[ Kole69 @ 11.01.2005. 18:37 ] @
Da li je neko čuo kako svira resiver AVS-2017 iz "Neckermann" kataloga, da li vredi što-god, gde da nađem tehničke podatke o njemu!?!
Da li ću da bacim u bunar 100 evra ako ga kupim!?


Izvinjavam se ako pitam na pogrešnom mestu!
[ ddz @ 11.01.2005. 22:54 ] @
Većina stvari iz Neckermanna je čisto đubre, ne vidim zašto i taj risiver ne bi bio.
[ m4rk0 @ 11.01.2005. 23:02 ] @
@ddz
Koristi malo eufeminizam. Proizvodi iz njihove ponude su slabijeg kvaliteta, ali ipak predstavljaju odlicnu ponudu za malu sumu novca. Sto se tice bele tehnike za njihov kvalitet ne mogu nista reci, ali narucio sam bokserice i odusevljen sam...a i ona je ;)
[ lancia88 @ 12.01.2005. 08:30 ] @
Pozdrav,
i ja sam imao slicno misljenje kao i Dusan ali su moji radnici zadnjih godinu-dve narucivali sebi stosta (najblize tehnici su bile serpe zakuvanje ) i mogu slobodno da kazem da je kvalitet sasvim zadovoljavajuci. Obzirom da nikakav problem ne postoji u vezi iti jedne stvari koju su kupili, ovako uzdrzana ocena je verovatno posledica moje skepse koja ocito jos uvek vlada kod mene. Narucio sam konacno i ja receiver, neki Mustek, pa kad stigne mogu da javim rezultate.
[ Mitrović Srđan @ 12.01.2005. 08:50 ] @
ja sam narucio peglu i mikser i radi extra ;P za sada.
[ marijan_e @ 15.01.2005. 11:14 ] @
i ja se misilm kupiti taj receiver zašto bi bio loš a ionako su mi 5.1 zvučnici lowend pa če i ovo biti sasvim ok
[ Kole69 @ 21.01.2005. 07:37 ] @
Šta bi, jel si odustao od kupovine risivera?
[ lancia88 @ 21.01.2005. 10:56 ] @
Pozdrav,
ja sam narucio drugu stvar, Mustek verziju sa zvuznicima i posle dvadesetak dana mi javise da nemaju (a kobajagi isporucuju za trideset dana). Sada sam narucio Cat verziju dvd Home Theatre pa cemo videti, ako ni toga ne bude, narucujem ovaj iz naslova.
[ charls @ 24.01.2005. 22:56 ] @
Pa je li neko kupio taj resiver?
[ lancia88 @ 25.01.2005. 00:39 ] @
Pozdrav,

a Ti ne znas sistem rada ove firme? Narucis ono sto zelis i za priblizno mesec dana to dobijes osim u vecini slucajeva kada za svega tri nedelje dobijes obavestenje da Te sa zaljenjem obavestavaju da je artikal vec rasprodat...Inace, verovatnoca da ces naruceni proizvod i dobiti obrnuto je proporcionalna njegovoj isplativosti i finansijskoj rentabilnosti.
Ne Marfi, ovo je by Neckerman

PS: a sto volim da namigujem na techzoni a nikako da se setim zasto