[ DzoA @ 03.08.2004. 16:51 ] @
Zna li se koji klub ce se preseliti u Arenu? Hoce li biti vise timova?
[ neca @ 03.08.2004. 18:07 ] @
mmmmmmm koliko sam upoznat, u areni nece igrati nijedan nas klub. Sluzice da u njemu igra reprezentacija i da se odrzavaju u njemu neke manifestacije,koncerti..bla bla..i od toga ce se izdrzavati, ako gresim neka me isprave.
[ neca @ 03.08.2004. 18:16 ] @
Svako ko plati je dobrodosao ;)
[ DzoA @ 03.08.2004. 20:04 ] @
Reprezentacija i koncerti se ne odrzavaju tako cesto tako da ce sigurno potraziti ljudi iz organizacije Arene jos neki klub za igranje prvenstva. Ne znam negde sam jos procitao da postoji udruzenje u kome se nalaze tako velike arene gde od 365 dana godisnje negde oko 25* nesto dana ce se odrzavati neke fore i gedore. Ali to su samo price interesuje me ako ima neko ko stvarno ima pravi izvor informacija...
[ aleksandaraleksandar @ 03.08.2004. 22:37 ] @
neko ovde jos razmislja u skladu sa skoro postavljenom temom o "nerealnom narcizmu srba".

tesko da se moze postaviti pitanje: "cija ce biti?" ona vec ima vlasnika.
[ -=k3rn3l=- @ 03.08.2004. 23:31 ] @
Arena je naravno vlasnistvo grada Beograda. A ako mislis ko ce u njoj trenirati i igrati utakmice zainteresovani su i zvezda i partizan. A jedino tako i moze biti nikako ne moze da dobije jedan klub. A da bi se hala sama odrzavala treba da ima dva desavanja nedeljno. Tako da ce utakmice morati da se igraju u areni.
[ DzoA @ 04.08.2004. 13:11 ] @
Citat:
aleksandaraleksandar
tesko da se moze postaviti pitanje: "cija ce biti?" ona vec ima vlasnika.


Nemoj vaditi reci iz konteksta nisam mislio cija ce biti nego ko ce igrati u njoj u prvenstvu

A sto se tice Klubova to bi bilo dobro da i partizan i zvezda budu u areni.
[ acebzan @ 04.08.2004. 13:17 ] @
recmi derbi ce se igrati tamo, samo sto ce trebati brdo milicije za obezbedjenje, sto unutra sto napolju.
[ DzoA @ 04.08.2004. 13:28 ] @
Sto se tice milicije to je vec druga tema.
Milicijom se nikad nece resiti problem nego zakonom!
E a kad se uvedu zakoni onda ce biti pravog navijanja ali bez vandalizma.
[ djsax82 @ 04.08.2004. 14:18 ] @
S obzirom na velicinu hale i na to koliko para treba za odrzavanje bojim se da ce Beogradska Arena zavrsiti kao i velika vecina firmi u Srbiji to jest bice prodata onome ko ponudi najvise.
[ Nabukodonosor @ 04.08.2004. 14:46 ] @
djsax82, to ocigledno ne shvatas da hala uopste nece da se prodaje, vec ce biti iznajmljena klubovima, kao sto je Pionir iznajmljen.
[ djsax82 @ 04.08.2004. 15:51 ] @
Citat:
Nabukodonosor: djsax82, to ocigledno ne shvatas da hala uopste nece da se prodaje, vec ce biti iznajmljena klubovima, kao sto je Pionir iznajmljen.

O tom potom.Videcemo.
[ Stefano @ 04.08.2004. 19:21 ] @
zna li neko mozda neki sajt o kosarkaskim arenama(halama) gde su nabrojane sve poznate arene(kao sto ima onaj sajt worldstadium gde su stadioni)