[ dejanc @ 15.02.2005. 18:42 ] @
Ne verujem da je u okviru ove teme ali nema veze, i ako nije neka ga administratori prebace gde mi je mesto...
Pazi sada ovo... Svi ste verovatno videli reklamu na TVu za onog leptira koji podstice rad misica na telu, i pitao sam se kako on radi? Verovatno salje neme impulse u nas nervni sistem ili tako nesto... Ovo nije pitanje koje sam hteo da postavim, nego sam razmisljao da li to moze da se upotrebi kao ultra super mega oduzije buducnosti koje zgrci misice odredjenog dela tela na odredjeno vreme...
a???
[ Shadowed @ 15.02.2005. 19:12 ] @
Vidi, taj "leptir" ne salje impulse u nervni sistem vec elektricna struja koja se propusta kroz misic grci isti.
To oruzje nije oruzje buducnosti vec sadasnjosti i nije ultra super mega jer nije bas primenjivo. Inace, koristi se na taj nacin sto uzmes kabl sa utikacem na jednom kraju i ogoljenim zicama na drugom. Utikac ukljucis u uticnicu a ogoljene zice postavis nekom na kožu.

I... nije za ovaj forum osim ako ti "leptiri" nemaju ugradjeni mehanizam letenja, trazenja i prepoznavanja neprijatelja i sl. .