu,


Jel je ta pumpa na samom autoputu, a ako jeste ima li je i u pravcu iz Beograda prema Nisu?

Takodje me zanima kakva je situacija juzno od Nisa, kroz Makedoniju i Grcku?

Pozdrav!
[ B-R-A-B-U-S @ 07.04.2005. 12:49 ] @
Imas auto gas u Knjazevcu, na izlazu prema Zajecaru, a taj covek inace moj prijatelj drzi i par pumpi u Boru....ranije su bile Lukoil, sad ne znam tacno
[ dlalic @ 10.04.2005. 11:38 ] @
Na samom autoputu postoji samo na OMV-u kod Batocine, i to iz pravca BG prema Nisu. I to je to. Za sve ostale moras se iskljucivati sa autoputa. Juzno od Nisa postoji jedna u Leskovcu, ali i nju je novi autoput "obisao", pa se mora iskljuciti sa autoputa na stari put ka Leskovcu.
[ Toskovicd @ 10.04.2005. 18:09 ] @
Na OMW pumpi Lapovo-jug ( tako je zovu ) postoji gasna stanica sa vrlo kavlitetnim plinom. Ja živim na par kilometara od OMW-a tako da tu stalno tankam auto i stvarno sam zadovoljan kvalitetom plina.
Ko bude u prolazu neka svrati i uveri se u kvalitet, čistoću, ljubaznost osoblja i naravno evropske cene.
[ Aleksandar Marković @ 05.06.2005. 15:25 ] @
http://www.autogas.org.yu/punionice/index.php