[ vilyu @ 13.03.2002. 11:36 ] @
Hej ljudi, jel ima zainteresovanih, da u cilju daljeg upoznavanja i zblizavanja, pre neke sledece zurke koju ES bude organizovao, organizujemo Counter Strike turnire u nekim igraonicama. Podelimo se u grupe od po 32 i biramo najbolji tim, ili pojedinca. To bi nam bila zgodna prilika da se sastanemo, ispricamo, upoznamo, ....
[ Milos Vujovic @ 13.03.2002. 22:58 ] @
Super ideja.

Samo koliko ljudi ovde igra cs i da li je iko zainteresovan uopste....
[ iNCUBUs @ 13.03.2002. 23:59 ] @
moze, ali ne znam kako bi sve to funkcionisalo bez uigravanja :)
i u kojoj igraonici?
[ Gojko Vujovic @ 14.03.2002. 07:10 ] @
Ne verujem da bas ima TOLIKO zainteresovanih da pravite timove od po 32 ljudi, ali i da skupite 32 njih UKUPNO opet ne bi bilo lose.

Predlazem da igraci oforme [ES] Team pod cijim bi imenom igrali, a igraonica - Industrija na primer.
[ vilyu @ 14.03.2002. 07:43 ] @
Igraonica tesko da moze da bude Industrija, tamo ne moze da se rezervise, koliko znam. Ali moze IPS ili sl. A onda bi pored imena, na mestu za ime klana, pisali [ES] da se zna odakle smo.:) Ajde, ako ima zainteresovanih, javite se ovde, da vidimo da li da organizujemo nesto, ili da cekamo Linux Fest da se ponovo vidimo.
[ Borko Savic @ 14.03.2002. 08:29 ] @
ok je ideja... moglo bi neshto od toga da bude. ja nisam counterash al povremeno... :)
[ Dejan Lozanovic @ 14.03.2002. 11:43 ] @
Citat:
vilyu:
Igraonica tesko da moze da bude Industrija, tamo ne moze da se rezervise, koliko znam. Ali moze IPS ili sl. A onda bi pored imena, na mestu za ime klana, pisali [ES] da se zna odakle smo.:) Ajde, ako ima zainteresovanih, javite se ovde, da vidimo da li da organizujemo nesto, ili da cekamo Linux Fest da se ponovo vidimo.

Mislim da gresisi jer su poceli i u industriji da prave rezevacije :))
[ kalkulus @ 14.03.2002. 14:13 ] @
Citat:
vilyu:
Igraonica tesko da moze da bude Industrija, tamo ne moze da se rezervise, koliko znam.

moze da se rezervishe, ali najmanje 6 kompova na najmanje 3 sata dan unapred
Citat:

Ali moze IPS ili sl. A onda bi pored imena, na mestu za ime klana, pisali [ES] da se zna odakle smo.:) Ajde, ako ima zainteresovanih, javite se ovde, da vidimo da li da organizujemo nesto, ili da cekamo Linux Fest da se ponovo vidimo.

ma moze i counter, ko ce da ceka Linux Fest ;)
[ UroS @ 14.03.2002. 18:41 ] @
a glupo mi da igram sa amaterima
[ InsurrectoR @ 14.03.2002. 19:56 ] @
Citat:
UroS:
a glupo mi da igram sa amaterima


w0rd up, br0!
ako, ovde neko zna, ali ZNA da igra CS ja dajem glavu!

ps
Q2 Rulaaaaaaaaa!
[ Nemanja Jakovljevic @ 14.03.2002. 20:15 ] @
evo ja bi da se oprobam iako nisam sad bas neki pro, jedino ga igram povremeno iz ciste dosade
[ Marko Stankovic @ 15.03.2002. 11:08 ] @
evo i ja sam zainteresovan, a kako igram prosudite posle prvog susreta :), mada cini mi se da bi bilo bolje da igramo ukupno 20 igraca, mnogo je 32, previse sudaranja.
[ vilyu @ 15.03.2002. 12:55 ] @
OK, da zabodemo onda nedelju 24.3. u IPS-u, ili Industriji na jedno 3 sata?
[ IvanGrozni @ 15.03.2002. 14:25 ] @
Ideja uopste nije losa cak i manje ljudi bi moglo da ucetstvuje. Samo 32 igraca je ipak puno, najbolje je da bude oko 24 igraca kao na YUBC-jevom serveru, posto tamo i igram CS. A 24.03. bi mogao da udje u obzir, neka igraonica tipa PlayHous-a.
Pozdrav.
[ Milos Vujovic @ 16.03.2002. 14:11 ] @
Citat:
InsurrectoR:
Citat:
UroS:
a glupo mi da igram sa amaterima


w0rd up, br0!
ako, ovde neko zna, ali ZNA da igra CS ja dajem glavu!

ps
Q2 Rulaaaaaaaaa!


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA!!!!
PA DA LI STE VI NORMALNI!?!?
KO BRE NE ZNA DA IGRA CS ?!?

"Cemo da se nadjemo pa cemo da igramo,pa cemo da vidimo"
[ Vertygo @ 16.03.2002. 14:43 ] @
Playhouse je suvise mali ako se igra npr 16 na 16...
Industrija ili IPS i moj predlog je da se igra 10 na 10...
[ Milos Vujovic @ 16.03.2002. 16:46 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:

Predlazem da igraci oforme [ES] Team pod cijim bi imenom igrali, a igraonica - Industrija na primer.


To smo i ranije radili,i niko nije hteo da igra sama,svi su govorili:"AA VI STE IZ KLAANAA,NECEMO DA IGRAMO SA VAMA,BOLJI STE"

Onda mi kazemo da samo mi decica sa FORUMA,ali neznaju deca sta je forum....

Samo nam Predator fali sada
[ vilyu @ 16.03.2002. 16:47 ] @
Ej ljudi, ali ako cemo u igraonici, moramo tacno da znamo koliki broj mesta da rezervisemo. Mogu ja da pravim spisak, ali da vidimo da mi svako zainteresovan sibne mail i prijavi se (znaci da naznaci nickname i potvrdi za nedelju). Ocemo tako, ili ima neko bolji predlog?
[ Milos Vujovic @ 16.03.2002. 17:40 ] @
TO ti i nije losa ideja....
ja cu da ti se javim na ICQ
pa ti pravi spiak i posle objavi
Samo,bolje bi bilo u subotu da igramo
ok?
[ Milos Milunov @ 17.03.2002. 00:11 ] @
Haha ne znamo da igramo CS , covece bre :)
LOL ja sam ZA ... ajde da oformimo ES CS TEAM hehe weB_KiLeR i Neo znaju kako igram , mada me je neo video pre nekih 2 meseca ... ma igram strava! ;) cya
[ vilyu @ 17.03.2002. 08:26 ] @
Ovako, lista prijavljenih ljudi cije sam nikove dobio je:

vilyu
Genius
Serbian_Neo
Web_killer
Alek Tricity
error
cyberB

Ako sam nekog pogresno uneo, ili jos vas hoce da se prijavi, molim vas da me sto pre obavestite. Na mail po mogucstvu. A kad smo vec rekli da je nedelja, ne bih menjao dan. Za termin mislim da cemo se lako dogovoriti, bilo pre, bilo posle podne.
[ nemesis @ 17.03.2002. 09:39 ] @
OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA OCU I JA ... :)

:) ...
[ Milos Vujovic @ 17.03.2002. 10:41 ] @
Vil,dodaj jos i ultra_v,znaci ovako do sada ide lista:
vilyu
Genius
Serbian_Neo
Web_Killer
Alek Tricity
error
cyberB
ultra_v
Dragan -to je moj drug koga vodim
Nemesis

Zasad ima toliko,znaci Vil,napisi ovakvu listu.
Ko oce jos nek mu se javi,pa cemo konacnu listu da objavimo

Nego,bolje da bude PRE podne,lakse zbog svih nas,imamo duze da se igramo,a i lakse je zbog skole,odemo posle u kafic malo itd.
Znaci racunajte na prepodne
[ UroS @ 17.03.2002. 12:52 ] @
a ja
[ Marko Stankovic @ 17.03.2002. 13:50 ] @
Evo igram i ja obavezno, meni odgovara i subota i nedelja, tako da count me in. E da icq mi je nesto sjeban tako da ako se dogovarate nesto van foruma molio bih da me kontaktirate na mail.

pozdrav
[ vilyu @ 17.03.2002. 14:07 ] @
Ako se slazete, moze onda nedelja 24. 3. u 12:00. Lista se jos uvek sastavlja, pa ako ima jos zainteresovanih, nek se jave na forum, meni na mail, ili sl.
[ Milos Vujovic @ 17.03.2002. 14:11 ] @
Woops,zaboravili smo DJ UroS-a

Dobro,znaci jos dvojica idu,stavicemo u listu...
[ Milos Vujovic @ 17.03.2002. 14:17 ] @
Moze u 11 mozda?

Mada i u 12 nije lose,ali u 11 bi bilo jos bolje da se pocne.
[ nemesis @ 17.03.2002. 17:13 ] @
Citat:
vilyu:
Ako se slazete, moze onda nedelja 24. 3. u 12:00. Lista se jos uvek sastavlja, pa ako ima jos zainteresovanih, nek se jave na forum, meni na mail, ili sl.


ajde ljudi chet ili petak ... pliiiizzzz ????
subotu/nedelju radim ... njah ...
[ Darko Pipic @ 18.03.2002. 10:59 ] @
Prijavljujem se na turnir !!!
[ Milos Vujovic @ 18.03.2002. 12:38 ] @
E ljudi,svi koji se prijavljuju moraju SIGURNO da dodju,znaci da nerezervisemo za dzabe.

Znaci,prvo vidite da li ce te moci da dodjete pa se prijavljujte.
[ Milos Milunov @ 18.03.2002. 13:02 ] @
Ja idem sigurno ... moj icq je 153826121 ;)
[ Milos Milunov @ 18.03.2002. 13:05 ] @
Znate sta bi mogli ... da kada u nedelju budemo igrali vidimo ko zna a ko ne zna i da napravimo jedan ES CLAN za CS ... ono 5/6 igraca i da idemo na neke turnire itd ... ako se slazete?
[ Milos Vujovic @ 18.03.2002. 13:20 ] @
Super ideja
Videcemo kako ce ko da igra pa ondak da vidimo.
[ Milos Vujovic @ 18.03.2002. 13:27 ] @
E ALO,MALO PAZNJE:

SVI koji hoce da se prijave za CS u NEDELJU,neka se prijavljuju do SREDE,da bi mogli da rezervisemo,posto ce nas biti puno.
[ Aleksandar Bosanac @ 18.03.2002. 17:01 ] @
a sta mislite da se sastanemo nekad na nekom cs serveru pa da odigramo koju partiju online
[ Darko Pipic @ 18.03.2002. 19:43 ] @
Citat:
Aleksandar Bosanac:
a sta mislite da se sastanemo nekad na nekom cs serveru pa da odigramo koju partiju online


Ja neigram na netu dok mi lag ne bude ispod 150.
Gde cemo igrati u nedelju ?
[ Milos Vujovic @ 18.03.2002. 19:57 ] @
Igramo najverovatnije u IPS-u
Jos se ne zna
[ Milos Milunov @ 18.03.2002. 20:52 ] @
Ma kakav NET bre ... ja kada sam zadnji put bio na nekom serveru ping = 1500 do 3000 bezi bre! Panchevacki net SUX! :) idemo u IPS da se naigramo i podalemo par free chasova! LOL
[ vilyu @ 19.03.2002. 08:56 ] @
Ovako trenutno stojimo s prijavljenim igracima:
1. vilyu
2. Genius
3. Serbian_Neo
4. Web_killer
5. Alek Tricity
6. error
7. cyberB
8. ultra_v
9. Dragan
10. nemesis
11. DeerBeer
12. UroS
13. TheGhost
+ jedan ili dva koje Serbian Neo dovodi.

Cim zatvorimo listu, rezervisacemo 3 sata u IPS-u (ili eventualno negde drugde, ali IPS-u) za nedelju u podne. Kako tamo nema slusalica, zabranjeno je nositi svoje. Ili svi igramo bez slusalica, ili svi igraju sa slusalicama (mislim da je logican razlog.:)) Pozeljna je ziva igra, tj. bez stekanja. Mislim da je OK da se sastanemo jedno 20 min ranije, da regulisemo stvari oko placanja i vidimo ko je dosao, ili zbog koga cemo imati probleme jer nije dosao. Posle, svi mi zainteresovani mozemo da zaglavimo u neki kafic, kako bismo se ispricali, bilo o tada malopredjasnjoj igri, bilo o ES-u, racunarima, ... imamo mi tema.:))) I neka najbolji ima najvise fragova.:)))
[ Milos Vujovic @ 19.03.2002. 10:57 ] @
Dovodim jos dvojicu
tako da ce nas na listi biti tacno 15


Dobro,nije ni lose ovaj broj,da nas nebude previse,a ni premalo :))

Samo jos da se razjasni,jel idemo u 12 sati???

Mi iz panceva dolazimu u svakom slucaju 30 minuta ranije.
[ vilyu @ 19.03.2002. 11:02 ] @
Da, u 12:00 cemo igrati. Cekamo jos sredu, da vidimo da li ce se jos neko prijaviti, pa cu onda da rezervisem. Inace, bice nas 14, jer nemesis radi vikendom, pa nece moci ovaj put da dodje. Videcemo da ispravimo to sledeci put.
[ Ivand @ 19.03.2002. 21:34 ] @
cuj malo je 3 sata ! ajmo vise kao 5 - 6 ili sl !
[ Milos Vujovic @ 19.03.2002. 22:13 ] @
Ivane,ne moze svako 5-6 sati
prvo cemo 3 pa cemo da produzavamo

Mada stvarno bi moglo duze malo,bice bolje!
[ vilyu @ 19.03.2002. 23:24 ] @
Pazi, mozemo mi i celu noc u Pancer-u za 150 din, na sjajnim masinama, ali ne moze ni svako celu noc. Prvi put ovako, pa se posle okrsaja dogovaramo za dalje.:)
[ Milos Vujovic @ 20.03.2002. 10:49 ] @
Dosla sreda,ko se prijavio,prijavio se.

Sada Vil ti rezervisi sto pre.
[ Vertygo @ 20.03.2002. 11:07 ] @
cekaj stani ...
Rekli ste da moze i tokom srede ...
Ako moz' ubacite me + dovodim jos jednog druga tako da ubacite jos novu dvojicu...

[ Milos Vujovic @ 20.03.2002. 14:08 ] @
Hehehe
ajd,sad si se setio....

Znaci ima nas 16 sada koliko znam.

VIL,ubaci i njih :))
[ Marko Stankovic @ 20.03.2002. 21:59 ] @
Ej ajde da se dogovorimo da nema igre snajpovima, jer strasno poludim kada me neko skine jednim metkom iz neke rupe u kojoj se ustekao.
[ Darko Pipic @ 20.03.2002. 22:13 ] @
Citat:
DeerBeer:
Ej ajde da se dogovorimo da nema igre snajpovima, jer strasno poludim kada me neko skine jednim metkom iz neke rupe u kojoj se ustekao.


A jeste :)))) Najbolje da svi idemo nozevima. Sva oruzja su dozvoljena, samo nema CHEAT-a !!!!
[ Milos Vujovic @ 21.03.2002. 16:04 ] @
Vil bre javljaj se JESI LI REZERVISAO ??!!?
[ vilyu @ 21.03.2002. 17:31 ] @
Rezervisao sam jutros 16 kompova za nedelju od podne do tri, dakle kako smo se i dogovorili. Sastajemo se ispred IPS-a 20-30 min ranije da se popisemo, skupimo lovu (105 din svako, spremite sitno:), ... Sto se prepoznavanja tice, mene cete lako prepoznati, obrijan sam do glave. A ako neko ne zna gde je IPS, to je na izlazu iz Cumicevog sokaceta, kod Sport kafea, manje od 100m od Trga Republike.
[ Vertygo @ 21.03.2002. 18:15 ] @
Citat:
vilyu:
Sto se prepoznavanja tice, mene cete lako prepoznati, obrijan sam do glave


I mene cete lako prepoznati, ovako "sitan" bas sam neupadljiv :D :D :D
[ Milos Vujovic @ 21.03.2002. 19:50 ] @
Ok,super,nadam se da su svi videli i da ce svi lepo da dodju i da nece biti problema.

Ali 3 sata je stvarno premalo......

Videcemo,pancevci ce sigurno da produze,ako ne u ISP-u onda u industriji.
[ UroS @ 21.03.2002. 23:07 ] @
ma daj bre 3 sata baciti na gluposti je i previse...

ne mogu normalni ljudi to da izdrze jebiga
[ Milos Vujovic @ 22.03.2002. 15:32 ] @
Citat:
UroS:
ma daj bre 3 sata baciti na gluposti je i previse...

ne mogu normalni ljudi to da izdrze jebiga


Ok,brate,ti nemoras da dodjes ako neces,niko te netera....
[ UroS @ 22.03.2002. 20:22 ] @
ma ok je doci cu ja nego kazem da je 3 sata i vise nego dovoljno
[ Milos Vujovic @ 23.03.2002. 15:50 ] @
Sve je sredjeno,sve je spremljeno,sutra je ta nedelja.

Vidimo se u pola 12 u IPS-u.

[ Vertygo @ 24.03.2002. 16:29 ] @
Pa fino je bilo lepo smo se izigrali, a kome nije bilo dosta otisao je posle u industriju na jos countera :).

Jedino sto mi se nije svidelo je strucnost "osoblja" u IPS-u, onaj tip sto radi tamo blagoreceno nema pojma :).Sve ostalo je proslo OK...

Pozdrav
[ Milos Vujovic @ 24.03.2002. 17:46 ] @
Da,lepo je bilo,steta sto nije bilo vise,ali bice jos prilika valjda :)

Vertiga :)))

[ vilyu @ 24.03.2002. 18:43 ] @
Da, da, bilo je veoma fino. Moracemo ponovo uskoro. Samo sledeci put bez otkazivanja zadnjeg dana i kasnjenja.:)
[ Vertygo @ 24.03.2002. 19:26 ] @
Citat:
Black^Neo:
Vertiga ))



VertUgo
[ Vojislav Milunovic @ 24.03.2002. 20:41 ] @
Citat:
InsurrectoR:
w0rd up, br0!
ako, ovde neko zna, ali ZNA da igra CS ja dajem glavu!


Daj glavu odma, stinger , ivand, Gojko mladji i ja smo vec osnovali [es] team i uspesno smo drali vecinu igraca u igraonici Gamecraft prosle godine. Mada nam ni kod DEHU ne bejase lose :)

Sto se tice ovog [es] kao sto reko to vec postoji samo se clanovi tog tima ne okupljaju redovno otkad je neko (citaj ja ) otiso za USA. Cak su bile i prozivke od "klanovaca" (ljudi koji su u nekom klanu a deru ih "amateri" da ne kazem ne-pripadnici klanova u Srbiji i Crnoj Gori) tipa [es] je klan i da oce war sa nasim 'klanom' iako smo im 101 put rekli da je to web-site i mi drzimo [es] jer se na tom site okupljamo. Ahhhh to su bili dani, kako smo ih razbijali na assault_ups_26 ili tako nesto :) Ajde za dva meseca idemo da rokamo opet, iako sam malo zardjao jer nisam igrao dugo, rad nogu nisam zaboravio i jos znam dobre fore koje sam ranije koristio :)
[ Nemanja Jakovljevic @ 24.03.2002. 21:26 ] @
E narode ajde opet, ja nisam mogao da dodjem crko mi bio i TV i Muzicka linija i komp (sve na istu uticnicu) pa napon nesto zajebo.... i onda ja moro u servis .....
[ UroS @ 24.03.2002. 21:47 ] @
gojko mladji bi trebalo jos malo da vezba inace ima talenta decko
[ Darko Pipic @ 24.03.2002. 21:51 ] @
Aha, ima sve predispozicije da bude dobar ES-ovac :))))
[ Milos Milunov @ 24.03.2002. 22:58 ] @
Jaooo kako mi zao sto nisam bio! :( Nisam nikako mogao!
P.S.

Koliko vas je doslo?
Ko je kako igrao? :)
Kada ce opet da bidne to CS okupljanje!MOZE SLEDECA !!! SUBOTA !!!

P.S.S.

Ce biti nesto od [ES] CS Klana?

cya
[ nemesis @ 25.03.2002. 02:25 ] @
Citat:
Vojislav Milunovic:
Daj glavu odma, stinger , ivand, Gojko mladji i ja smo vec osnovali [es] team i uspesno smo drali vecinu igraca u igraonici Gamecraft prosle godine. Mada nam ni kod DEHU ne bejase lose :)


ako mislish na onu u Smiljanicevoj ;) ...
smeshno ...
[ nemesis @ 25.03.2002. 02:28 ] @
elem...
poshto se vec trabunja o CS-u ...
elem..
linux d. server :)
skinem ja lepo hl engine
pa cs mod i sve je kewl ...
ako pokusham tako .. on trazi da se autentifikuju
ako probam ono nomaster bla bal .. radi samo u lan-u :) .. 192.168....
e sad ... mogu ja da maskiram itd... al ima li neko
lepshe reshenje ?
[ Vertygo @ 25.03.2002. 06:57 ] @
Citat:
ultra_v:
Koliko vas je doslo?


Igrali smo 6 na 6...
[ Milos Vujovic @ 25.03.2002. 16:08 ] @
Citat:
UroS:
gojko mladji bi trebalo jos malo da vezba inace ima talenta decko



Cekaj,stani,ko je u industriji bio prvi na listi u roku od jednog minuta kada sam usao na server ?


Voislave,kad ti dodjes bice jako dobro
[ vilyu @ 26.03.2002. 13:03 ] @
Ej ljudi, kako bismo ustanovili koliko je interesovanje posle ovog prvog turnira, predlazem da neko od zainteresovanih organizuje sledeci turnir. Ja ne bih ponovo da organizujem, bar dok ne prodju jos dva turnira.
[ stinger @ 27.03.2002. 11:49 ] @
Citat:
vilyu:
Igraonica tesko da moze da bude Industrija, tamo ne moze da se rezervise, koliko znam. Ali moze IPS ili sl. A onda bi pored imena, na mestu za ime klana, pisali [ES] da se zna odakle smo.:) Ajde, ako ima zainteresovanih, javite se ovde, da vidimo da li da organizujemo nesto, ili da cekamo Linux Fest da se ponovo vidimo.


Postoji problem sto ljudi koji su vec u nekom klanu i ne mogu zbog pravila klana da dodaju/modifikuju svoj prefix/sufix... tako da ne znam koliko je to bas ok.. :)
Ali ja sam zainteresovan za CS uvek. :)
[ stinger @ 27.03.2002. 11:52 ] @
E da, posto ja ne pratim madzone jel je previse flame-a a na ovo sam slucajno naleteo, ko je zainteresovan da oformi team, moze, ja sam za mozete me uvek kontaktirati preko privatne poruke na forumu ili na mail : [email protected]
(za one koji bi se eventualno zbunili, skinite -no-spam pre slanja ;) )
[ stinger @ 27.03.2002. 11:53 ] @
Citat:

Daj glavu odma, stinger , ivand, Gojko mladji i ja smo vec osnovali [es] team i uspesno smo drali vecinu igraca u igraonici Gamecraft prosle godine. Mada nam ni kod DEHU ne bejase lose :)


ehhh to su bila vremena... :) jako je bilo dobro igranje... zaboravio si da je i Owl bio sa nama... ali ok, ja nisam popustio u kondiciji igram malte ne svaki dan na net-u... tako da .. tu sam :)
[ stinger @ 27.03.2002. 11:55 ] @
shit, ja tek sad procitao da ste vi vec odigrali... :) nista aj kod sledeceg okupljanja nek neko javi.. :)
[ Milos Vujovic @ 27.03.2002. 19:38 ] @
Ja sam totalno zaboravio da pozovem tebe Stingere,steta sto nisi ranije slucajno naleteo na madzone....


Sto se tice pravljenja tima,odnosno klana,to i planiramo i napravicemo,na sledecem okupljanju ce to sigurno da se desi.
[ Milos Milunov @ 28.03.2002. 09:25 ] @
ejjj ajde sledece okupljanje u ovo subotu!
bar da oformimo KLAN!

znaci Black^Neo,Stinger(ako oce ;)),IvanD,... jos 2je ... AJDE LJUDI
DA DEREMO BOORANIJU! LOL

cya
[ Milos Vujovic @ 28.03.2002. 10:57 ] @
Ja nista necu da organizujem,jel znam da ce svi da me ispale.

Neka neko drugi ugovara sve,pa cu da dodjem ako treba.
[ Nemanja Jakovljevic @ 29.03.2002. 21:16 ] @
ja bi isto, samo mi javi kad i gde
[ Milos Milunov @ 30.03.2002. 00:44 ] @
Ovako [es] CS tim je ovrmiran ... u prvom timu su:

SerbianNeo[es] aka Black^Neo
Ja aka ultra_v aka nick ne poznat (dok ga ne smislim :))
Ivand aka isto ne znam "pravi" cs nick :) (jebacemo_tajci :))
85#D@libor aka GriP
i
stinger ako se slaze ;)

Uskoro cemo se dogovoriti ko ce da bude LEADER :) i kako cemo funkcionisati (treninzi,prijateljski klanski mecevi,toorniri,...itd)

P.S.
Stingeru daj mail/icq na koj te mozemo naci (ja i neo) da se dogovrimo oko [es] csa :) usput da ti damo mailove/icq/ostale glooposti ostalih ljudi iz prvog tima!

P.S.S.
Cuo sam da su UroS i TheGhost OK u CSu pa tako da kada budemo pravili novo okupljanje videcemo pa mozda neko od vas dvoje (oboje) udjete u prvi tim ... itd MA DOGOVORICEMO SE ;)

AJDE NEO SADA TI MALO... :) cya ultra
[ stinger @ 01.04.2002. 11:45 ] @
tu sam ja, sad sam poco opet da citam Madzone, dok se ova konfa ne zavrsi.. ;) nego mail i ptice znaju al ajmo opet.. [email protected]_no_spam a icq ne koristim vise, sto se tice privatnih poruka citam ES u toku svakog dana, tako da i to moze, a blacknet ima moj mob. <b>Zainteresovan sam naravno</b>, javite mi samo dan/dva ranije i tu sam. :)
[ stinger @ 04.04.2002. 11:30 ] @
i sta bi sa ovim? :)
[ 85#D@libor @ 08.04.2002. 12:28 ] @
slushajte
ja sam zainteresovan da igram u klanu [es]
...ali pitanje je koliko je ko dobar...

znam da je ultra_v ... tj. milunov....trenutno 'battery' odlichan igrach i da ako je Neo uspeo da im jebe kevu na onom okupljanju onda ja mislim da on moze odlichno da se uklopi u tim....
Jedini je problem shto se on jako brzo nervira i najverovatnije ce u sred svega da odustane....

Ja mogu da igram..nisam dugo bio na forumima (oko 1 godinu) ali sam igrao CS i Quake 3 i poprilichno sam dobar u oba...pitajte nea,ivanad i milunova(ultra_v)...

Javite ako se organizujete....

Vozdra
[ Milos Vujovic @ 08.04.2002. 18:48 ] @
Dalibore,ti vec i jesi u es klanu.

A sto se tice "nerviranja",to cemo lako da regulisemo.........
[ Milos Milunov @ 09.04.2002. 01:08 ] @
Ja sam danas vec odustao od klana bre!Jer evo vec kao 2 nedelje "postojimo" i NISTA SE NE DESAVA! Stingera niko nije kontaktirao,decko oce da igra i ceka a mi ko debili cutimo! BEZ-VEZE! Prosle su 2 petka , 2 subote i 2 nedelje i nista nismo uradili! Ja sam vec nekima rekao da sam odustao do svega ali ako ocete da se nas 5ro nadjemo ,ALI NE U IGRAONICI vec u nekoj pivnici i da se organizujemo BRE! Ja sam skoro ugovorio neki mech sa VRSACKIM NAJBOLJIM KLANOM ali odustajem od toga ... posto jos nisamo odigrali NI JEDNOM ZAJEDNO!

TAKO DA SADA POZIVAM NEA,IVANDa,DALIBORA i STINGERA da se u SUBOTU nadjemo u BGu tokom DANA u nekoj od PIVNICA i da se lepo IZDOGOVARAMO oko KLANA [es] jel mislim da stvarno imamo potencijala (posle mozemo da idemo i u neko igraonu ALI SAMO DA NIJE INDUSTRIJA!)!!!!

Znaci da se nadjemo, VI BIRAJTE MESTO I VREME U SUBOTU! i da se dogovorimo oko LEADERA KLANA koga cemo SVI SLUSATI i bez nekih tripova molim! DOgovoricemo se za TERMINE KADA CEMO VEZBATI,UGIRAVATI SE,IGRATI SA DRUGIM KALNOVIMA,GLEDATI DEMOE,...itd! U PANCEVU VEZBAMO I IGRAMO SA DRUGIM KLANOVIMA U IGRAONICI "3D-KLUB" koja sada ima ODLICNU ATMOSVERU i 13 ODLICNIH MAKINA, a u BGu idemo po pozivu ili ugovorenom mechu! (na turnire necemo ici dok ne budemo ugirani)!

Ajde ja cekam do ovde subote da se nesto LEPO desi [es] CS KLANU ili odustajem od svega toga...

P.S.
Dalibor je rekao da sam odlican igrac zato sto smo se posvadjali i to je vise radi "NECEGA" inace on kao i vecina podcenjuju moj igracki kvalitet!!!!! Inace Dalibore juce sam ZOMBIA pobedio u CSu :) 9:7 za mene! LOL :)

Ja kazem da sam OK ali nemojte slusati ljude kao sto su NEO i DALIBOR ... Neo kaze da sam dobar zato sto smo ortaci a Dalibor zato sto smo posvadjani! :)

CYA! :) MILOS aka ULTRA aka BATTERY
[ 85#D@libor @ 09.04.2002. 12:12 ] @
E miloshe...mene boli k**** za to shto smo se posvadjali....
tj. ja to uopshte nisam shvatio tako ... ti si se nadrkao zbog neke sitnice
a ja ne znam ni zbog chega... a nije me briga

U vezi klana ja mislim da je battery dao odlichnu ideju i josh milsim da je to finalna najava za posojanje klana i ako se sjebe neshto nece ga vishe biti tj. niko vishe nece imati strpljenja ...

Ja nezelim da budem vodja klana jer nemam financijsku podrshku ili vremena za tako neshto , ali da postoji vodja .... trebalo bi....

Inache (bez ikakvih sporednih interesa) milosh igra odlichno...ja igram kao on...naravno nekad sam ja loshiji nekada on....ivand nije losh ali je loshiji od nas...
Serbian Neo je bolji od ivana ali loshiji od milosha , a stingera nepoznajem i chak prvi put chujem da on uopshte igra counter....ali ako svi kazu da je dobar onda treba da se nadjemo u subotu i da sve sredimo...ja sam za i taman cu imati vremena i kinte (zavrshavam neki sajt do petka)...

P.S. Miloshe, ako si josh zainteresovan da radish sajt sa mnom moze ali nema josh mnogo vremena... Zaboravi na te tvoje tripove ( ja s tobom nisam u svadji )

-=]KIA[=- ZoMBiE * Bane mi duguje 35000 gold-a u Diablu II ( pichka me navukla na neko chudovishte...kaze aaaaaaaa....strchavanje i ja se zaletim u milion likova sa nekom kuchkom i oni me sjebu za 3 secunde... )
[ Milos Milunov @ 09.04.2002. 13:44 ] @
Ma ok!Jebe se i meni za svadju ako zelis da igramo normalno! ALI TI SE MNOGO TRIPUJES DALIBORE!!!!! Imas stalo neke TRIPOZNE ideje ... klan tag ce biti [es] i KRAJ BRE! :) a ne neki ::]eS[:: , -=-Es-=- ili slicno es | nick IMA DA BUDE [es] i gotovo!

Sto se tice leadera ja sam da to bude IvanD :) jer ima kola LOL ma salim se ja sam da bude STINGER jer je najiskusniji koliko mi se cini ili da to bude NEO!

ZNACI SUBOTA!!!!!PIVNICA PA IGRAONICA :)

cya battery
[ Milos Vujovic @ 09.04.2002. 20:57 ] @
Citat:
ultra_v:

i da se dogovorimo oko LEADERA KLANA koga cemo SVI SLUSATI i bez nekih tripova molim!


Na tome ces ti najvise da radis,da slusas,ne da si cas u klanu,cas van.
Dogovoricemo se ko ce biti lider u subotu.

Citat:
Dalibor je rekao da sam odlican igrac zato sto smo se posvadjali i to je vise radi "NECEGA" inace on kao i vecina podcenjuju moj igracki kvalitet!!!!!
Ja kazem da sam OK ali nemojte slusati ljude kao sto su NEO i DALIBOR ... Neo kaze da sam dobar zato sto smo ortaci a Dalibor zato sto smo posvadjani!


Niko ne podcenjuje tvoj igracki kvalitet bre,sta je stobom?!
Znamo da igras super,fenomenalan si i sa snajperom i to je to.

Subota onda ostaje,videcemo jos za vreme.
I prekinite da se svajdate breeeeeee,sve ce biti u redu.

[ 85#D@libor @ 10.04.2002. 12:24 ] @
Sve je ok...

Stinger je glavni kandidat da bude leader i samo je potrebno da se on obavesti ili ako je video ove pestove da se javi i da kaze shta misli...

Pokushajte samo da od sada malo manje prichate o sporednim stvarima a malo vishe o samom klanu ...

Potrebno je odrediti pravila klana koja ce svi da poshtuju ...

<font face="verdana" size="2" color="#1b81be">
<b>
es | 85#D@libor
</b>
</font>

[ RooTeR @ 10.04.2002. 15:38 ] @
Voleo bih da se prikljucim klanu ,ako je to moguce , ili bar da me zovete na sledeci turnir ili okupljanje .
[ Milos Milunov @ 10.04.2002. 16:36 ] @
Ovako ...

@ Milos

Ma sada sam za stalno u [es]'u!!!

@ Dalibor

Ma bice sve OK! ;)

@ RooTeR

Javicemo ti kada se nalazimo sledeci put da vidimo kako igras!

@ Stinger

Ti ili neo cete biti LEADERI verovatno ... ali ja ne znam kako ces ti igrati za nas kada si u [NOB] klanu?!

@ ALL

Pravila klana cemo uraditi posto izberemo leadera!
Inace ja sam za to da LEADER ima zadnju rec ali da svi odlucujemo oko klana!
Imacemo nekoga ko ce ugovarati mecheve (to bi mogao ja da budem)!
Inace ja evo vec ovde predlazem da nam KLAN TAG bude [es]NickName jer je tako najpreglednije!

[es]NickName
[es]NickName1
[es]NickName2
[es]NickName3

itd ...

P.S.
VAZNO OBAVESTENJE:
U SUBOTU POSLE PODNE IGRAMO PROTIV KLANA [X] TAKO DA TRENUTNO STANDARDNA POSTAVA IvanD,Neo,Ja,Dalibor i Stinger igramo protiv njih posto se budemo nasli u nekoj pivnici (pivnica roolz) ... znaci SVI DA STE SLOBODNI CEO DAN U SUBOTU!!!! NEMOJ DA NEKO NIJE DOSAO!


Ja cu veceras znati u kom terminu igramo protiv [X] klana (termin ce biti POSLE 14:30h a kola imamo ;))

Ajde sada da se dogovorimo gde cemo se naci PRE PODNE radi generalnog dogovora oko klana!

Ja predlazem da to bude "PRVA MALA SRPSKA PIVNICA" u 11h pre-podne / Subota!

Inace moj mail je: [email protected]
Moj ICQ: 153826121

Ostavite svi svoje MAILOVE i ICQeve da se dogovorimo!
Inace dogovoricemo se da se nalazimo na #EliteSecurit IRC kanalu da nebi ovako "javno" ;) smarali narod!

CYA toliko od mene (i posle kazite da se ne zalazem za ovaj [es] klan ;))
[ Milos Milunov @ 10.04.2002. 19:35 ] @
Ljudi evo konacno da se izdogovoramo:

ZNACI U SUBOTU MI PANCHEVICI DOLAZIMO U BG u 14:00h I NALAZIMO SE SA STINGEROM ... posle idemo da igramo protiv [X] klana

cya
[ stinger @ 11.04.2002. 12:19 ] @
ok
[ stinger @ 12.04.2002. 23:24 ] @
Sutra (subota 13.04) je okupljanje jel da? aj nek me neko okrene na mob gde/kad i sl info sto pre!
[ Milos Milunov @ 13.04.2002. 01:43 ] @
Ja sam tek sada ovo video i mislim da je sick da te zovem u ovo vreme, ali ako budes video ovo znaj da se nalazimo u 14h i da igramo protiv [X] klana u 15h pa do 21h TAKO NEMOJ DA NISTA SEM CSa PLANIRAS OD 14h do 21h! ;)

Zvace te Neo sutra do 12h da se dogovorite gde cemo se naci u 14h!

cya ;)
[ Milos Milunov @ 14.04.2002. 02:34 ] @
E lepo smo danas igrali protiv [X]a i onih *uGp*ovaca! SAMO TAKO LJUDIII!!!!
[ Milos Vujovic @ 14.04.2002. 09:34 ] @
Fenomenalno

Odrali smo ih ko mlade majmune
[ Floyd @ 14.04.2002. 10:39 ] @
I ko je vodja?
P.S. Ne mogu da verujem da ste igrali CS bez slusalica...bez slusalica CS sucks
[ Milos Milunov @ 14.04.2002. 14:14 ] @
Citat:
Floyd:
I ko je vodja?
P.S. Ne mogu da verujem da ste igrali CS bez slusalica...bez slusalica CS sucks



Serbian^Neo i Stinger ... neo je Leader a Stinger i on zajedno rade na taktici!
Inace ko kaze da nismo igrali bez sluske ... svi smo imali FULL OPREMU!
Inace smo idgrali 3:0 [X] i 1:1 je bilo sa nekim *uGp* klanom!

Ma roolamo ... sledece subote idemo u Vrsac da igramo protiv [Syndicate] klana koji je prosle subote oprao SKG ;)

CYA MOMCI!
[ 85#D@libor @ 15.04.2002. 16:40 ] @
Da smo ih odrali ... jesmo,ali mi josh uvek nismo dovoljno organizovani
protiv ugp-a smo igrali potpuno anarhichno i jedini dogovor je bio
tipa "ajd sad svi u desno"

Protiv X-a smo se ok organizovali i na dust-u smo ih odrali
aztec je proshao super sa manjim poteshkocama kao terori
inferno je vec bio loshe organizovan...

mi treba da se organizujemo i da napravimo 2 tima i da vezbamo strategije jedni protiv drugih.... da svako zna svoju poziciju i sve mogucnosti koje sme da si dozvoli u toku partije...

svi treba da smo u stalnom kontaktu i da ne moze da se u poslednjem trenutku neshto odlaze....to ne sme da se deshava...

ima josh dosta vremena...bice ovaj klan jedan od boljih....samo shto treba da postavimo i pravila i svakom da ih poshaljemo da mail...

svidja mi se kako smo igrali i sigurno moze bolje...stinger je lik mnogo dobar i mnogo polaze rachuna na organizaciju i takodje se oslanja na poverenje kod igracha....milosh se opet nervira ali igra odlichno....neo je zablistao u subotu....a i ivand je imao svojih 5 minuta....a mozda i vishe.....

pozdrav
[ Milos Vujovic @ 15.04.2002. 21:49 ] @
Mnogo smo jaki sto se tice CS-a.

Kad se mi malo razvijemo pravice se i drugi tim ES-a.
Pa ukoliko je zainteresovanih.....Mada vec znam ko ce sa ES-a biti u drugom timu.
Verovatno i oni znaju
[ Milos Milunov @ 18.04.2002. 19:36 ] @
Kako prvo-klasno k**** ovaj Dalibor!Sta se ja nerviram!Nervirao sam se protiv *uGp*a kada su ne 3 moja suigraca UBILA BROOOKKAAAA a bar jos 5 outa "ranila"!!! BROOOKAAA!

Protiv [X]a sam JA smirivao Stingera. . . ali sve u svemu BILO JE QL i imamo potencijala da klan bude in top15 ;)

U subotu u 20h igramo protiv NPC-CAJGERA-RED, tima koji je sada uzeo jedan turnir!Bice goosto!

Inace Dalibore CHILLOUT sa onim tvojim "FIKCIJAMA" & strasnim idejama ... sve mora 100% po nekim pravilima itd ... brate ni ne treba nam 2gi tim .... gramo ovako OK i ima nas 5 standardnih itd ... a to za pravila malo oladi jer se svi znamo i to je NE POTREBNO!!!!!!!! Ajde bre ko da smo "G"!!!

tctctc OPUSTENO & cimanje!!

cya
[ Milos Vujovic @ 19.04.2002. 22:19 ] @
Citat:
ultra_v:

imamo potencijala da klan bude in top15 ;)


Imali bi potencijala kad bi se ti smirio.
Stalno nesto gundjas.
PREKINI BRE

Citat:

Inace Dalibore CHILLOUT sa onim tvojim "FIKCIJAMA" & strasnim idejama ... sve mora 100% po nekim pravilima itd ... brate ni ne treba nam 2gi tim .... gramo ovako OK i ima nas 5 standardnih itd ... a to za pravila malo oladi jer se svi znamo i to je NE POTREBNO!!!!!!!! Ajde bre ko da smo "G"!!!


Nego kako drugacije funkcionise klan?Kako mozemo da budemo u prvih 15 ako nemamo pravila?!??!
Treba nam drugi tim da bi imali protiv koga da vezbamo.



[ Milos Milunov @ 22.04.2002. 01:36 ] @
Ma ql sam ja! :) Zar ne? Bas sam ga qlirao u subotu! Bas je fuj ispalo! :(
[ stinger @ 22.04.2002. 10:53 ] @
***i ga kad ljudi oce da varaju... tsk tsk.. .kako rece da se zove klan?
[ Milos Vujovic @ 22.04.2002. 13:28 ] @
NPC Cajger valjda?
[ Milos Milunov @ 22.04.2002. 16:20 ] @
Citat:
stinger:
***i ga kad ljudi oce da varaju... tsk tsk.. .kako rece da se zove klan?


Ma nisu varali bre!!!Desilo se tako ali sta ces!ALI NISU CHEATERI!
Inace se zovu NPC - C@JGER - RED
[ UroS @ 22.04.2002. 20:44 ] @
taj turnir sto je taj npc dobio je bio u igraonici koja je u mojoj zgradi bilo je 8 ekipica i sve decurlija neka i tako to... tako da nemojte da mislite da su neki jaki likovi
[ Mario @ 23.04.2002. 06:06 ] @
Izvinjavam se što Vas prekidam, samo bih hteo da Vas obavestim da je i u Smederevu organizovan prvi turnih ovakve vrste. Informacije o organizaciji turnira(koga interesuje)možete pogledati na adresi www.cs-turnir.danubius.co.yu
[ 85#D@libor @ 23.04.2002. 15:13 ] @
ako se svi sloze mogli bi da odemo....to bi bio prvi turnir [es] klana...
[ Mario @ 23.04.2002. 15:45 ] @
Bilo bi mi drago, to bi bila prilika da upoznam neke od Vas. Ne bi imali nekih velikih problema, nisam čuo da ovde u gradu ima nekih ozbiljnijih ekipa. Nagrade i nisu nesto, ali mozete da se hvalite da ste pobedili na medjugradskom turniru, ha,ha,ha...
[ Mario @ 23.04.2002. 15:50 ] @
:: Turnir ::

>location: E-ZONE :.. tc Danubius lokal 1
>date: 27-28. april 2002.
>prijava timova traje do 26.04.
>cena prijave je 300din za tim
>sponzori: SezamPro, Wizard Computer
>nagrade:
1. mesto - 15 sati internet vremena : SezamPro :
15 sati vremena : E-ZONE :
3 CD-a (PC igre)

2. mesto - 15 sati vremena : E-ZONE :
3 CD-a (PC igre)

3. mesto - 3 CD-a (PC igre)


:: Propozicije ::


>igra: Half Life 1.0.0.4
>mod: Counter-Strike 1.0
>mape:
kvalifikacione: cs_assault, cs_militia, cs_siege, cs_office
de_cbble, de_nuke, de_prodigy, de_scud
finalne: cs_shipyard, de_aztek
>timovi: 16 timova (broj je ogranicen)


:: Struktura takmicenja ::

16 timova takmici ce se po kup sistemu.
Jedna od 8 kvalifikacionih CS mapa bice izabrana pre pocetka meca i
na toj mapi ce se odigrati dve partije od po 25 minuta, runda u trajanju
od 4 minuta. Svaki tim ce na istoj mapi biti po jednom u poziciji Terorista
i Counter-terorist-a. Broj pobeda/poraza se sabira i dobija se konacni
pobednik! Nacin takmicenja se nece menjati.
U finalu ce se igrati 2 mape (cs_shipyard, de_aztek) svaka
2x25 min. po gorenavedenom principu.
Pred svaku partiju igracima ce biti dozvoljeno da nameste kontrole i
svoju opremu. Planirano je da se prvih 8 meceva, tj. prvi krug takmicenja
odigra 27. aprila.


:: Pravila ::

Duzina meca sa sve podesavanjem kontrola i opreme ne sme da predje 90
minuta, (5-10 min. podesavanja, 2x25 min. igre i 30 min. za sve ne
planirane dogadjaje - problemi sa serverom ili prekid meca od strane sudije).
Ukoliko broj pobeda/poraza dva tima na jednoj mapi bude jednak, na toj istoj
mapi ce se odigrati jos 2x10 minuta po istom sistemu i ako i tada ne bude
pobednika, procedura se ponavlja.
Svaki tim mora da prijavi 3 igraca koji ce ucestvovati na turniru.Timove je
moguce menjati samo uz prethodno poslato obavestenje organizatorima.
Ako na dan turnira tim ne moze da sakupi prijavljene takmicare, moze
nastupiti i sa 2 igraca! Svaki tim moze prijaviti i jednu zamenu, ali
samo u datom roku kada se igraci budu prijavljvali.
Igra pocinje kada se svi igraci prikljuce na server i sudija da znak
da mec moze poceti.
U toku igre nije dozvoljeno odavati poziciju ili slati poruke svom
timu ako je igrac poginuo u partiji. Svako takvo ponasanje bice
kaznjivo gubljenjem te partije. Ukoliko se nesto slicno ponovi,
tim gubi mec!


:: Posmatraci i sudije ::

Zbog ogranicenog prostora, nije moguce da svi prijavljeni timovi prisustvuju svim partijama. Nadamo se da ce vecina razumeti problem.
Raspored/satnica turnira bice objavljena 1. februara u E-ZONEu, kao i na http:\\www.cs-turnir.danubius.co.yu
Ucesnici bi trebalo da dodju 20min pre svog meca.
Sudije ce biti unapred poznate. Pored organizatora, bice prisutno i dvoje dodatnih sudija. Sudije ne mogu biti ucesnici turnira.

[ Milos Milunov @ 23.04.2002. 22:05 ] @
@ Mario >

Hvala na pozivu ali mnogo odstupate od "normlanih" pravila za turnire!
Evo nekim redom:

HL verzija treba da bude 1.0.8
CS verzija MORA da bude 1.3
"Ufur" za timove je MALI!
COUNTER NE VREDI BEZ IGRE 5vs5
NIKAKO SE NE IGRAJU CS mape vec SAMO DE
Mapa "cs_shipyard" je ocaj zivi!

Kaze se de_aztec! (salim se :))

Struktura takmicenja bi trebala da bude po CPL pravilima , ta pravila su takva SVUGDE u svetu i na SVAKOM turniru!Znaci trebalo bi da izgleda ovako:

Igra se do zbira 12 (pobeda)
Broje se samo TERRORISTICKE pobede
C4 TIMER na 35
buytime ukljucen
itd ...

P.S.
Ovo su prijateljske zamerke i predlozi i nadam se da ce biti vremena da to ispravite!!!

Inace tur. mi izgleda kao da ce biti profi organizovan ali KASNITE nekih dobrih 6 meseci! :)

CYA
[ Mario @ 24.04.2002. 00:05 ] @
OK, ja nemam veze sa orgamizacijom ovoga, ja čak nisam ni ljubitelj ove igre, da budem iskren, nikada se nisam zanimao za nju.

Inace tur. mi izgleda kao da ce biti profi organizovan ali KASNITE nekih dobrih 6 meseci! :)

Molio bih da objasnis ovu recenicu, nisam je najbolje razumeo.

[ Mario @ 02.05.2002. 13:51 ] @
O CS turnirima imate na adresi:http://www.sk.co.yu/2002/03/sing02.html
[ Darko Pipic @ 02.05.2002. 18:27 ] @
A ko to igra za 'klan' [es] ? Koja je to prva postava ?
[ Mario @ 02.05.2002. 21:10 ] @
Sada sam gledao jednu emisiju, pricaju neki doktori.Kazu da je CS veoma nasilna igrica, da je jedan lik u singapuru zaklao ortaka zato sto ga je ovaj zaklao na igrici.
[ Mario @ 02.05.2002. 21:14 ] @
Emisija jos traje, pricaju kako je CS kao droga, ali se vise koristi zato sto je jeftiniji i duze traju efekti?????Ili je ovaj doktor odvalio, ili... Stvarno nisam upoznat sa ovom igrom, napisite Vasa misljenja.
[ Mario @ 02.05.2002. 21:18 ] @
Emisija jos traje, pricaju kako je CS kao droga, ali se vise koristi zato sto je jeftiniji i duze traju efekti?????Jos je i preporucuju narkomanima za odvikavanje.Ili je ovaj doktor odvalio, ili... Stvarno nisam upoznat sa ovom igrom, napisite Vasa misljenja.
[ Floyd @ 03.05.2002. 08:15 ] @
CS je definitivno droga.
[ Milos Milunov @ 05.05.2002. 02:26 ] @
CS je veoma velika tema za pricanje preko foruma .... ali iz licnog iskustva ja mislim ovako:

DA JE DOCA LUPIOOO ZESTOKOOO mada ima neke istine o tome (kako kazem, licno iskustvo)!

Igram AKTIVNO & OZBILJNO CS vec nekih 6 meseci , na pocetku je to bilo kucno igranje sa jedno-nedeljnim dolaskom u igraonu sa najboljim ortakom (ono 1vs1)!Onda sam shvatio da je steta trositi vreme na CS igrajuci 1vs1 vec je sama car igre u MultyPlayeru gde igras protiv mnogo zivih protivnika (najjace je 5vs5 or 6vs6)!Onda sam poceo da visim u igronoj svaki dan dok nisam shvatio ove nedelje da ja dnevno provedem 5-6h u igronici!Za to vreme sam strasnooo pokvraio ocene i zajebo sebi leto (verovatno), vec duze vreme nemam ribu i prestao sam da igram Basket (koji sam jedno vreme ali bukvalno ODVALJIVAO)! E posto ja nemam frku za kintu ali znam mnoge ljude koji idu i igraonu sa 3 puta manje para i tamo ostaju preko 10h ... (eze iz skole...idu do 5h ... itd) e to je NARKOMANIJA (na neki nacin) ... ja sam od danas sebi rekao da cu igrati AKTIVNO CS ali cu ici u igraonu svaki dan ... 1h-2h i da kuci necu igrati igrice... prepusticu se malo obavezama (skola na prvom mestu) , vraticu se kosarci i onih 2h cu provesti u gradu sa vrsnjacima! ... itd.

Znaci CS jeste stvar koja te tera da igras igras i igras opet i da trosis lovu ali jedno je sedenje uz ekran i drzanje u desnoj ruci misha a u levoj tastaturu i dati 25-50din po satu za igru nego visiti po kantama,krasti lovu,ubijati zbog pravih droga i da na kraju umres groznom smrcu ... itd

To je moje misljenje i moje iskustvo!
cya
[ Mario @ 05.05.2002. 08:15 ] @
To je i on rekao, jeste bolje, jeftinije, i sve to, ali izaziva zavisnost. I ja mislim da nije bas sve tacno sto je rekao.
[ sbanjac @ 03.06.2003. 21:49 ] @
include me!"
P4xK0t is joing the game
!!!!!!!!!!!!!!!
[ caiser @ 03.06.2003. 23:53 ] @
Super!!! Kasnis samo godinu dana. :p
[ Shadowed @ 04.06.2003. 00:57 ] @
Pa pojavljuju mu se flashback-ovi...
[ @ 15.03.2004. 00:40 ] @
stingeru kad je ovaj turnir u bg da li je 28 marta.
Ekipa Attack-crna gora
[ Ivand @ 18.03.2004. 13:13 ] @
ljudi kasnite samo jedno 2 godine ;)