[ blue max @ 23.02.2005. 19:28 ] @
Trazim savet koju mikrotalasnu pecnicu uzeti do 100 EUR. U gradu sam nasao Fuego Espana. Jel vredi?

Vasa iskustva sa pecnicama?
[ tdjokic @ 24.02.2005. 00:26 ] @
Zavisi za sta ti treba. Moji favoriti su one najjednostavnije, verovatno i najjeftinije, znaci bez rotacionih postolja za posude i sa mehanickim tajmerom. Iskustva sa pojedinim modelima su mi zastarela, moja je stara vec 10-tak godina, mozda i vise....
[ superbaka @ 24.02.2005. 07:57 ] @
evo...
nije bilo tesko, zar ne?
[ ctrl alt del @ 24.02.2005. 10:39 ] @
moj ti je savet da svakako uzmeš mikrotalasnu sa rotacionim postoljem i grilom. proizvođač manje više nije bitan, to je sve sada konfekcija, ali naravno probaj da nađeš što zvučnije ime za svoje pare. sada svaka mikrotalasna ima program za odmrzavanje, a i elektronski tajmer postaje standard. svi u početku uzimaju ovaj uređaj za podgrevanje hrane, ali se u njoj (naročito ako ima gril) može uspešno pripremati veliki broj jela. pošto sami mikrotalasi svojim delovanjem zagrevaju molekule vode u hrani, jela će u stvari biti obarena, pa se na kraju obično uključi grejač u trajanju od par minuta kako bi se hrana zapekla i izgledala kao da je napravljena u klasičnoj rerni. da li treba pomenuti da je utrošak vremena i struje neuporediv u korist mikrotalasne rerne. ja u zadnje dve godine otkako sam je nabavio nisam ni deset puta uključio klasičnu rernu. (napominjem da imam dvoje male dece i da se u kući stalno kuva)
[ bakara @ 26.02.2005. 12:18 ] @
Ja sam prosle godine uzeo HAIER skroz digitalna...skroz luda stvar ima grill...rotaciono postolje, sve sto bi neki LG ili panasonik imao (od 15000) kostala je 7500din
http://www.haiereurope.com/eng...4_225_230_231_220_221_227_228_